Skocz do zawartości

Bmw F10 528i 2016r. WBA5A71080G297940


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Problem był z napędem pompy olejowej, wyeliminowano go w 2015 roku. We wcześniejszych rocznikach również można temu zapobiec wymieniając go samodzielnie wraz z rozrządem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 3 miesiące temu miałem tam (ASO Mikołów) zarezerwowane auto 535i f10 2014 z pełnym wyposażeniem. Byłem zwodzony przez ponad 3 tygodnie. Co telefon, to bardzo proszę o kontakt za tydzień itp. Na początku od razu po moim telefonie ogłoszenie zostało zdjęte ze strony bmw, bo rzekomo ktoś wstawił ofertę do internetu omyłkowo ze złą ceną a auto nie było jeszcze w pełni sprawdzone. Był tam jakiś problem z xdrive, dodatkowo miało 2 elementy malowane. Warto zaznaczyć, że auto było zarezerwowane bez zaliczki, jednakże byłem zapewniony, że auta nikt inny nie kupi. Generalnie, w końcu miałem już jechać oglądać i jak zadzwoniłem, żeby się ostatecznie umówić to miły Pan powiedział, że auto sprzedane :). Prawdopodobnie ktoś inny miał to auto przyklepane a mnie traktowali jak plan B. Istny cyrk, zraziło mnie to niesamowicie.. Miałem niestety do przejechania całą Polskę, także jak masz niedaleko to radzę się śpieszyć:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja tutaj miała miejsce. Było a nagle już nie ma. Mało tego, ogłoszenie wystawili znowu, dzwonię, mówię, że ogłoszone znowu się pojawiło to gość mnie odsyła pod inny nr, a ktoś gada ze auto sprzedane, i że musi zdjąć ogłoszenie. Dałem se z nimi spokój. Znalazłem coś innego. Z tym, że w dieslu. Myślę, że tym razem taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Zobaczymy.
Nie jeździj szybciej, niż lata twój anioł stróż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.