Skocz do zawartości

[maciatyepa] E91 320d LCi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Kawał dobrych zmian.

To, co było na początku, a co teraz, bez porównania!

Dekory i felgi bardzo fajnie wyszły.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria 3 zawsze mnie zadziwiała swoja odmiennością ...potrafi być wizualnie zgredowozem z płaskimi fotelami z 35i pod maską a potrafi być 16d które wizualnie świeżo co zjechało z toru wyścigowego :mrgreen: .


Przemiana na wielki plus.


Jakie masz zawieszenie gwintowane ?


Halogeny jednak bym dał ;).

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie samochód jak z katalogów reklamowych się prezentuje aktualnie (chociaż kompletny m-pak do środa by się również przydał) :cool2: .

Ten rodzaj zacisków hamulcowych powinien w standardzie wraz z s313 z fabryki wyjeżdżać ......... :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dekory super!

Sprawdź jak możesz jaka cena i gdzie je robiłeś :8)

Dekory oklejałem w 4ohmy.pl we Wrocławiu, temat wysyłkowo ogarnęliśmy w dosłownie 4 czy 5 dni :) Co do ceny, pisz do niech bezpośrednio :)

 

Jak ma się oklejenie lamp folią do ich homologacji? W razie jakiś zdarzeń mogą się do tego przyczepić, policja/ubezpieczyciel?

Jak ktoś wspomniał, nie jest to legalne.

 

Kawał dobrych zmian.

To, co było na początku, a co teraz, bez porównania!

Dekory i felgi bardzo fajnie wyszły.

Dzięki, staram się :D :D

 

Jedna z lepszych przemian w dziale E9x! Sztos :cool2:

 

Huhu, nie szalałbym aż tak - zwykły, szary Turas - toż to zwykłe daily jest :D :roll: :wink:

 

Seria 3 zawsze mnie zadziwiała swoja odmiennością ...potrafi być wizualnie zgredowozem z płaskimi fotelami z 35i pod maską a potrafi być 16d które wizualnie świeżo co zjechało z toru wyścigowego :mrgreen: .


Przemiana na wielki plus.


Jakie masz zawieszenie gwintowane ?


Halogeny jednak bym dał ;).

Dzięki, tak jak wyżej - staram się. Jakby nie patrzeć, uzależniłem się od zmian i ciągle czegoś szukam do zrobienia :lol: :lol:

Zawias - KW V2, mega polecam. Naprawdę warto zapłacić.

Co masz na myśli z halogenami? Przecież są, nic z nimi nie robiłem :D

 

Wizualnie samochód jak z katalogów reklamowych się prezentuje aktualnie (chociaż kompletny m-pak do środa by się również przydał) :cool2: .

Ten rodzaj zacisków hamulcowych powinien w standardzie wraz z s313 z fabryki wyjeżdżać ......... :D .

Kompletny M-Pak? Alcantara nie wjedzie na pewno - jedynie fotele w rudej bądź czarnej skórze. OFC sporty, bo takie mam teraz i zwykłego taboretu na bank nie chcę. A czarny sufit wjechał w ostatnim czasie, foto wpadnie niedługo :D



Zbiorczo - dzięki wszystkim za miłe słowa. Obiecuję, że to nie koniec zmian i na bieżąco będę dorzucał foty. Aktualnie auto od kilkunastu dni stoi w garażu, sytuacja nie zachęca do wychodzenia czy wyjeżdżania a od dzisiaj to nawet na kiwkę pojechać nie wolno :mad2: OFC stosuje się, siedzę na dupie i w wolnych chwilach coś tam dłubię przy aucie.



Także stay tuned, coś tam się jeszcze podzieje :)

#mmg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mały up:


W jakoś pod koniec marca wleciał na miejsce czarny sufit:

1bd48f5bb13355bc2c7bf04ca33a7f82.jpg


Na zdjęciu świeżo po założeniu, brudny i z brakującym panelem od szyberdachu. Owy panel po mało skutecznych poszukiwaniach został ostatecznie polakierowany przez lakiernika w czarny mat:

87dcc6b0130ead4a66ab16b06f731d07.jpg


Następnie udało się skompletować plastiki tylnej klapy w kolorze czarnym:

fa4b671ac5773ea94bdc982065c6cb86.jpg


Jakoś na początku kwietnia rozebrałem front i wyciągnąłem reflektory do przepolerowania, żeby odzyskały dawną świeżość. Następnie zostały oklejone folią PPF od Xpel, najjaśniejszą z oferty (choć na zdjęciach wychodzi ciemniejsza niż w rzeczywistości :P )

6e96420c06f8ee53b0325c45849e6b3d.jpg


Parę dni później, całkowicie spontanicznie kupiłem kompletne wnętrze w czarnej skórze z preLCi. Cena baaardzo okazyjna, stan bardzo dobry i blisko domu - długo się nie zastanawiałem. Skórki wymagały czyszczenia, co też poczyniłem i następnie wzuciłem do auta:

7950313ff2e17ee6f1340615b04be098.jpg

49877943423_884fb1d8e1_z.jpg

49877943443_a1cd26b3bc_z.jpg


Na ostatnim foto brakowało jeszcze boczków drzwi, które oczywiście także wleciały do kompletu :)


I to na chwilę obecną tyle, raczej nic spektakularnego w najbliższym czasie się nie wydarzy :) Najbliższe plany to typowa eksploatacja - zbliża się czas wymiany oleju + filtrów, dodatkowo zaczęła popiskiwać któraś rolka bądź pasek osprzętu - muszę obadać temat i powymieniać co należy :)


Pozdrawiam!

