Skocz do zawartości

F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota


czerwony330d

Rekomendowane odpowiedzi

O co tu się dzieje .;) Odezwę się jak przeczytam całość .;) gratuluję ///M@4IU$5.


Odrazu wejdę na temat apetytu na paliwo ,. Ile to pali ?

Ale z drugiej strony ,

Znając Mariusza i jego niewyjaśnione techniki jazdy - obstawiam :; przy codziennej jeździe spalanie w tym aucie będzie oscylować na poziomie 9.6 l..

Dziękuje bardzo Mariusz, ile pali to jeszcze nie wiem bo auto jeszcze nie zarejestrowane ale dobrze spekulujesz że przy moich niewyjaśnionych technikach jazdy spalanie będzie oscylować w granicach 8 litrów na setkę :lol: :wink:

Dobrze że się odezwałeś bo mam do Ciebie prośbę :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu wymieniłem olej oraz filtr oleju w swojej M4


hA501X3_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


Zrobiłem zdjęcie części które które były uszkodzone to i tak nie wszystkie części, niektóre części jak podsufitka różne drobne części już zostały wyrzucone ale było tego sporo, pozostało ogarnąć lampy przednie i tylne z kodowaniem oraz konwersja całego auta na Europę.


niEvxXS_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem takie podłogi w g klasie na specjalne zamówienie chyba w brabusie .

Dziś widzę , że można takie dywaniki mieć do BMW i każdego innego auta i chyba są nie najgorsze :) Mariusz może ci się spodobają :

https://lushwhips.com/products/cm


Tu film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oj, takich dywanów nie widzę w żadnym normalnym samochodzie. Pasują do aut bogatych ruskich, bo podobny styl widziałem w Monaco w Range Rover, u Rosjanina obwieszonego złotem....
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne dywaniki dla młodzieży po czterdziestce.

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem takie podłogi w g klasie na specjalne zamówienie chyba w brabusie .

Dziś widzę , że można takie dywaniki mieć do BMW i każdego innego auta i chyba są nie najgorsze :) Mariusz może ci się spodobają :

https://lushwhips.com/products/cm


Tu film

No dywaniki wyglądają całkiem nieźle ale jakoś do M4 nie bardzo :?

 

@up Do BMW raczej nie będzie pasowało, nie ten styl :D


Czekamy na finalne foty !

Też tak myślę.

 

Oj, takich dywanów nie widzę w żadnym normalnym samochodzie. Pasują do aut bogatych ruskich, bo podobny styl widziałem w Monaco w Range Rover, u Rosjanina obwieszonego złotem....

Wyglądają zbyt ekskluzywnie, dlatego nie do wszystkich aut spasują.

 

Bardzo ładne dywaniki dla młodzieży po czterdziestce.

No ja jestem młodzież po czterdziestce :lol: :mrgreen:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem auto trafiło do elektronika który ogarnia mi podłączenie lamp przednich i tylnych, problem z czytnikiem tzn. „No signal” zmianę licznika na Europę oraz przekodowanie całego auta z konwersją na Europę.


Lampy prawie gotowe ale prawa nie chce współpracować tzn. nie świeci a lewa już działa na zdjęciu podłączona lampa prawa elektronika który ogarnia auto.


9heII2S_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Czy ktoś ma pojęcie dlaczego lampa nie chce świecić?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dużo Ci nie pomogę swoją wypowiedzią MArio ale u mnie w 340i na początku też lampy nie świeciły wogóle i spece radzili mi kupować inne :D

Na szczęście się nie posłuchałem, mój koder sobie z tym nie mógł poradzić dopiero połączył się na Teamviewerze z jakimś innym magikiem który zdalnie w pół godziny ogarnął że obie lampy zaświeciły ale skasował mnie za tą fachową wiedzę 500 zł więc nie polecam tym bardziej że typ potem miałem z nim jeszcze przejścia z komputerem silnika także nie polecam !!! Z komputerem silnika delikatnie trzeba że nie maczał tam palcy ktoś kto się nie zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dużo Ci nie pomogę swoją wypowiedzią MArio ale u mnie w 340i na początku też lampy nie świeciły wogóle i spece radzili mi kupować inne :D

