Skocz do zawartości

lampy - wymiana kierunkowskazów z żółtych na białe


PAVKO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem BMW e39 ale w większości tematów jestem zielony jak trawa na wiosnę (dlatego szukam pomocy na forum). Chciałbym zmienić lampy w moim aucie ponieważ wolałbym białe a nie żółte kierunki, znalazłem fajne na allegro ale mam pytanie czy kupując takie lampy muszę coś jeszcze dokupić czy od razu montuję i działa ( oczywiście nie sam bo bym się bał coś zpiep...ć )

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=121972728

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupilbym od goscia ktory wystawiona na allegro lampe opisuje jako swoja ulubiona i najladniejsza jaka posiada. Sprawdz jego inne akcje

Witam!

A co masz przeciwko temu sprzedającemu????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem BMW e39 ale w większości tematów jestem zielony jak trawa na wiosnę (dlatego szukam pomocy na forum). Chciałbym zmienić lampy w moim aucie ponieważ wolałbym białe a nie żółte kierunki, znalazłem fajne na allegro ale mam pytanie czy kupując takie lampy muszę coś jeszcze dokupić czy od razu montuję i działa ( oczywiście nie sam bo bym się bał coś zpiep...ć )

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=121972728

 

bez urazy ale przy tych lapmach problem nie tkwi w wpięciu ich do auta tylko w cenie i wyglądzie :shock: wedlog nie wszelki "tuning" bmw na częściach z korei czy chin to żenada.

bez urazy tylko wyrażam swoją opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z tej oferty co jest link to robi je firma DEPO ( ktora imho robi najgorsze pdrobki lamp )

 

jezeli chcesz miec ladne i funkcjonalne lampy to kup IN PRO. Maja one optyke HELLI . Wygladem sie niczym nie roznia od ORG> HELLI poza cena ok 1450- 1500pln lub okolo 2000 za xenony. Maja juz zamontowane silniczki do regulacji. Wpinaasz je i sie cieszysz z lamp jak E39 po lifcie z 2001

 

ja kupilem INPRO na razie na H7 i w koncu swieca jak lampy ... pozniej bede robil z nich xenony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa dwie opcje

 

jedna bardziej skomplikowana polegajaca na wymianie soczewek z H7 na D2S badz wlozenie do tych H7 palnikow D2S. Podobno pasuja na 95% ew. kupic palnik juz przystosowany do gniazda H7.

 

Najlepiej jest wymienic soczewke choc ta ma takie odciecnie swiatla jak w xenonie wiec ja sie skupie na samym planiku + przetwornice i bedzie napewno dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.