Skocz do zawartości

E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu Mariusz pokazałeś twoje cacko :cool2: , autko piękne w genialnej konfiguracji.... :clap: ...pozazdrościć tylko


Pracę które wykonales to bardzo dobry ruch i tu należy się pochwała, zrobisz jeszcze rozrząd i będzie git majonez....


Jak będę w okolicy to wbijam oblukac na żywo to kapitalne Coupe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Kolor roweru ładny, ale tylko tyle można o nim powiedzieć. Taki gadżet pasujący do BMW :wink:

bez przesady.nie tylko kolor jest ładny :P

 

piekne auto !! !!!
:D

 

Lubię takie konfiguracje. Ktoś zrobił: "zaznacz wszystko".Plus za individuala. Niestety trafienie pełnego individuala prawie niemożliwe.

to prawda. rok temu była taka,ale bez m-pakietu,niebieska w pełnym indywidualu wewnątrz.niestety,długo nie postała. na szczęście udało się znaleźć "prawie" fulla.

 

W końcu Mariusz pokazałeś twoje cacko :cool2: , autko piękne w genialnej konfiguracji.... :clap: ...pozazdrościć tylko

Pracę które wykonales to bardzo dobry ruch i tu należy się pochwała, zrobisz jeszcze rozrząd i będzie git majonez....

Jak będę w okolicy to wbijam oblukac na żywo to kapitalne Coupe :wink:

 

Marek - pozazdrościć to można Tobie,ale dzięki ;) dzięki też za wieczne konsultacje.na Ciebie i Bartka zawsze można liczyć. zabawne jest,że jakimś trafem Twoje heble przez Bartka wylądowały teraz u mnie ;)

wpadaj kiedy chcesz.ja do Ciebie też z chęcią przyjadę na tę sesję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz z tymi heblami to faktycznie historia....tego by nawet wróżka nie przewidziała..... :worried:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

dzisiaj zamontowałem rozpórkę.w poprzednim aucie miałem jednoczęściową,która świetnie spełniała swoją rolę,ale nie była do końca funkcjonalna.

2XsL01v.jpg

XwEP2in.jpg

nV8212D.jpg

cOvZioW.jpg

hpshrKy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie Marku. do pokrywy jest spory odstęp.w najwęższym miejscu ok.1cm. maska też zamyka się normalnie. Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dzięki za info :cool2: Tych uszczelek dwóch rzeczywiście nie ma. Już zamówiłem... Natomiast jeżeli chodzi o te zaślepki śrub na błotnikach to nie wiem czy były czy nie. Nawet nie zwróciłem uwagi,że czegoś tam brakuje. W E91 nic takiego nie miałem. Wszystkie śruby nie mają najmniejszych śladów odkręcania,więc jestem pewien,że nikt błotników nie demontował. Jedyne co mi przychodzi do głowy to oszczędności w BMW. Auto jest z końca produkcji i może od jakiegoś czasu tych w zasadzie do niczego potrzebnych zaślepek nie montowali... Tak czy siak to pierdoły są i prawie 9zł za sztukę plastiku to też cena z d...y :D


temat mnie zaintrygował :D znalazłem filmik na yt gdzie gość pod maską ma tak jak ja - brak tych zaślepek śrub i tych uszczelek :) 4:55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie znasz... :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym tego do swojego nie założył ......ale jak się podoba Mariuszowi i go cieszy to niech zostanie.....w końcu to jego auto i robi pod siebie a nie dla forum, ja jak zrzucilem zderzak performance to poleciała fala krytyki.... :mrgreen: byle się nie wycierało :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ale porównanie Marek... :lol: a poza tym jeszcze przed chwilą Ci się podobał :D ten guzik zmieniam w 2 minuty,ale skoro tak Wam się podoba to zostaje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem że nawet ciekawie wygląda.....,wiesz co pisałem wcześniej do Ciebie, zobacz w historii.... :wink: , ja nikogo nie krytykuje każdy ma swoją wizję na zrobienie auta i ja to szanuje...oczywiście zostaw auto ma się Tobie podobać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu całego tematu E91 pora na E92 i jak poprzednio... nie zawiodłem się! :8)

Gratulacje! Fajna sztuka się trafiła.

