Skocz do zawartości

F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota


czerwony330d

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje M4-ki :twisted: i czekam z niecierpliwością co z tego wyjdzie :cool2:

 



Lepszy ananas od froga..... :mrgreen:

 

Ta wersja dłuższa i oryginalna bardziej do mnie przemawia, szczególnie 6:38 jak ściąga koło z samochodu po nocce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gratuluje M4-ki :twisted: i czekam z niecierpliwością co z tego wyjdzie :cool2:

 



Lepszy ananas od froga..... :mrgreen:

 

Ta wersja dłuższa i oryginalna bardziej do mnie przemawia, szczególnie 6:38 jak ściąga koło z samochodu po nocce :mrgreen:

Dziękuje bardzo, sam jestem zniecierpliwiony ale trzeba być cierpliwym w końcu nadejdzie ten dzień :)

 

Ile razy oglądaliśmy ten film ze znajomymi po %%% to już nie policzę :lol:

Ja pierwszy raz to oglądałem :)

 

czerwony330d moze trzeba nagrać taki w PL :twisted: :D

Chętnie ale niestety brak takich umiejętności, trzeba najpierw potrenować by komuś nie zrobić krzywdy.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, tego się nie spodziewałem :D. Ładny konfig, a w takim stanie pewnie wyszła bardzo okazyjnie. Nie rozumiem natomiast tego wylewu żalu kilku osób w tym temacie, sam sprowadzam od kilku lat samochody czy z Europy czy stanów i jak dla siebie czy na handel takie auta bym nie ściągnął, to widziałem auta w gorszym stanie i poskładane lepiej niż większość szrotów które jeżdżą po polskich drogach. Bez kilogramów szpachla i części z ali express. Także bardzo fajnie że temat jest, może niektóre osoby się czegoś więcej nauczą w tym temacie :lol:
http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo grono ludzi nie jest świadome co posiada ale lubią pisać (ludzka krytyka) :wink:.

Także czekamy na kolejne zdjęcia bo nie ukrywam, że codziennie śledzę wątek i czekam na zdjęcia :reading2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, tego się nie spodziewałem :D. Ładny konfig, a w takim stanie pewnie wyszła bardzo okazyjnie. Nie rozumiem natomiast tego wylewu żalu kilku osób w tym temacie, sam sprowadzam od kilku lat samochody czy z Europy czy stanów i jak dla siebie czy na handel takie auta bym nie ściągnął, to widziałem auta w gorszym stanie i poskładane lepiej niż większość szrotów które jeżdżą po polskich drogach. Bez kilogramów szpachla i części z ali express. Także bardzo fajnie że temat jest, może niektóre osoby się czegoś więcej nauczą w tym temacie :lol:

Konfiguracja dość fajna ale zamiast ledów xenony to słabo, już rozeznałem temat oświetlenia to da się to zmienić na ledy ale zastanawiam się czy brać adaptacyjne czy zwykle ledy bo u Siebie mam zwykłe xenony nie adaptacyjne i musiałbym dorzucić kafas, sterownik, wiązkę i sterowanie w kierownicy i nie wiem czy gra warta świeczki, może ktoś podpowie czy warto to dokładać?

Co do osób którzy wypisują głupoty to szkoda się rozpisywać, temat będzie kontynuowany dla potomności :)

 

Bo grono ludzi nie jest świadome co posiada ale lubią pisać (ludzka krytyka) :wink:.

Także czekamy na kolejne zdjęcia bo nie ukrywam, że codziennie śledzę wątek i czekam na zdjęcia :reading2:


Zgadzam się, zdjęcia niebawem bo jestem teraz lekko przeziębiony i muszę się wykurować ale proszę o cierpliwość już wkrótce będą :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym doposażył w adaptacyjne.....w M-ce nie przystoi jeździć na zwykłych.....albo grubo albo wcale... :8) Edytowane przez marko0424
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuteczność to jedno ale jest jeszcze efekt wizualny i adaptacyjne ledy w M4 LCI to jest kosmos :twisted:


W poprzednim 430i LCI dorzuciłem do konfigu adaptacyjne ledy w zasadzie dla samego wyglądu ,a po krajówkach dużo nie jeżdże. Wyglądają rewelacyjne :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy 5 str. Bez postępu... co do lamp to jeśli będziesz używał auta cały rok włóż najlepsze jakie się da xenony. Mnie w zimę w f30 ledy zamarzaja I doprowadza mnie to do kierrrwicy.. ggg widac w śnieżyce w nocy lampy zawalone lodem.. jeśli to showcar to wkladaj adpative led. Sama lampa jakaś taka niby bardziej nowoczesna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co krytykują to mają ból dupy i tyle. Samochód ma uszkodzone wszystkie elementy co producent przewidział jako wymienne, także nie przejmuj się rób swoje:) No ja jestem za adaptacyjnymi i czekam z niecierpliwością na foty z postępu prac:)

