Skocz do zawartości

BMW G30 525dA M-Pasztet ALPINWEISS ;)


Cienki21

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Dobra podstawa do fajnych modów. :) Powodzenia i czekamy na więcej zdjęć szczególnie środka.

Chociaż kolor moim zdaniem mógłby być inny. ;) Ale to gusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Alpinweiss idealnie pasuje do M pakietu. Parę dodatków M Performance tutaj byłoby wisienką na torcie. Edytowane przez bart 328
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tylnego napędu jestem przyzwyczajony, jest bardzo przewidywalny ;) nie tak jak pseudo 4x4 (piszę o haldexie które miałem w poprzednim aucie) zapinało się kiedy chciało w warunkach zimowych, nie mam porównania do xdrive. Auto odebrałem pod koniec lipca i na zrobione 2400km spalanie wacha się 7,4-8l ale jak narazie z osiągów jestem zadowolony, chociaż daleko do mojej byłej e60 LCI 530dA po chipie na około 290KM :)

W przyszłym roku wpadnie kilka elementów Mperformance i jakieś 19-20” ale szukam czegoś nie z palety BMW, gdyż mi się nie podobają :| szukam czegoś na wzór Breyton Gts

A to moje byle e60

52a15d030643.jpg

Nowe foty na szybko :wink:

ec3604d6d7e7.jpg

a736cc00bae1.jpg

f74c12ed8be1.jpg

55667fe35a23.jpg

660786cc41cc.jpg

7686b48fa65a.jpg b661d16c13af.jpg c484ad8ce425.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pięknie się świeci.

Pamiętaj że jak będziesz chciał dołożyć dodatki M-performance np tylni dyfuzor stracisz otwieranie nogą bagażnika ( nakładka zasłania czujnik), Jeśli założysz nakładkę pod przedni zderzak może być problem z S8TFA Active pedestrian protection ( pirotechniczne ładunki podrywające maskę do góry podczas zderzenia z pieszym). TAK TWIERDZI ASO


Ja już się wyleczyłem z dodatków bo np bagażnik otwieram noga średnio co czwarte użycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tkwiat, zobaczę ile u mnie wytrzyma :D i tak planuję na wiosnę powtórzyć zabieg :)

Grzybu, dzięki za cenne informacje, narazie plany są na felgi 20” na lato. Jak będę zakładał Mperformance to tylko kilka elementów. Przód nerki i narożniki i boczna okleina. Pełna przednia nakładka dla mnie jest za niska, a dyfuzor tył, na żywo mi się nie spodobał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dodatki M performance powinny być tak skonstruowane, aby nie było problemów z tymi opcjami. Przecież to są oryginalne dodatki sygnowane przez BMW...
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I własnie, to jest kpina. Musisz decydować, czy naprawdę wspaniałe dodatki M performance super zmieniające auto (przynajmniej dla mnie, bo mam już drugie auto ze wszystkimi tymi dodatkami), czy pewne opcje poprawiające w końcu bezpieczeństwo i komfort :duh:
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro jest jak Bmw proponuje za duże pieniądze Mperformance a po instalacji wychodzą takie kwiatki, myśle, że inne firmy tuningowe lepiej podchodzą do funkcjonalności swoich gadżetów. U mnie i tak te podzespoły MP nie miałyby konfliktu z funkcjonalnością. Ale na serwisie w ASO podpytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

nie wiesz może jaki tam dokładnie jest silnik? Ciekawi mnie czy to jest prawdziwe bi turbo czy turbinka jest tylko jedna z tym systemem twin scroll? Jakoś mało informacji jest w tym temacie.

W ogóle Panowie wiecie czym się różni 20d od 25d to tylko chip czy faktycznie 20d ma jedną turbine a 25d ma dwie? Kiedyś tłumaczył mi to facet w BMW na jeździe testowej, bo wydawało mi się, że nowe silniki bmw są z dwoma turbinami co sugerowała mi nazwa twinturbo, mówi się też, że bi turbo to mniejsza i większa turbina - kiedyś tak było przecież w bmw, a twin turbo, że są to 2 turbiny tej samej wielkości. Facet z bmw mówił mi, że mniejsze różnią się chyba tylko chipem, potem ten większy ma faktycznie jedno turbo więcej a dopiero potem jest 6 cylindrów, tylko nie pamiętam czy tyczyło się to benzyny czy diesla czy facet opowiadał bajki :D


z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jezu , jakie to brzydkie .


Zwłaszcza w białym - skoszone proporcje widać jeszcze bardziej .Ta przymała felga , Pół płaska ociężała bryła , zadarty do góry "tyłek" łeeeeeee


Na czarnym - przynajmniej mniej widać brzydkie załamania na karoserii - a jedynie paskudne kształtem lampy dają się we znaki .

Z wyczekiwaniem czekam na głęboki Facelift - siódemka choć nie piękna przynajmniej ma agresję poprzednich beemek . To nie ma jej za grosz :mad2: :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Marcepan ma walory stylistyczne, które krytykujesz w g30 :lol: ale szanuję Twoją wypowiedź, rzecz gustu. Podobne zdanie mam na temat wyglądu Mercedresów, obłego kształtu i zero agresywności. Ale jak już wspomniałem, kwestia gustu :cool2:

Święte słowa - popieram Cię w całości, a swoją drogą auto piękne i kolejne jak życie pozwoli będzie G30 :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kolego Cienki21,że chociaż szanujesz wypowiedź MateuszaCC , bo ja wcale ,nie wiem po co wylewać tutaj swoje żale w wątku w którym ktoś się cieszy ze swojego nabytku i chce się tym podzielić z innymi. Pierwsza sprawa to taka, że o gustach się nie dyskutuje bo nie to ładne co ładne tylko to co się komu podoba, a druga ,że tak jak kolega MateuszCC widzi nową serię 5 tak inni mogą postrzegać nową E klasę np.ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiona tam gdzie moja jak sądzę.. :) u p. Marcina M dokonywałeś zakupu?

Co do auta, piękna sztuka. Wypowiedź pewnego Pana nie na miejscu. Chłopak widział co brał, więc jemu się podoba.

Zresztą ja też zaliczam się do grona osób, dla których przynajmniej wygląd nowej 5 w porównaniu do E klasy oraz A6 to petarda.

Pierwotnie również chciałem M-pakiet jednakże odrzuciło mnie to mieszane ogumienie.

Swoją drogą wziąłem Luxury, i powiem szczerze, że cały wygląd jak i felgi wyglądają lepiej na żywo niż wyglądało to w konfiguracji.


Bezawaryjności, przyjemności z jazdy i niech cieszy oko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.