Skocz do zawartości

BMW 525i pytanie


beggus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.zamierzam zakupic bmw prawdopodobnie e34 czy ktos moze mi cos powiedziec wiecej na temat tego samochodu w ogloszeniu?bede bardzo wdzieczny.samochod wyglada naprawde dobrze.jednak boje sie ze spalanie mnie wykonczy :) z tego co sie do tej pory doczytalem to wychodzi wam okolo 16 litrow lpg w miescie..jesli tak by bylo to jeszcze jest okej:) tylko nei zaczynajcie a co to jest 16 lpg skoro moja e32 itd itp...chodzi mi tylko o 525i!z gory dziekuje i pozdrawiam.

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=123272138

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go w życiu nie kupił.Jak widze taką kierownice w limuzynie to mnie skręca.Modyfikacja zawieszenia i głowicy to wróży jedynie kłopoty.Za swoją e34 m20b25 świeżo sprowadzoną na gotowo dałem 6000 pln.I w tym książka serwisowa aktualna a stan naprawde b.dobry.Dobrze poszukaj a od wraków i wszelkich ulepszeń fabryki trzymaj sie z daleka
BMW 525i od 340 dni---------wcześniej e23, 732i--------- tylko automat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak już kiedyś pisałem za 6,5 tyś dobrej e34 nie kupisz,że o tej z ogłoszenia nie wspomnę :mad2:No ale to kwestia gustu co kto uważa za "dobre".

e36 tym bardziej...no chyba że dysponujesz jeszcze tą kwotą z 15 maja 2006(20 tyś) to cos fajnego napewno znajdziesz,jeżeli masz do wydania 6,5 to moim skromnym zdaniem tylko e30

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda ze moj kolega kupil e34 525i na polskich blachach z m50b25 pod maska za 4700. Wlozyl w niego 1500zl - wymienil wszystkie oleje, uszczelke pod klawiatura, uszczelke pod miska i potencjometr przepustnicy. Auto smiga jak w zegareczku i niech mi ktos powie ze dobrego e34 za 6000zl sie nie da kupic ?? Trzeba po prostu dobrze szukac i dobrze auto sprawdzac przed zakupem i tyle. Zdarzaja sie przeciez okazje i to nie takie typu "okazje" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 6,5 tyś to też bym szukał E30. Weź pod uwagę fakt, że przeważnie na początek musisz wymienić: płyny, paski, może któraś rolka, tarcze, klocki. W zawieszeniu któraś guma będzie wybita... To się robi nawet przy 3 letnich samochodach. Jeżeli kupisz E34 za ok 6 tyś to na 90% będziesz musiał na początek 2-3 tysiące jeszcze zainwestować.
"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rok temu ściągnąłem e34 1989 automat.Przebieg był 271.000 .Auto w niemczech 2 właścicieli.Mam pełną dokumentację.Przez ten niespełna rokniepotrzebnie wydałem na nią 20 pln na czujnik temperatury wody bo auto po nagrzaniu słabło a winą był zapieczony cylinderek w hamulcach .Naprawa wraz z klockami i reperaturkami 150 pln i auto śmiga jak nowe.6.000 to wystarczająca kwota na e34 i to w pełnej opcji wyposażenia. Ale sprawdź auto przed kupnem i szukaj takich co od niedawna w kraju latają.Moje średnie spalanie 10l/100km żadko przekraczam 140 dużo z rodzina jeżdze(córka 10 miechów).A olej mineralny wlałem 4 litry weszło castrol,wszystkie filtry to koszt 100 pln.
BMW 525i od 340 dni---------wcześniej e23, 732i--------- tylko automat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te pieniądze to technicznie pewnie znajdzie się coś dobrego wkońcu to BMW ale ciekawe w jakim to jest stanie wizualnym. bo niewierze żeby za 6 tyś. kupić coś ekstra pod każdym wzlędem. ciekawe jak w takich BM-kach wygląda blacha, bo ja wolałbym podłubać coś pod maską niż prostować wgniotki, łatać dziury albo lakierować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na temat auta w ogłoszeniu nie wypowiadam się, bo go nie oglądałem.

Odnośnie 525 - moim zdaniem to dobry kompromis między zużyciem paliwa a osiągami. Moje m5025 z vanosem pali 7-10 l/100 km trasa i 13-14 w mieście, na benzynie, gazu brak.

Odnośnie auta z gazem - w tych pieniądzach raczej nie znajdziesz auta z sekwencją, przy zakupie zwroć uwagę jak instalacja jest założona. Są na forum ludzie którzy jeżdżą i sobie chwalą, są też tacy którym po strzale gazu rozwaliło to i owo w układzie dolotowym - poszukaj na forum.

Sukcesów w szukaniu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, z poszukiwaniem auta ciężka jest sprawa...

dosyć długo szukałem E 36 Coupe 325, oglądałem różne samochody: sprowadzone, zarejestrowane / niezarejestrowane w kraju. w większości okazywały się niezłymi parchami. w końcu zdecydowałem się na zakup miłego "chrupka" sprowadzonego z Faszystowa. wolałem zainwestować parę groszy w części (paski, sworznie, tuleje, uszczelniacze, przegub elastyczny wału, amorki, etc.), dokupić radio, posprzątać własnoręcznie wnętrze auta i mam w chwili obecnej miłe jeździdełko :norty:

18.11.2006

Forza evil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składaki są raczej niesprzedawalne.

Nie wiem jaką sumą dysponujesz ale ja bym poszukał E34 z roczników 94-95 i nie rejstrowane w Polsce.

Ze zdjęć ciężko coś powiedzieć...

 

 

w zeszłym tygodniu sprzedałem składaka .... całe 3 dni go

sprzedawałem, więc jest sprzeawalny.

w starych autkach najważniejszy jest stan

techniczny. tu chodziu tylko o sposób rejestracji.

 

ale tego parcha z ogłoszenia nie polecam.

BMW Sauber F1 Team; only Pb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.