Daj się tylko namówić na lekkie obniżenie, bo widzę że masz opory i będzie idealnie. :lol:


Co do guzika to nie wyłamie się jeśli powiem że średnio. Jeśli na czerwono to w takim wykonie bym to widział:

DSC02074_1200x.jpg?v=1548879590

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dzięki za wszystkie opinie :cool2:

Właśnie nie chciałem takiego jak ori tylko na czerwono. Szukałem pomarańczowego, ale nie znalazłem :)


Na obniżenie nie dam się namówić - przy piastach z E82 moje koło z tyłu jest dodatkowo wypchane na zewnątrz. Przy ET20 moich felg wzór 270M i obniżeniu auta sprężynami obcierka gwarantowana :nienie:

A poza tym wciąż cenię sobie komfort jazdy na tym zawieszeniu :wink:

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podoba mi się czerwony guzik, ale wolałbym z tradycyjnymi napisami. Jednakże moim zdaniem, lepiej by się prezentował, jakbyś tak jak Duffy w swojej jedynce, zafoliował w czarny połysk tą srebrną obwolutę wokół guzika. Tak , czy siak, piękne auto.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podoba mi się czerwony guzik, ale wolałbym z tradycyjnymi napisami. Jednakże moim zdaniem, lepiej by się prezentował, jakbyś tak jak Duffy w swojej jedynce, zafoliował w czarny połysk tą srebrną obwolutę wokół guzika. Tak , czy siak, piękne auto.

dziękuję. guzika już nie ma :mrgreen:

 

Piękne auto :), nie myślałeś żeby wrzucić wydech symetrycznie :P ?

myślę,że przy xdrive i fabrycznym haku nie jest to możliwe bez jakiejś większej rzeźby...


my tu gadu gadu, a czas leci. zamówiłem uszczelki komory silnika,których brak wskazał mi kolega maroek. moim zdaniem tego w aucie nigdy nie było,ale rzeczywiście można było dodać.oczywiście używkę wziąłem ze znanego portalu.na uszczelkach było napisane E91,ale to w sumie nie ma znaczenia.dołożyłem po długiej i krótkiej uszczelce. plastikowych zaślepek na śruby błotników nie mam zamiaru kupować,bo w zasadzie niczemu nie służą poza ubożeniem portfela na prawie 50zł za 6 sztuk plasticzku...

FRkbPNn.jpg

WcS9aNI.jpg


Większy mod z dzisiaj to soft XHP do skrzyni biegów. W mojej byłej E91 miałem stage 1,bo motorownia i skrzynia skromne i nie było sensu wywalać kasy na stg2/3. Z tym autem poszedłem na całość i kupiłem cały pakiet zawierający licencję na flashowanie plus stage 1,2,3. całość wyszła 249,99USD,co w sumie po kursie wyszło ok.950PLN. Cena w sumie odpowiada temu co musiałbym zapłacić przedstawicielowi XHP za wgranie tego softu,a tak jak zrobiłem to sam mam dostęp do wszystkiego i mogę sobie zmieniać,modyfikować,wracać do serii kiedy chcę. Kilka screenów dla nieznających apki. Po wykupieniu licencji wykonywany jest backup aktualnego softu co trwa ok.36 min, następnie instalowanie oprogramowania XHP - ok.15min. Jak już mamy wgrane to jesteśmy gotowi do flashowania skrzyni - wybieramy wykupiony stage i flashujemy. Trwa to ok.3 minuty. Podczas całego zabiegu auto musi być na włączonym zapłonie,więc zaleca się zewn.źródło zasilania. Wyskakują błędy skrzyni i napędu,ale w trakcie procesu są one automatycznie kasowane i na koniec całej zabawy nie ma żadnego błędu (w sprawnym aucie :D ) i mamy nowy soft. Do swojego auta wgrałem V2.3. Jutro potestuję.


Backup aktualnego softu:

http://i.imgur.com/oB8wcQ6.png


Info po wgraniu softu XHP:

OlrGJbn.png


Opis wybranej mapy dostępnej do naszego auta z dziennikiem zmian - na screenach wgrywany przeze mnie stage 2:

PZixZYz.png

MkXMifz.png


Ostateczne zatwierdzenie wybranej wersji:

PAhX9MF.png


Flash skrzyni wybranym softem - jak widać poszło szybko:

z6gmqjs.png


Info po zakończonej sukcesem operacji:

g4pUMIE.png


Podstawowe info dot. auta i aktualnego softu skrzyni:

1805jrI.png


Trzymajcie się, pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W Monachium by Ci powiedzieli, że właśnie dlatego, że "dopracowane" to tego nie potrzebują :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.