Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie rabaty są przygotowane na LCI? Jeśli mogę wiedzieć o jaką firmę chodzi?

Dokładnymi informacjami nie mogę się dzielić :D

Chodzi o klienta kluczowego/strategicznego - rabat na zakupy flotowe oraz indywidualne dla pracowników.

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, od ilu aut zostaje się już klientem flotowym?

Nie mam takiej wiedzy, może ktoś z forum podzieli się taka wiedzą.


Pewnie będzie to ustalane na przestrzeni lat, i ilości zakupionych samochodów.

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzięki za informację, od ilu aut zostaje się już klientem flotowym?

Nie mam takiej wiedzy, może ktoś z forum podzieli się taka wiedzą.


Pewnie będzie to ustalane na przestrzeni lat, i ilości zakupionych samochodów.

Jest to ustalane indywidualnie i w cale nie trzeba mieć dużej floty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to będzie dla kogoś pomocne ale podczas zamieszania ze swoim samochodem(obecnie wiem ze sie wyprosukuje) zacząłem rozglądać sie za autami stockowymi. Rozmwiałem z Panią Moniką w Sikora Opole. Muszę powiedzieć, że była bardzo pomocna i choć nie zrobiliśmy interesu to zaproponowała mi rabat 10 % na wersje LCI g20 z gwarancją że auto wyprodukuje sie do końca roku. Szczerze zaznaczyła ze szykuje sie podwyżka w ciagu 4-5 miesięcy i na skutek tych zmian rabat może zmaleć.


Ogólnie rozmowa z nią przyczyniła się do pozytywnego efektu moich negocjacji z moim salonem więc polecam tego handlowca, przemiła i rzeczowa osoba. Z tego co wiem to do 15.06 jest na urlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ceny poszły o dobre kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt procent w górę, tym samym rabaty spadły do kilku punktów procentowych co persaldem daje podwyżkę cen o dobre kilkadziesiąt procent (25% - 35%), do tego znaczna podwyżka kosztów finansowania ze względu na galopujący WIBOR, raczej bez szans na jakiekolwiek obniżki w najbliższym czasie, to wszystko musiało się przełożyć na spowolnienie sprzedaży.


Przy konwersji swojej umowy na LCI usłyszałem, że rabat dla Kowalskiego na dzień dzisiejszy to około 5-7% (bez grup zawodowych, bez floty 150 samochodów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Dostałęm oferte na 9% rabatu u deleara na m340i w konfiguracji za 370k. Gdzie te czasy rabatów na poziomie 20% :D

 


na coparcie w USA :lol:

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam forumowiczów :) jako że kiedyś udało mi się dostać bardzo dobre kontakty do sprzedawców bmw zwracam się z kolejnym pytaniem ale nieco innym :) mianowicie skończył się leasing i szukam czegoś nowego. Chce zmienić markę i padło na nowego Mercedesa GLC. Czy znacie może salony gdzie najlepiej uderzyć o rabat? W krk powiedzieli mi 4% :D albo może znacie forum Mercedesa podobnego do tego, gdzie mogę o to zapytać? Jakieś tam są ale odwołują się do starych modeli.


Mam nadzieję, że moderator pozwoli :)


Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W ostatnim miesiącu szukałem GLE, chodziło o auto nowe z odbiorem w tym roku, było kilka takich które płynęły albo stały w porcie, lub stały u Niemca przygotowane do transportu, u Dudy w Poznaniu stał na placu do wzięcia. Jeśli chodzi o rabat to tylko u Zasady w Łodzi była możliwość negocjacji, w każdym innym salonie rozmowa, że nie ma aut, duży popyt, cena bez podwyżki inflacyjnej i żadnych rabatów nie udzielają. A tu te 4,5% dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Cennik GLC względem poprzedniego jak wychodził podskoczył o 20% więc tu się nie zgodzę, że podwyżek inflacyjnych nie ma.


Co ciekawe, jak rozmawiałem ze sprzedawcą, powiedział mi, że na stockowe X5 w BMW dają teraz 18,5% rabatu. Gość z Merca właściwie podsunął mi pomysł żeby iść do BMW :D


Tak czy inaczej napaliłem się na tego GLC, jest duży, w środku prosty bez dyskoteki, ładne auto. Może jeszcze ktoś coś podpowie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze ktoś coś podpowie na forum.

 

Ja tylko podpowiem że Rabat to stolica Maroka :mrgreen:

A serio to nie ma co patrzeć na rabat tylko na cenę końcową + stosunek cena / jakość / wyposażenie + potencjalna cena odsprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Może jeszcze ktoś coś podpowie na forum.

 

Ja tylko podpowiem że Rabat to stolica Maroka :mrgreen:

A serio to nie ma co patrzeć na rabat tylko na cenę końcową + stosunek cena / jakość / wyposażenie + potencjalna cena odsprzedaży

Rabat jest bardzo istotny jak nie planujemy długo jeździć bo ma wpływ na wysokość straty. W BMW do niedawna można było pojeździć rok a nawet dwa i praktycznie odzyskać swoje jak się bardzo dobrze kupiło nowe auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a teraz ceny są coraz wyższe, rabaty coraz niższe. Biorąc samochód na krótki leasing 3 lata nie masz pojęcia jaki będzie zwrot. Jak brałem samochód 3 lata temu, podstawa 340i była 40k niższa niż teraz, rabat dostałem 20% do tego, a na koniec leasingu jeszcze cesję zrobił mi salon i 50k zapłacili.


Teraz ciężko powiedzieć czy za 3 lata będzie jeszcze drożej, ale na pewno obecnie oferta jest niekorzystna licząc cenę końcową + stosunek cena / jakość / wyposażenie + potencjalna cena odsprzedaży.


Dlatego szukam wysokich rabatów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie, a teraz ceny są coraz wyższe, rabaty coraz niższe. Biorąc samochód na krótki leasing 3 lata nie masz pojęcia jaki będzie zwrot. Jak brałem samochód 3 lata temu, podstawa 340i była 40k niższa niż teraz, rabat dostałem 20% do tego, a na koniec leasingu jeszcze cesję zrobił mi salon i 50k zapłacili.


Teraz ciężko powiedzieć czy za 3 lata będzie jeszcze drożej, ale na pewno obecnie oferta jest niekorzystna licząc cenę końcową + stosunek cena / jakość / wyposażenie + potencjalna cena odsprzedaży.


Dlatego szukam wysokich rabatów :D

 

Ja z perspektywy czasu żałuję, że nie wybrałem innego silnika.

Auto miało być generalnie dla żony, jeżdżę nim całkiem sporo, a rabaty na poziomie 23%, to już tylko melodia przeszłości.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś M440i/M3/M4 w ostatnim czasie? Można w ogóle liczyć na jakikolwiek rabat? I czy lakier/tapicerka individual wpływa jakoś na % wysokość rabatu? Chcę powoli zacząć się oglądać za nowym autem i zorientować się jakby wyglądało oddawanie mojej 330i w rozliczeniu, ale zanim zacznę jakiekolwiek rozmowy to chciałbym wiedzieć w co w ogóle mam celować :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec sierpnia zamówiłem M440i. Rabat coś 7-8% + kilka dodatków o wartości 1-1,5% auta.


Mam obecnie F31 330i i w rozliczeniu zaproponowali mi cenę wyjściową 100 tys, którą zapewne by obniżyli przy oględzinach (zawsze coś znajdą). Dlatego raczej sam będę się starał sprzedać auto, zwłaszcza że sprzedaję z fakturą VAT na całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.