Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym przyciskiem to ja akurat mam odwrotnie. U mnie po 8 latach:

http://www.editer.pl/fotka/8258454976edc93243c46ec30029918f_1.jpg


Poprzednie e90, po 10 latach jeżdżenia po mieście (też akurat n43), przycisk tak samo jak nowy. Ciężko tez uwierzyć, ze w niemocnym w sumie i na pewno nie jakimś wielkim aucie ktoś wymienia co roku klocki, o tarczach nie wspomnę.


Ja nie drąże, śmigaj i niech służy.

Spoko. Poprostu śmieszy mnie gość który na podstawie zdjęcia przycisku może stwierdzić że auto jest "zmęczone"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Dalej szukamy sensacji (akmulator nowy 1 miesiąc stary) wymieniany w serwisie.
Powinieneś precyzować bo dla wszystkich "w serwisie" oznacza "w autoryzowanym serwisie".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Według mnie zamiast pomóc koledze, który może niekoniecznie wiedział co robi, nękacie go, jakby on doprowadził auto do tego stanu. Tylko kopać leżącego, to auto ma kilka lat już jednak. Czym on wam zawinił - że kupił to auto?

Ja nie drąże, śmigaj i niech służy.

Np. jak ja wyżej :8)

Teraz tylko mieć nadzieję, że nie odezwą się bolączki typowe dla N43, wymieniać olej co 10 tys. i jeździć w najlepsze.

Kurcze to przy przebiegu 30k rocznie, ktoś wymienia 3 razy w roku olej?

Nieźle... jakbym miał tak serwis BMW odwiedzać 3 razy w jednym roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy miałem moją starą e34 2.5 tds i byłem dużo młodszy, w pierwszym roku wymieniałem w niej olej 6 x rocznie. 6x10 tyś.

W następnym roku było już tylko 2x10, bo mi się znudziła :wink:

Oczywiście wymiana samodzielna. :mrgreen:

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak właśnie powinno być :cool2: a teraz każdy wymienia olej co 30+ tys. i wszyscy narzekają jak słabe teraz robią silniki, wyśrubowane do granic możliwości jeżeli chodzi o ekologię i moc z pojemności :roll: ten temat powinien w ogóle nie istnieć odkąd wiadomo było, że autor kupił to auto..a kupił przed jego założeniem.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zamiast pomóc koledze, który może niekoniecznie wiedział co robi, nękacie go, jakby on doprowadził auto do tego stanu. Tylko kopać leżącego, to auto ma kilka lat już jednak. Czym on wam zawinił - że kupił to auto?

Jakiego stanu? Chodzi ci o autentyczny przebieg i nierozbite auto z zachodu? Czy o ten przetarty przycisk i ułamany plastik na klemie? Jeszcze się troszkę nad wami "eksperci" po pastwię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się, ale jeśli chodzi o serwis i szkody to osobiście wierzę Drayowi.

Tak właśnie powinno być :cool2: a teraz każdy wymienia olej co 30+ tys. i wszyscy narzekają jak słabe teraz robią silniki, wyśrubowane do granic możliwości jeżeli chodzi o ekologię i moc z pojemności :roll:
:cool2:

 

...ten temat powinien w ogóle nie istnieć odkąd wiadomo było, że autor kupił to auto..a kupił przed jego założeniem.

Faktycznie, ale obecny właściciel sam zaczął drążyć ten temat.

Czy potrzebie ? Wg mnie raczej nie, sprawdził miernikiem i grubość lakieru okazała się ok, więc kupił.

Tak samo wg mnie, to auto przewinie się przez to forum jeszcze.

Edytowane przez andrzej29

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się, ale jeśli chodzi o serwis i szkody to osobiście wierzę Drayowi.

Nie obrażam się ale też mam te raporty i troszkę się różnią od jego wersji. Auto cały czas było dopuszczone do ruchu. Być może jakaś mała szkoda była ale nie taka jak on mówi 15 tyś euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to przy przebiegu 30k rocznie, ktoś wymienia 3 razy w roku olej?

Nieźle... jakbym miał tak serwis BMW odwiedzać 3 razy w jednym roku :D

Dokładnie tak, trzy razy rocznie. Nie da się tego obejść. Jak się nie podoba, to ewentualnie nie serwisować w aso, tylko gdzieś taniej.

Pomijam fakt, że przy rocznych przelotach 30k z silnikiem n43, to właściciel szybko zaczyna mieć calkiem inne zmartwienia, niż wymiana oleju :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Kolego, który kupiłeś auto, ja cie bronię a ty do mnie, że chcesz się pastwić nade mną... nie żartuj tam sobie.

Kurcze to przy przebiegu 30k rocznie, ktoś wymienia 3 razy w roku olej?

Nieźle... jakbym miał tak serwis BMW odwiedzać 3 razy w jednym roku :D

Dokładnie tak, trzy razy rocznie. Nie da się tego obejść. Jak się nie podoba, to ewentualnie nie serwisować w aso, tylko gdzieś taniej.

Pomijam fakt, że przy rocznych przelotach 30k z silnikiem n43, to właściciel szybko zaczyna mieć calkiem inne zmartwienia, niż wymiana oleju :mrgreen:

Nie nie, sam robię 6-7k km rocznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.