Na szczęście się nie posłuchałem, mój koder sobie z tym nie mógł poradzić dopiero połączył się na Teamviewerze z jakimś innym magikiem który zdalnie w pół godziny ogarnął że obie lampy zaświeciły ale skasował mnie za tą fachową wiedzę 500 zł więc nie polecam tym bardziej że typ potem miałem z nim jeszcze przejścia z komputerem silnika także nie polecam !!! Z komputerem silnika delikatnie trzeba że nie maczał tam palcy ktoś kto się nie zna

Nie wiem ile mnie skasuje za wszystko ten koder do którego zawiozłem auta ale to niedługo się okaże :?

Sterownika silnika nie będzie ruszał tylko to co mu zleciłem czyli lampy przód i tył, niedziałająca navi, niedziałające szyby i lusterka, zmiana licznika na Europę oraz przekodowanie całego samochodu.

 

Trzeba dopisać ją do auta, esys w ruch i pójdzie :)

Próbował ale moduł lampy nic nie przyjmował i po wymianie modułu w końcu zaświeciły. :D


PqWoo7U_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu nie kupowac auta z USA. Sam zbierasz czesci i naprawiasz + do tego frajda bo z kazdym nastepnym klockiem

auto zaczyna wygladac ;) Dla mnie to była frajda jak skladalem swoje 335i. Fajne Ci wychodzi te M4

z pewnością wielu osobom pęka dupeczka ;) :8)


Moje M4 będzie dopiero na jesien :( i chetnie sie pochwale. :wink:


 



Tutaj masz jeszcze minus bo auto nie ma szyb i przez kilka miesięcy padał do niego deszcz tam nikt nie zabezpiecza takich rzeczy.

 

Mój zakup w US był zabezpieczny, tak samo kolegi co kupowal M4 w manualu.

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I jak tu nie kupowac auta z USA. Sam zbierasz czesci i naprawiasz + do tego frajda bo z kazdym nastepnym klockiem

auto zaczyna wygladac ;) Dla mnie to była frajda jak skladalem swoje 335i. Fajne Ci wychodzi te M4

z pewnością wielu osobom pęka dupeczka ;) :8)


Moje M4 będzie dopiero na jesien :( i chetnie sie pochwale. :wink:


 



Tutaj masz jeszcze minus bo auto nie ma szyb i przez kilka miesięcy padał do niego deszcz tam nikt nie zabezpiecza takich rzeczy.

 

Mój zakup w US był zabezpieczny, tak samo kolegi co kupowal M4 w manualu.

 

Firmy transportowe oklejają ale na placu w ubezpieczalni stoją tak jak przywiozą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli na piękną :modlitwa:

Dziękuje :cool2:

 

I jak tu nie kupowac auta z USA. Sam zbierasz czesci i naprawiasz + do tego frajda bo z kazdym nastepnym klockiem

auto zaczyna wygladac ;) Dla mnie to była frajda jak skladalem swoje 335i. Fajne Ci wychodzi te M4

z pewnością wielu osobom pęka dupeczka ;) :8)


Moje M4 będzie dopiero na jesien :( i chetnie sie pochwale. :wink:


 



Tutaj masz jeszcze minus bo auto nie ma szyb i przez kilka miesięcy padał do niego deszcz tam nikt nie zabezpiecza takich rzeczy.

 

Mój zakup w US był zabezpieczny, tak samo kolegi co kupowal M4 w manualu.

