Skocz do zawartości

Pompa wtryskowa CP4.2 do silnika N47


lts77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Ale tu by się musieli wypowiedzieć ci ,którzy twierdzą ze pompa w N47 jest wadliwa-ja jestem osobiście odmiennego zdania...

Oj, zrobilem pare sztuk n47 po rozsypce pompy, tak, jest wadliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wadliwa nie wadliwa... dolaczam sie do pytania. czy pompa cp4.2 jest p&p?

Nie mialem okazji testowac, uwazam ze krecenie n47 do 300ps jest bzdura, poza tym nie nawidze aut bez dpf a takie przyrosty tylko z dpf off. Podstawowa pompa do 220 na bank ogarnia. Z info z neta wyglada iz jest P&P, troszke zabawy z dodatkowym przewodem cisnienia oraz listwa wtryskowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie wiem jaka pompe na 177km? tez 4.2? bo te wersje mozna krecic wysoko. no ale tez sa inne wtryski. ile ogarnie 4.1 ze stanradrowymi wtryskami w 143? oczywiscie z egr dpf i bez innych zmian. chodzi o takie bezpieczne maximum. dla kolegi pytam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć.


Mam dylemat ze znakami na pompie w 550d. To zdjęcie poniżej z moim znakiem przed rozebraniem rozrzadu więc jak widzicie, pompa była Od nowości przestawiona o jeden zab. Teraz moje pytanie - składać tak jak było czy wg książki żeby znaki się zgadzały?


Z góry dzięki za podpowiedź.


Zdjecie:

https://ibb.co/JKBJ7dv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam w ofercie pompy CP4.1 z silnika b47 o przebiegach max 8tysiecy km roczniki 2017 2018 , przygotowane do silnika n47 ,

Po kilku latach walki z układem paliwowym w silniku n47 mogę stwierdzić że najlepszą opcją jest wymiana pompy na tą z silnika b47 . W 123d na tej pompie mamy wynik 301KM

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, a ja mam takie pytanko do was szpecow :-)


Mam zatarta pompe wtryskowa. Model N47; 2,0D 177kw. 2007r E91.


Pompy od modeli F10,20,30 sa duzo tansze jak patrze.


Czy ja moge zalozyc taka pompe do siebie? Czy musze taka sama jak do mojej wersji? Po zdjeciach wygladaja wszystkie takie same.


Z gory dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Siema. Mam pytanko odnośnie zwiększenia mocy w 118d. Celuję w okolice 200-230km. Jakie najlepiej użyć wtryskiwacze oraz turbinę? I czy można zamienić wtryski cewkowe na piezoelektryczne np z wersji 120d? Czy jest jakiś gotowy kit P&P? Intercooler z 335d już czeka, tylko nie wiem co zrobić z wtryskami i turbo :) Wolę nie bawić się w przeróbki i założyć części które pasują na mocowania, mają pasujące wiązki. Po prostu przełożyć graty i jechać na mapę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.