Skocz do zawartości

BMW G30 525dA M-Pasztet ALPINWEISS ;)


Cienki21

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiona tam gdzie moja jak sądzę.. :) u p. Marcina M dokonywałeś zakupu?

Co do auta, piękna sztuka. Wypowiedź pewnego Pana nie na miejscu. Chłopak widział co brał, więc jemu się podoba.

Zresztą ja też zaliczam się do grona osób, dla których przynajmniej wygląd nowej 5 w porównaniu do E klasy oraz A6 to petarda.

Pierwotnie również chciałem M-pakiet jednakże odrzuciło mnie to mieszane ogumienie.

Swoją drogą wziąłem Luxury, i powiem szczerze, że cały wygląd jak i felgi wyglądają lepiej na żywo niż wyglądało to w konfiguracji.


Bezawaryjności, przyjemności z jazdy i niech cieszy oko !

 

Dokładnie, Częstochowa. Kupiona u Marcina, naprawdę super sprzedawca i ogólnie Salon/ASO na wysokim poziomie. Mam do nich 350km ale chętnie robię tam kilometry jeżdżąc na przeglądy. Mam nadzieję, że tak będzie przez cały okres leasingu. Jeżeli chodzi o mieszane ogumienie to nawet w zimę na szerokich tylnych oponach nie mam problemu. Teraz rozglądam się za letnimi większymi kołami, a te chcę zostawić na zimę. mam dylemat czy 19 czy 20. Ale często jeżdżę na Śląsk i jak jadę s1 to, aż zęby bolą od tych dziur w drodze. A tak auto spisuje się super, prócz jednego mankamentu z sondą lambdą (wymiana na gwarancji) jeszcze 5tyś i robię wymianę oleju na własny koszt, między interwałami ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jakim przebiegu padła Ci sonda?

Jeśli można spytać ile dał Ci rabatu ? :)

Również mam 350 km do nich, ale było warto przejechać się.

Inchcape z Warszawy wyrównało mi ofertę z Częstochowy na cenę auta, ale Marcin dorzucił opony na zimę oraz promo leasing co w efekcie przy tej samej cenie auta dało ratę niższą o 200 zł :o

Aż tak ich nie uwielbiam, i serwisować auto będę w Bydgoszczy, mam dopiero 4200 tys przejechane :)


Ps. Ogólnie teraz dostałem rewelacją ofertę na 530i w kombi oraz X3 2.0 od Marcina.. jednakże koledzy nie wybrali tego a wybrali oferty na E220d oraz GLC co w mojej ocenie było dużym błędem, ale o gustach się nie dyskutuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś o rabat wielki się nie starałem, w granicach 17%, spodobało mi się u Marcina konkretna rozmowa. Sonda padła mi przy 23kkm, ale naprawa poszła w ciągu 24h. Też pisałem do Inchape i do Krakowa, ale nie dogadaliśmy się co do warunków leasingu.



Można zamknąć/usunąć auto zmieniło właściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.