Skocz do zawartości

M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko


Rekomendowane odpowiedzi

Bo ja tak mówię :D ,to była aluzja ze strony gruchy..... ......felgi kupione w ASO za grube tryliony kolumbijskich pesos...


Bardziej bym się obawiał czy aby twoja teściowa nie poszła na łatwiznę i nie kupiła 666 na tureckim targu bo na felgach się raczej nie zna.... :norty:

Marek nie spinaj się przecież trochę rozrywki musi być :mrgreen:


Co do teściowej to akurat ma fakturę zakupu :norty:

 

Mariusz nie spinam się.....napisałem jak to okresliłeś dla rozrywki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To dobrze już myślałem że się spinasz :wink: :P

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurłaaa Maro czemu nie dajesz znać wcześniej..... wybrałbym się z Tobą..... Auto ogień.... Ostatnie prawdziwe M....... Myślę, że niedługo przybijemy sobie piony :D :D :D :D Do usłyszenia :twisted: :twisted: :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurłaaa Maro czemu nie dajesz znać wcześniej..... wybrałbym się z Tobą..... Auto ogień.... Ostatnie prawdziwe M....... Myślę, że niedługo przybijemy sobie piony :D :D :D :D Do usłyszenia :twisted: :twisted: :twisted:

 

Byłeś w pracy.....trzymam kciuki i czekam na dobre wieści :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś w pracy.....trzymam kciuki i czekam na dobre wieści

 

Po te "dobre wieści" panie kolego pojedziesz pan ze mną jak co :D :D

 

No ja myślę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Cześć, gdy ją zobaczyłem, zaniemówiłem. :oops: Piękna bestia, piękne mody, listwa skórzana bardzo mi się podoba. Życzę powodzenia. :D

 

Dziękuję Krizu…..cały czas dopieszczam :wink:


tymczasem ciąg dalszy.....


Mała polerka....poważny detailing na wiosnę


9cdcf69b523f468e.jpg


Nowa chłodnica oleju...oczywiscie ori i od razu nowy olej i filtry (nie mam zdjeć z wymiany nie chciało mi się co chwila myc ręce i pstrykac fotki )


fdc7626178b2d160.jpg


b51d692c7c27860a.jpg


I dwa najważniejsze mody......



Pierwszy był mozliwy tylko dzieki koledze z forum Sergiuszowi (italdesign-nazca) i tu chciałem mu publicznie podziekować za sprzęt który od niego nabyłem Dziekuje Sergiusz jeszcze raz za sprzęt i miłe spotkanie :wink:


A więc pierwszy mod indywidual Audio :D ,M3 kupiłem z audio Haraman Kardon grało to naprawdę bardzo dobrze ale że miełem porównanie z Indywidualem które miałe w dwóch poprzednich BMW to zdecydowałem się na zmianę i nie żałuję różnica jest jednak spora :shock:


5afe00bbb7e0f6f8.jpg


kilka z montazu (wszystkich nie robiłem bo była by sesja na kilka stron )


cd22df7eef9879f7.jpg


3f11dea7e1b61c27.jpg


b3953864ab0ad14f.jpg


ac73fa20df472af7.jpg


b0d59ceb5945cccc.jpg


27693ee508e1357b.jpg


Małe porównanie …..HK vs Indywidual…


2c743904e1ad645f.jpg


Tu już na aucie....


ec109ea37802058e.jpg


f3d9b4fdd0fdaf6d.jpg


4592fd1136221de6.jpg


Z tego modu jestem mega zadowolony i ożywił się środek auta ….srebrne maskownice i pomarańczowe membrany głośników pięknie kontrastuja z czarna skórą ,nie sposób to złapać na zdjęciu na żywo jest mega...przynajmniej dla mnie :D


Drugi mod to soft skrzyni z wersji Gts.....(nie ma foto bo wiadomo nie ma co robic podczas takiej operacji)coś pięknego wracałem 380 km z bananem na gębie...frajda z jazdy niesamowita.. :mrgreen:

kodowanie jak zawsze to robie u kolegi Przemka Prmax, dziekuje Przemku za szybkie ogarniecie tematu jak zwykle w miłej atmosferze.... :cool2: :)

Edytowane przez marko0424
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
same grube mody! przetestuję u siebie te Twoje ustawienia audio. jak zwykle profi robota :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariusz ….ustawienie zrób takie same jak Ci wysłałem to sprawdzona konfiguracja....chyba że słuchasz jazzu :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej jazzu niż disco dance, ale spróbuję ;)

 

grunt że nie disco polo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariusz ….ustawienie zrób takie same jak Ci wysłałem to sprawdzona konfiguracja....chyba że słuchasz jazzu :?

