Skocz do zawartości

E46 jakie amortyzatory i sprężyny


wizzle11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Kilka tematów niżej masz a zakładasz nowy..

viewtopic.php?f=69&t=266294

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 822
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Kolega ze sklepu podał nawet linki, wiec masz wszystko na tacy.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sachs nie jest przeznaczony do twojego rodzaju zawieszenia. Najlepszy bedzie bilstein b8, co jest podane w temcie nizej. Cena zaporowa, tez sie zmagam z tym tematem i chyba postawie na bilstein b6 cena troche nizsza i do sportowego zawieszenia tez sie nadaje z tego co wyczytalem w necie, cena 330zl sztuka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba postawie na rozwiązanie alternatywne na nasze drogi Bilstein b4

Symbol: 19-103150 (BNE-A315)

 

Ale najpierw wymienię poduszki bo mi może one tłuką mimo że mam spocony jeden amortyzator może działają bo na stacji diagnostycznej miałem sprawność prawie 80%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu
A jak się ma do sprężyn tylnych w Sport. dost. podw. + M pakiet II ? Na waszej stronie znalazłem tylko do standardowego zawieszenia.

 

Sprężyny do opcjonalnych zawieszeń najbezpieczniej dobierać na podstawie VIN-u. Czy możesz przesłać przez PW końcówkę VIN Twojego BMW? Prześlę ofertę.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

ja mam Monroe Reflex na tyle ze sprężynami Pro Kit, zrobiłem na nich trochę ponad 9 tys. i o ile nie mogę się wypowiedzieć na temat ich trwałości po takim czasie, to ich charakterystyka jest bardzo fajna - na nierównościach nie jest przesadnie twardo, w zakrętach nie jest jak w Renault ;) Jeśli będę robił przód w najbliższym czasie, to raczej też je wezmę.

Kupione zresztą za poleceniem p. Maćka właśnie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sachs był montowany w fabryce na pierwszy montaż, więc jak dobierzesz odpowiednio to nie widzę problemu. Bardzo dobre amorki. Bilstein B4 też może być ale jeśli masz fabryczne sporowe zawieszenie to będzie ci auto stało nieco wyżej ale tragedii nie będzie ( w każdym razie na tyle) gdybyś czasem zrobił taki myk na przód to masakra.

Ja zrobiłem taki błąd i tak to wyglądało:

 

10991237_999360123426487_3555062714262268139_n.jpg?oh=2cef8f2b89b85e19bb650a591bc6ef77&oe=5556357D&__gda__=1435257076_a3b0240a38464e1dff4bb978a4d50bb3

 

Bilstein B8 nie polecam na nasze drogi, jest to dobry amor, przeznaczony do zawieszeń obniżanych i o ile się nie mylę można go nawet regeneroać natomiast jest strasznie twardy ponoć można to regulować jakoś ciśnieniem oleju ale to w sporcie raczej ma sens.

 

Jeśli masz obniżone zawieszenie to w zasadzie powinno to być widać gołym okiem natmiast dla pewności możesz wymontować stary amortyzator i zmierzyć jego długość całkowitą i samego tłoka i na bazie tego dobrać coś odpowiedniego. :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nie zawracaj d......Piszesz iż Sachs nie pasują.Bzdura.Jeśli nie potrafisz znależć odpowiednich to Twój problem.Kupiłem kilka miesięcy temu.

Co sie tak denerwujesz? Daj linka to i ja kupie te amory, ktore juz sa wycofane z produkcji. Te do zawieszenia standardowego juz mam, jak cos sa na sprzedaz. wybralem bilstein b8,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisałem do nich a oto odpowiedź:

 

"Witam serdecznie, posiadamy tylko 1 sztukę tak jak każda firma ponieważ stan jest z magazynu Sachs "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.