 

A jakie są elementy których producent nie przewidział do wymiany? Pytam z ciekawości. W katalogu bmw jest każdy element auta do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz trafilem na Twoja galerie Mario, gratuluje zakupu :cool2: Naprawiaj spokojnie i nie przejmuj sie komentami ludzi co im zal dupe sciska. Twoja kasa, a widac ze na naprawe nie zalujesz siana tylko wszystko ma byc jak fabryka a znajac Ciebie to auto zostanie na dlugo i nie ma opcji na jakakolwiek lipe czy kompromisy.

Czym Ty teraz jezdzisz jak 335d sprzedane, toyota ?

Wytrwalosci chlopie ,ja byłem miesiac bez bmw i juz mnie wku..w ogarnial.

Jak ze zdrowiem blacharza, wiadomo kiedy zacznie dzialac ? Podrzuc jakies foty wnetrza

Jak juz naprawisz to bedzie satysfakcja ogromna ze ogarnales nielatwy temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra niewarta świeczki, ja u siebie mam LEDy "zwykłe" i koszt kompletnie nie tłumaczy efektu finalnego. Chyba że jeździsz po krajówkach 80%

Dziękuje za sugestię :cool2:

 

Ja bym doposażył w adaptacyjne.....w M-ce nie przystoi jeździć na zwykłych.....albo grubo albo wcale... :8)

Marek po Tobie innej odpowiedzi nie oczekiwałem :wink:

 

Skuteczność to jedno ale jest jeszcze efekt wizualny i adaptacyjne ledy w M4 LCI to jest kosmos :twisted:


W poprzednim 430i LCI dorzuciłem do konfigu adaptacyjne ledy w zasadzie dla samego wyglądu ,a po krajówkach dużo nie jeżdże. Wyglądają rewelacyjne :norty:

No wygląd jest bardzo ładny :cool2:

 

I mamy 5 str. Bez postępu... co do lamp to jeśli będziesz używał auta cały rok włóż najlepsze jakie się da xenony. Mnie w zimę w f30 ledy zamarzaja I doprowadza mnie to do kierrrwicy.. ggg widac w śnieżyce w nocy lampy zawalone lodem.. jeśli to showcar to wkladaj adpative led. Sama lampa jakaś taka niby bardziej nowoczesna.

Dziękuje Bartku to konkretna sugestia, autem najprawdopodobniej w zimę nie będę jeździł więc o zamarzanie lamp się nie boję a brak postępu to chwilowa niedyspozycja blacharza ale myślę że niedługo to się zmieni :wink:

 

Ci co krytykują to mają ból dupy i tyle. Samochód ma uszkodzone wszystkie elementy co producent przewidział jako wymienne, także nie przejmuj się rób swoje:) No ja jestem za adaptacyjnymi i czekam z niecierpliwością na foty z postępu prac:)

Chyba mają :lol: i nie ma co sobie tym zawracać głowy, postęp prac wkrótce.

 

Ci co krytykują to mają ból dupy i tyle. Samochód ma uszkodzone wszystkie elementy co producent przewidział jako wymienne, także nie przejmuj się rób swoje:) No ja jestem za adaptacyjnymi i czekam z niecierpliwością na foty z postępu prac:)

 

A jakie są elementy których producent nie przewidział do wymiany? Pytam z ciekawości. W katalogu bmw jest każdy element auta do kupienia.

 

Dokładnie podłoga i tunel środkowy to elementy niewymienne więc auto wygnie się jak banan to już kasacja.

 

Dopiero teraz trafilem na Twoja galerie Mario, gratuluje zakupu :cool2: Naprawiaj spokojnie i nie przejmuj sie komentami ludzi co im zal dupe sciska. Twoja kasa, a widac ze na naprawe nie zalujesz siana tylko wszystko ma byc jak fabryka a znajac Ciebie to auto zostanie na dlugo i nie ma opcji na jakakolwiek lipe czy kompromisy.

Czym Ty teraz jezdzisz jak 335d sprzedane, toyota ?

Wytrwalosci chlopie ,ja byłem miesiac bez bmw i juz mnie wku..w ogarnial.

