Skocz do zawartości

E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem, że prędzej czy później poleci w dół :mrgreen:

Piękna robota jak zawsze :cool2:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wygląda o niebo lepiej, ale teraz jazda po centrum Wrocławia to droga przez męki...

 

Znam Twój ból, sam śmigam po Wrocławiu na m-pak zawieszeniu i każda studzienka to jest ból :roll: Niczym taczką po polu :D Jednak uważam, że ma to więcej plusów, niż minusów, lepsza przyczepność na zakrętach, krótsza droga hamowania (auto nie pływa do przodu przy ostrym :twisted: ) i najważniejsze wygląd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
zgadzam się clu clu :cool2: to nie auto jest problemem tylko te cholerne drogi: studzienki, zlepki asfaltu z kostką brukową,koleiny, przecięcia z torami tramwajowymi i zapadnięte drogi... no cóż , życie :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
osobiście mam same pozytywne odczucia jak jeżdżę tym autem jeżeli chodzi o pracę silnika :) chcę żeby mi służył to leję to co mówią,że najlepsze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Korzystając ostatnio z pięknej pogody stwierdziłem,że naprawię ubytki w mocowaniu tylnego zderzaka. Wg historii serwisowej za poprzedniego właściciela w niemieckim ASO wymieniano cały hak elektryczny. Myślę,że to tej wymianie zderzak zawdzięcza taki wygląd :mad2:

jZ4cCNm.jpg?1


Najlepiej byłoby to pospawać,ale z racji na logistykę takiego przedsięwzięcia w dzisiejszych czasach sam obmyśliłem jak to naprawić:

RRWcF2r.jpg

Te plastikowe "adaptery" skleiłem na amen ze zderzakiem

ZHJUJza.jpg

Po montażu siedzi jak fabryka.


Kolejna rzecz do zrobienia to były plastikowe zakończenia szyn foteli.

H6IG4Hw.jpg

W zasadzie nie zwracałem nigdy na to uwagi,a okazało się,że moim aucie miałem na miejscu tylko 1 sztukę! Nie wiem gdzie nóg dostała reszta... Cena tej pierdoły w internecie to ok. 15- 60 zł/ szt. W moim ASO ok.60zł za sztukę! Udało mi się znaleźć komplet na grupie na fb w cenie 60zł za całość,czyli 8 sztuk...

1GVtk3U.jpg

Wiem,że to pierdoła i mocy nie dodaje,ale jakoś poprawia samopoczucie fakt,że wszystko jest na swoim miejscu ;)

uGxsMIz.jpg

3bz0188.jpg


I na koniec wywaliłem całkowicie adapter snap-in z podłokietnika, który zastąpiłem oryginalną wkładką;

nO6VbxQ.jpg


UgxB3v8.jpg

kuyLEPQ.jpg

kdGdc4u.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze siadła :cool2:

ale teraz jazda po centrum Wrocławia to droga przez męki...

Przywykniesz :norty:

Najgorzej jest zimą (jeżeli jest śnieg) kiedy na drodze są zamarznięte bryły lodu odrywające się z nadkoli innych aut. Lakierowałem już przez to zderzak :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bardzo dobrze siadła :cool2:
ale teraz jazda po centrum Wrocławia to droga przez męki...

Przywykniesz :norty:

Najgorzej jest zimą (jeżeli jest śnieg) kiedy na drodze są zamarznięte bryły lodu odrywające się z nadkoli innych aut. Lakierowałem już przez to zderzak :mad2:

 

Dzięki! No zobaczymy jak to będzie. Na pewno wolniej jeżdżę przez miasto. Na prostej drodze za to jest radość z jazdy :cool2:


Przy ostatniej wymianie tych brakujących pierdolników szyn foteli okazało się,że poprzedni właściciel miał chyba mysz w aucie,bo listwa przykrywająca szynę,była "nadgryziona" . Możliwe,że zębem czasu :lol: :mad2:

DJVfkfV.jpg


Musiałem się zająć tematem raz dwa,bo normalnie nie toleruję takiego dziadostwa :norty:

XzMoU6x.jpg


Ufff...

J7ZUatB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko a ja myślałem, że zwracam uwagę na szczegóły :shock: :D

Teraz muszę zobaczyć czy u siebie mam te plastyczki przy fotelach :roll: :duh:


Komponuje się kolorystycznie wnętrze z kolorem nadwozia :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bo jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach.

Sam muszę mieć wszystko na swoim miejscu, nawet najmniejszą pierdołę, z pozoru niewidoczną, nieważne, czy jej brakuje, czy jest uszkodzone.

Ma być jak fabryka plus oczywiście tuning. :wink:

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Komponuje się kolorystycznie wnętrze z kolorem nadwozia :cool2:

Zgadzam się. To był jeden z argumentów za zakupem tego konkretnego auta :cool2:

 

Bo jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach.

Sam muszę mieć wszystko na swoim miejscu, nawet najmniejszą pierdołę, z pozoru niewidoczną, nieważne, czy jej brakuje, czy jest uszkodzone.

Ma być jak fabryka plus oczywiście tuning. :wink:

Dokładnie. U mnie ta sama choroba ;)

 

Witam, można prosić o jakiś link do zakupu tylnego dyfuzora na jedną stronę?

allegro,olx, zbyt wiele oryginalnych nie ma,ale są często ze zderzakami - możesz podpytać czy sprzedadzą osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ale z tego absolutnie nie mam na szczęście potrzeby się leczyć. :mrgreen:

Myślę, że kolega kulfon3 także :wink:

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki ma się układ z Żonką :) , braki oraz uszkodzenia takich elementów należy niwelować :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak nie znają wszystkiego, są spokojniejsze. Czego się nie robi dla dobra związku :mrgreen:
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

W długi weekend szara zaliczyła bezproblemowo trasę Wrocław-Katowice-Władysławowo-Wrocław. Jazda tym autem po dobrych drogach to czysta przyjemność. Sea Towers w Gdyni poprosiły o zdjęcie żeby jakichś klientów przyciągnąć ;)


DhoZ5uM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Super zdjęcie :cool2:

Szara jak zwykle w formie. :8)

 

Dzięki Bart!

Update: Dzisiaj moje auto trafiło do Inchcape Wrocław na "zabiegi upiększające" zderzaka przedniego po tym jak jedna baba cofnęła sobie nie patrząc,że za nią auto stoi :duh: Jeszcze nie wiem czy będzie wymiana zderzaka czy naprawa. Do czasu aż moje będzie gotowe będę się bujał F30 LCI 330i E-drive bieda edyszyn :oops: Zdjęć środka nie mam,bo nie ma się czym ekscytować - fotele szmaciane z manualną regulacją, mała navi, ordynarne plastiki. Robotę w tym aucie robi skrzynia i silnik i lampy Adaptive LED. W każdym razie nie zamieniłbym się za swoją :norty:


KB0mzoI.jpg

ruq1YTt.jpg

GsngZp1.jpg

dGQplui.jpg


No ok, jeździ się bardziej komfortowo na takich balonach. Praktycznie nie czuć wrocławskich dziur :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Trochę teraz pojeździłem i może być ciężko przesiąść się na traktor :mrgreen: Wg BMW chyba ok 40km,ale realnie nie wiem. Pokazywało mi 20km. Nie jest to idealny napęd, bo te baterie z biegiem lat zmniejszają swoją żywotność... Ale ciekawe doświadczenie póki co :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.