 

Pochwal się swoją konfiguracją, bo ja ciągle szukam swojej, ale jakoś nie mogę jej odnaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariusz ….ustawienie zrób takie same jak Ci wysłałem to sprawdzona konfiguracja....chyba że słuchasz jazzu :?

 

Pochwal się swoją konfiguracją, bo ja ciągle szukam swojej, ale jakoś nie mogę jej odnaleźć :)

 

Darek tu masz ustawienia....


5321aa46bd9c1517.jpg


84f479dfe9670018.jpg


Na tym gra najlepiej.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Taka sytuacja....


00654b213f0f4d35.jpg


f6859ab43e674b86.jpg


przygotowanie pod lotkę....


306a2b3a26ae30d5.jpg


5603ed6a94ff4219.jpg


c830b24b00648aa7.jpg


i po zamontowaniu...


875d381bda1f43a4.jpg


025b1164a216d3c5.jpg


i od razu sprzątanie i mycie całego autka


e77ea2d572292d91.jpg


157b5b0d1060b32f.jpg


94446d6b0d91baad.jpg


a2ebede51f7306e0.jpg


wymieniłem też olej i wszystkie filtry w sumie trzeci raz od wymiany panewek zrobiłem raptem około 5 tyś km


Cdn... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jest lotka! W końcu :cool2: A zmiany oleju częste jakbyś na torze upalał, a Ty przecież tylko wokół komina w weekendy jeździsz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna aaale do tej korekty to bym sie przyczepił :P :) mega robota :) kiedy auto zacznie dostawać w palnik ?? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lotka! W końcu :cool2: A zmiany oleju częste jakbyś na torze upalał, a Ty przecież tylko wokół komina w weekendy jeździsz ;)

 

Mariusz zwracam honor w sprawie lotki ....miałeś rację :wink:

 

Kolego, ale dwa wiadra z Castoramy na mycie to ty kup :D

Fajny kaczy kuper dostało auto :cool2:

 

Wiadra? ....I czemu dwa i z Castoramy?... :roll: ...No fakt kaczka niezła :mrgreen:

 

piekna aaale do tej korekty to bym sie przyczepił :P :) mega robota :) kiedy auto zacznie dostawać w palnik ?? :)

 

Bartek nie robiłem korekty, przepolerowałem tylko tylko klapę po usunięciu oryginalnej lotki...Profi detailing na wiosnę... :wink:


Z tym palnikiem to nie wiem....raczej na tor nie będę jeździć... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak odgapiłem :roll: ale tak naprawdę lotke miałem kupioną juz w zeszłym roku miesiac po zakupie auta, wahałem się z założeniem nie byłem pewny i ja sprzedałem, ale jak zobaczyłem na twoim autku i Kulfona to stwierdziłem że jednak wrócę do niej i zanabyłem ponownie :D


W między czasie wpadły nowe pióra wycieraczek


7c3c03c7161d70af.jpg


element tunelu środkowego który jest skórzany, stara nakładka miała trzy skazy na skórze A raczej jej braki...


af352afe3d1067ae.jpg


e8dba43116fd844d.jpg


oraz tulejka dystansowa której brakowało i była powodem że czasem podajnik nie podawał pasa bezpieczeństwa , pas się ześlizgiwał gdyż był pod innym kątem


0a40b0e2789f1d24.jpg


cdn....

Edytowane przez marko0424
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Marek prace pięknie postępują :cool2: :cool2: :cool2: , co wycieraczek to jest lipa straszna i sam też się o tym przekonałem, oryginał ma 609 vs 600 Bosch i druga 449 vs 400 Bosch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariat jesteś :) A te wycieraczki to sprawdzone? Nie lepiej ori?

 

Wiem ze jestem zboczony :mrgreen: Pióra z Boscha wycieraja bardzo dobrze...

 

Marek prace pięknie postępują :cool2: :cool2: :cool2: , co wycieraczek to jest lipa straszna i sam też się o tym przekonałem, oryginał ma 609 vs 600 Bosch i druga 449 vs 400 Bosch

 

Dziękuję Adam, pióra faktycznie odbiegają wymiarem od oryginału :doh: , wycieraja ok, na wiosnę kupię ori... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4c9e8c2da7ef712f.jpg


5c408335a3ee7f0a.jpg


1fb912fb9863c744.jpg


bfc76fc8569d0337.jpg


ff878d0846f3e3f5.jpg


059f13df73f76071.jpg


a930d121767947bc.jpg


krótkie filmiki








Edytowane przez marko0424
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.