#mmg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Od razu inne wnętrze :cool2:


Widzisz jakąś różnicę w świeceniu po oklejeniu lamp przednich? To jest ta folia regenerująca się? Jaki koszt, jeżeli to nie tajemnica?

Pytam się, bo myślę też nad oklejeniem przednich lamp przednich w mojej X3.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest minimalna, na tyle, ze nie odczuwam pogorszenia jakości świecenia, które utrudnialoby poruszanie się w nocy. Tak jak pisałem, folia to PPF od XPEL, wersja najjaśniejsza z przyciemniajacych - Slate Smoke 50. Koszt jeśli mnie pamięć nie myli okolice 500 pln. Ale nie pamietam dokładnie.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#mmg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki za info. Tylne mam przyciemnione, łącznie z trzecim stopem i odblaskami i chyba na przód też się skuszę, bo świetnie to u Ciebie wygląda.A przy okazji ochrona lamp przed piaskowaniem.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mały up.


W zasadzie nic spektakularnego w ostatnim czasie nie miało miejsca. Bieżąca eksploatacja i drobne pierdoły:

- wymieniona chłodniczka EGR

- wymienione koło pasowe na OEM BMW

- czyszczenie kolektora i EGR'u

- świeży olej (Motul 5W30 xClean) + filtr oleju

- świeży filtr kabinowy i filtr powietrza

- uszczelnione zostało połączenie między turbo a DPF - w końcu nie wali spalinami po odpaleniu xD

- wspawano nowe złącze elastyczne.


Po tym wszystkim wpadł lekki program na 212KM/430Nm.


Wymieniłem licznik na HIGH, tym razem w OEM wyglądzie i taki zostanie:

50150953927_b0b2e93bce_z.jpg


A tak...

Auto dzielnie wozi mnie po kraju i daję nadal masę frajdy z jazdy, nie sprawiając żadnych problemów. Porcja aktualnych zdjęć:

Jakieś aktualne foto:

50150953632_5d2f0180e1_z.jpg

50150171598_6bf483f487_z.jpg

50150953882_62f7368eb9_z.jpg

50150171743_aa9c1366a7_z.jpg


Chwilowo tylne lampy znów są jasne, miałem dość walki z wstającą folią i kolejnymi - NIEUDOLNYMI - poprawkami...

W weekend muszę się w końcu zebrać i wrzucić LED w ringi. Wymiany domaga się także tylny emblemat BMW - nowy leży w domu, więc pewnie też w weekend. Jak zwykle, wszystko w weekend a koniec końców nic nie zrobię xD

#mmg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...


Pięknie to wszystko wyglada, brakuje jeszcze jakiejś podwójnie końcówki wydechu :)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 


Mówisz masz:

94f6abc45f9f17ca79d4a8781a697d3b.jpg



Termin na spawanko mam na początek października, aktualnie dokładka jest u lakiernika, który przelakieruje ją na czarny połysk.


:)

#mmg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dyfuzor przelakierowany w czarny połysk, czeka na termin u magika od wydechów...

50388746987_451cab443d_z.jpg


Udało się też wyrwać tylne zaciski od F30, będzie komplet z już zamontowanym przodem:

b6e37a78474e7348ac8a3e247a8ab659.jpg

Tarcze i klocki jako dodatek, montaż odbędzie się z użyciem nowych elementów. :twisted: :D


W międzyczasie auto dostało nowy zawór EGR i drugi raz w przeciągu dwóch miesięcy wspawane zostało nowe złącze elastyczne, bo wcześniejsze rozerwałem... :mad2: :mad2:


I kilka lepszych zdjęć:

50368679127_1fdd447935_z.jpg

50367813878_5ccb66d831_z.jpg

50367805058_0b47fcb619_z.jpg

50368670572_a14a83ed02_z.jpg



Pozdrawiam! :)

#mmg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Konkretnie się zapowiada. Hamulce z F30 zarówno mod wizualny, jak i praktyczny.

Czekamy na zdjęcia :)

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupić musisz ekran i jednostkę, bez pokrętła jeśli masz małego CIC'a. Kable zostały te co były. Sama wymiana to chwila moment. Później kodowanie i tyle.


Koszty - cena klamotów + kodowanie, montaż można ogarnąć samemu. Konkretnych kwot Ci nie podam, bo są różne ceny sprzętu jak i usług kodowania. :)

#mmg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.