Jak ze zdrowiem blacharza, wiadomo kiedy zacznie dzialac ? Podrzuc jakies foty wnetrza

Jak juz naprawisz to bedzie satysfakcja ogromna ze ogarnales nielatwy temat

 

Dziękuje bardzo Jacku, auto na 1000% zostanie ze mną na dłużej i lipy na pewno nie będzie i nie przejmuję się dziwnymi komentami na naprawę idzie wszystko nowe oprócz maski, błotników, drzwi i zderzaków ze zdrowiem blacharza nieciekawie na szczęście wcześnie zdiagnozowano zapalenie płuc i nie wylądował w szpitalu ale leży w domu i jest bardzo osłabiony i powoli dochodzi do Siebie no i lekarz zalecił uważać na Siebie bo nawrót choroby to już pewny szpital, nie wiem ile czasu jeszcze potrwa leczenie i nie naciskam zbytnio na Niego bo zdrowie jest najważniejsze. Jeżeli do miesiąca się nie wykuruje to będę musiał szukać innego blacharza :x

Już nawet nie myślę jak mnie to denerwuje że prace stoją w miejscu choć i tak gdybym nawet naprawił to autem nie będę jeździł do póki zima się nie skończy, foty wnętrza wrzucę, jak naprawię to będzie satysfakcja gwarantowana :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skompletowałam wszystkie części do wymiany które zostały uszkodzone bądź połamane, popękane, skrzywione lub porysowane na zdjęciu wszystko co zostanie wymienione oprócz lamp przednich a konkretnie prawej która jest uszkodzona a dalej myślę czy kupić jedną prawą lampę xenon bo lewa jest w idealnym stanie czy kupić dwie lampy ledowe nadal mam dylemat, nie ma zderzaka przedniego który uległ niewielkim deformacjom ale nie jest połamany i oddałem do fachowców którzy naprawiają takie elementy ale jeśli naprawa nie będzie satysfakcjonująca mnie to zamierzam kupić nowy lub używany zderzak z wersji USA bo te odblaski boczne chciałbym zachować bo mnie się podobają, także pozostaje wszystko montować co uczynię w sobotę i przedstawię wszystkie uszkodzone elementy na zdjęciu być może zrobię małą sesję montaży tych elementów bo według mnie wymiana przodu jest banalna i każdy powinien sobie poradzić czy stłuczkach parkingowych by to zrobić samemu, wszystkie połączenia śrubowe były dkręcane na kleju niebieskim średniozrywalnym i ja także wszystko montuje na kleju Loctite 243 który według mnie jest z jednym z lepszych producentów tych specyfików.


INCHKXK_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


Ki9TkGm_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


Na drugim zdjęciu klej który będę używał do połączeń gwintowych oraz parę gadżetów mojej 15-sto miesięcznej córeczki także to jest powód dlaczego nie jestem w stanie zająć się naprawą bo wiele czasu poświęcam mojej córeczce no i poza tym pracuję ale powolutku do wszystkiego dojdę.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz lampy wymień obie bo nie masz homologacji na europe. Sprawna z usa sprzedaj. Lampy muszą być europejskie bo inaczej zły policjant w przyszłości może zabrać dowód. Fajnie zbieraj części :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a to nie jest tak,że każdy zderzak ma zaznaczone miejsce na odblaski typu USA (np. tak jak miejsca na parktronic bądź spryskiwacze :?: ) i że jak kupisz sobie nowy w PL to możesz sobie fachowo wyciąć otwory na te odblaski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Kurczę przemyśl to jeszcze Mario bo te pomarańczowe obrysy nie są zbyt fajne :( w USA wszyscy nam zazdroszczą że ich nie mamy :) tym bardziej taki czarny szatan będzie niespójny przez te świecidełka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizuj jeszcze temat stref zgniotu bo zderzak z usa pasuje pod strefy zgniotu usa. A zderzak eu wymaga belki i stref eu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrysówki ze zderzaka do wywalenia bo szpecą bardzo

Co do lamp to mam znajomego w ASO który w dobrej cenie może załatwić nowe LEDY jak byś chciał- taniej niż używki na allegro :)

Części masz ogarnięte, nic tylko składać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co to wszystko składać, jak na końcu auto pójdzie do lakieru i będzie trzeba to znowu demontować? Jasne, że przód możesz wstępnie spasować/ustawić, ale nie montuj nadkoli i innych plastików. Jeśli auto będzie wstawiane na ramę naprawczą u blacharza to listwy progowe i osłony podłogi też zostaw zdemontowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.