To dopiero pierwsze auto kupione z US i szczerze fajnie jak auto nabiera kształtów tylko wkurzające jest to że sprzedawcy używanych części wciskają kit że tylko by sprzedać swój towar, błotniki oba które kupiłem musiałem zwrócić a z jednym sprzedawcą przepychałem się trzy tygodnie i ostatecznie wpadły nowe błotniki z ASO bo dość miałem oszukiwania i krętactwa, używanych części było faktycznie niewiele bo tylko maska silnika i drzwi, lampy przednie ledowe i tylne oraz jedno lusterko kierowcy reszta części wszystko zamawiane w ASO, gdybym miał tego szukać jako używki to dopiero bym się wkurzał, teraz jeszcze doszedł problem modułu lampy prawej który jest uszkodzony i pewnie znowu będzie stres i nadszarpnięte nerwy o wykłócanie się o zwrot pieniędzy za zakupiony nowy moduł. Dziękuje za pozytywną ocenę z twojej strony i uważam że wiele czasu i serca włożyłem w to auto i mam nadzieję że odwdzięczy się z nawiązką :cool2: :)

 

I jak tu nie kupowac auta z USA. Sam zbierasz czesci i naprawiasz + do tego frajda bo z kazdym nastepnym klockiem

auto zaczyna wygladac ;) Dla mnie to była frajda jak skladalem swoje 335i. Fajne Ci wychodzi te M4

z pewnością wielu osobom pęka dupeczka ;) :8)


Moje M4 będzie dopiero na jesien :( i chetnie sie pochwale. :wink:


 



Tutaj masz jeszcze minus bo auto nie ma szyb i przez kilka miesięcy padał do niego deszcz tam nikt nie zabezpiecza takich rzeczy.

 

Mój zakup w US był zabezpieczny, tak samo kolegi co kupowal M4 w manualu.

 

Firmy transportowe oklejają ale na placu w ubezpieczalni stoją tak jak przywiozą.

 

Zgadzam się z opinią malego, przekonałem się przy rozbiórce samochodu wykładzina jak ją wyciągałem była przemoczona i wydawało się jakby ważyła tonę, schła w domu przez zimę chyba z dwa tygodnie poza tym tylne siedzenia były tak przemoczone że od wewnętrznej strony skóry zaczęła na zewnątrz przenikać pleśń, byłem zmuszony kupić cały komplet foteli przednich i tylnich z wersji Competition i w najbliższych dniach zrobię sesję zdjęć środka i określicie czy warto było i przyznaję rację koledze maly że jak auto trafi na plac to ubezpieczalnia ma to w dupie i auto stoi i nikogo to nie obchodzi a dopiero firma transportowa zabezpiecza auto do transportu dlatego kolego matek jeżeli masz uszkodzone szyby w kupionym aucie to życzę Ci byś nie miał auta zalanego od deszczu i innych warunków atmosferyczny bo u mnie oprócz wody to jeszcze były ogromne ilości bardzo drobnego piasku oraz liści i inny świństw dobrze ze ja auto rozebrałem a następnie wszystkie zakamarki i powierzchnie skrupulatnie wyczyściłem bo auto robiłem dla Siebie a ile jest osób które auto oddają do naprawy i nie mają pojęcia jak zostało naprawione i jak przykładano się do wszystkiego.


Niestety dzisiaj dostałem info że auto jednak musi zostać do jutra bo jeszcze jest problem z NBT i modułem Kafas, jutro lub pojutrze auto będzie zrobione i pozostanie przegląd techniczny i rejestracja auta w Polsce.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Fajnie że umiesz szczerze przyznać co i jak za to wielki szacunek bo to rzadkość. Z handlarzami używanych części u nas jest masakra. Co druga część jest nie taka jak miała być a ze zwrotem i odzyskaniem pieniędzy duży problem zawsze trzeba przynajmniej kupić przez allegro żeby było łatwiej bo poza aukcją tak jak namawiają sprzedawcy to nie ma szans nic wywalczyć. Ja swego czasu do e82 kupiłem 3 pary drzwi wszystkie drogo bo miały być idealne w kolor i skończylo się tak że ostatnie po prostu polakierowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam nadzieję, że kolor tapicerki się nie zmieni, bądź będzie równie wyrazisty i kontrastowy jak oryginał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolejny wydatek wnętrze, ale za to z wersji competition, czyli zmiana na plus. Traktuj to jako modzenie auta oem plus.

Też nie mogę doczekać się, jak pokażesz kolejne zdjęcia, bo już naprawdę blisko!!!

