Skocz do zawartości

F11 520d 219KM/444Nm


1jarcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Koło faje.

Jedyne co bym zrobił to odświeżył zaciski i śruby do przykręcania kół.

Ja u siebie pomalowałem na srebrno. Farba HAMMERITE na pędzel.

Jeszcze pomyślałbym o wymianie wentyli, na szare/srebrne. Wtedy będzie komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie. Czarne koło zginie.

Odśwież szczegóły i rzeczywiście, te czarne wentylki szpecą, Kup czarne wentylki ze srebrnymi nakładkami i je po prostu przełóż do tych na felgach. Szybki, tani mod.


Z czarnymi relingami dużo lepiej.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie maluj, tak jest super :cool2:

Dzięki :D

Zgadzam się z Randallem! Ewentualnie pomaluj w jakiś grafit. Ale nie na czarno.

Swojego czasu nosiłem się z zamiarem malunku w grafit lub coś w ten deseń ale widziałem na żywca i niezbyt mi to podeszło dlatego założyłem jak było, a na razie tak może być i myślę tylko nad dokładką na przód z maxton-a i nad rozszerzonym licznikiem wiec jak coś wpadnie to podejmę, a koła hmm jak przyjdzie czas na zmianę opon to pomyślę nad tym co z nimi zrobić.

Koło faje.

Jedyne co bym zrobił to odświeżył zaciski i śruby do przykręcania kół.

Ja u siebie pomalowałem na srebrno. Farba HAMMERITE na pędzel.

Jeszcze pomyślałbym o wymianie wentyli, na szare/srebrne. Wtedy będzie komplet.

Trzeba będzie pomyśleć o tym :cool2:

Dokładnie. Czarne koło zginie.

Odśwież szczegóły i rzeczywiście, te czarne wentylki szpecą, Kup czarne wentylki ze srebrnymi nakładkami i je po prostu przełóż do tych na felgach. Szybki, tani mod.


Z czarnymi relingami dużo lepiej.

Dzięki.

Szczerze pisząc nigdy nie zwróciłem na to uwagi może dlatego, że koło miało być czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
18 myślę to rozsądny kompromis. to koło ze zdjęcia to niedość,że brzydkie to jeszcze przy 20 calach masakra by była na naszych drogach. no chyba,że masz u siebie jakieś super hiper drogi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam 19" i naprawdę jest dobrze stąd pomysł na 20" ale dopóki nie otrzymałem zdjecia koła to widziałem już je u siebie w takim kolorze oczywiście gdyby były to ori 312 :wink:

535-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Widzę ,że stosujesz zmywacz do filtra DPF. Czy to coś pomaga bo opinie na internecie nie są do końca pochlebne jeśli chodzi o efekt po zastosowaniu takich środków...

W instrukcji BMW ten zabieg jest opisany , tak więc jakieś to pozytywne rezultaty powinno przynosić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stało ?? :)

Nic się nie stało, a bardziej chodzi o jego film olejowy i to jak używamy auta. Ja o auto dbam i nie ciskam go choć czasami lubię sobie szybciej pojechać i bardziej agresywnie (oczywiście na tyle ile pozwala ten demon :lol: :lol: :lol:) , a gdy do tego dorzucimy wakacje i dłuższe przeloty w cieplejsze regiony to w40 jest bardziej wskazany.

Widzę ,że stosujesz zmywacz do filtra DPF. Czy to coś pomaga bo opinie na internecie nie są do końca pochlebne jeśli chodzi o efekt po zastosowaniu takich środków...

W instrukcji BMW ten zabieg jest opisany , tak więc jakieś to pozytywne rezultaty powinno przynosić???

Ja nie stosuje tego zmywacza dla poprawy lub naprawy tylko prewencyjnie i mam zamiar zrobić to dopiero pierwszy raz :wink: generalnie dpf ma się bardzo dobrze i był wyprany jakieś 1,5 roku temu dlatego chcę teraz użyć tego zmywacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ok,dzięki za info ;) a co do dpf to używałem profilaktycznie w poprzednim aucie środka do czyszczenia dpf w postaci pianki. aplikowało się to bezpośrednio do filtra. nie zauważyłem absolutnie żadnego efektu poza straconym czasem i pieniędzmi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,dzięki za info ;) a co do dpf to używałem profilaktycznie w poprzednim aucie środka do czyszczenia dpf w postaci pianki. aplikowało się to bezpośrednio do filtra. nie zauważyłem absolutnie żadnego efektu poza straconym czasem i pieniędzmi :)

Spoko... to bardzo zaprzyjaźnioną firma więc kosztowało grosze, a co do straconego czasu to mam go mnóstwo w tym dziwnym czasie, a kolanko też na dużo nie pozwala :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dawno mnie tu nie było i powstały zaległości ale nadrobię :wink:

W aucie nic się nie zmieniło i raczej już nic się nie zmieni jedynie przybyło tylko nieznacznie kilka km ale to też nieznacznie ponieważ gdy musiałem to jeździłem autem żonki, a reszta to rower z uwagi na rehabilitację.

Ostatnio w drodze na urlop przydarzyła się przygoda, która zabrała 5 godzin mianowicie gdy sobie spałem wyskoczył komunikat o zbyt małym ciśnieniu w tylnym kole ale żonka pomyślała, że w sumie auto jedzie normalnie to cóż śmiga dalej efektem tego było że po przejechaniu około 80km oponka nadawała się na śmietnik no i powstał problem bo do domu około 400km, kilka telefonów po hurtowniach tak aby laweta zwiozła gdzie będą mieli dwie oponki ale niestety w żadnej hurtowni nikt nie miał na już, no i co tu robić więc szukanie używek i udało się 90km dalej był człowiek który miał na stanie :D banan na twarzy całej rodziny i w drogę.

IMG-20200819-123255.jpg

IMG-20200819-123432.jpg

IMG-20200819-WA0002.jpg

I na chwilę obecną taki oto stan

dav.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ok. od roku tak jeździsz i żadnych problemów z DPF? Po kontakcie w jednym z punktów usłyszałem ze należałoby tez wyłączyć i usunąć dpf (czego nie chciałbym robić) bo po samym wyłączeniu EGR będzie problem z wypalaniem. Będę wdzięczny za informacje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.