Szczerze, jak zawsze kibicuję!

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle na najwyższym poziomie, pięknie wyprowadziłeś to auto, czekam na dalsze relacje- świetny temat :8)

Dziękuje bardzo, zawsze dbam o wszelkie szczegóły :wink:

 

Fajnie że umiesz szczerze przyznać co i jak za to wielki szacunek bo to rzadkość. Z handlarzami używanych części u nas jest masakra. Co druga część jest nie taka jak miała być a ze zwrotem i odzyskaniem pieniędzy duży problem zawsze trzeba przynajmniej kupić przez allegro żeby było łatwiej bo poza aukcją tak jak namawiają sprzedawcy to nie ma szans nic wywalczyć. Ja swego czasu do e82 kupiłem 3 pary drzwi wszystkie drogo bo miały być idealne w kolor i skończylo się tak że ostatnie po prostu polakierowałem.

 

Dziękuje Maly :cool2:

Nie ma co owijać w bawełnę, takie są fakty i niczego nie mam zamiaru ukrywać, auto było podlane a nie w sensie że po powodzi tylko żadnemu amerykańcowi nie chciało się zakleić tylnej szyby i deszcz i wszelkie inne dziadostwo wlatywało do środka, swój środek sprzedałem handlarzowi a od niego wziąłem cały który teraz mam u Siebie założony a z handlarzami to jest masakra rzadko kiedy trafi się jakiś uczciwy i rzetelny :|

 

Mam nadzieję, że kolor tapicerki się nie zmieni, bądź będzie równie wyrazisty i kontrastowy jak oryginał.

 

Mariusz już niedługo wrzucę zdjęcia to ocenisz :)

 

+1 za szczerość :cool2:

Dziękuje Adam :cool2:

 

Kolejny wydatek wnętrze, ale za to z wersji competition, czyli zmiana na plus. Traktuj to jako modzenie auta oem plus.

Też nie mogę doczekać się, jak pokażesz kolejne zdjęcia, bo już naprawdę blisko!!!

Szczerze, jak zawsze kibicuję!

Tak niestety, kolejny wydatek na wnętrze ale nie chciałbym siedzieć na tylnej która była spleśniała to niedopuszczalne :duh:

Kolejne zdjęcia już wkrótce, proszę o cierpliwość :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, obiecanki cacanki a głupiemu radość, mianowicie auto miało być gotowe w poniedziałek, niestety handlarz od którego kupiłem lampy nie odzywał się i w końcu postanowił się czekać i kupiłem moduł do lampy za 680 złotych który żona odebrała w tym samym dniu odezwał się handlarz i oznajmiłem że w jednej z lamp jest uszkodzony moduł i kupiłem drugi za 680 złotych i chce zwrot pieniędzy za kupiony moduł na to on odpowiedział że on takie moduły kupuje za 500 złotych i nie zapłaci mi tyle za ten moduł i dodał że jak mi się nie podoba to mogę oddać te lampy a on mi zwróci pieniądze, słysząc odpowiedziałem że w porządku i w środę po pracy pojechałem do Prusic i oddałem lampy a pod Poznaniem oddałem kupiony moduł bo skoro lampy oddałem to po co mi ten moduł na moje szczęście elektronik miał komplet takich lamp w idealnym stanie w sto% sprawne i wziąłem je i git ale w czwartek okazało się że skrzynka bezpiecznikowa w bagażniku również była podlana i TCU również, także chcąc uniknąć problemów w przyszłości postanowiłem kupić nową skrzynkę bezpiecznikową a moduł TCU udało się uratować, dzisiaj auto miało być gotowe ale wystąpił problem z navi która nie łapie sygnału GPS i nie wiadomo czy winna jest nakładka carbonowa na antenie czy antena jest uszkodzona do tej pory elektronik działa z autem poza tym nie miałem modułu KAFAS i jest problem z przypisaniem do auta, także znowu odwleka się odbiór auta :mad2:

Udało się w końcu przekodować auto na menu w języku polskim :) sorki ale to nie ja robiłem zdjęcia.


uuN86Qj_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.