Skocz do zawartości

[E90] 335d LCI


aaben

Rekomendowane odpowiedzi

pięknie się prezentuje i wyjątkowo muszę się zgodzić (gdyż strasznie podobają mi się czarne elementy jak m.in. nerki), że fajnie komponują się chromowane nerki z kołami w Twoim aucie :cool2:


btw. dobrze spasowały Ci te migacze? chciałem kiedyś takie a'la F-ki założyć ale strasznie odstawały

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Migacze są chińskie oczywiście, pasują jak chińskie czyli słabo, ale mają pod spodem dużo taśmy 3M i jakoś to spasowałem. Szukam cały czas czegoś sensownego bo OEM na zwykłych żarówkach wyglądają strasznie, wiecznie wyblakłe i nie pasują do pozostałych kierunków LED.
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można się nie zgodzić ;)

u mnie dzięki koledze wpadły take w wersji czarnej, matowej podobne do OEMów ale z ledem i fajnie świecą, a co ważniejsze również nie wyglądają dramatycznie.

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz splittery na przód :mrgreen:


I bajka !


Tylko to kierunki ....ja wole ori ;).


Jak uporałeś się ze światłem mgielnym z tyłu ? Co trzeba zrobić czy zaczęło działać ?

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
to teraz splittery na przód


I bajka !

Dzięki, jest taki plan, ale bardziej myślę o jednym po szerokości. Carbon jednak swoje kosztuje, a budżet nie jest z gumy...

 

Jak uporałeś się ze światłem mgielnym z tyłu ? Co trzeba zrobić czy zaczęło działać ?

Wpiąłem włącznik świateł EU i działa. Ale poza tym oczywiście wszystkie moduły są przekodowane na Europę z językiem i mapami.


Tymczasem obuwie na zimę, tylko zimy nie ma :)

DVZf759.jpg


xQXnnrh.jpg

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaben jedna szerokość tych oponek? Dobry wybór, jak przyjdzie ta "uteskniona" zima to będą jak ulał.

A tak z innej beczki...pozbyłes się stylingów 195? Kurde wpadł mi w oko ten wzór :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kupiłem zgodnie z fabryką, 255/35 i 225/40. Przy tym momencie i napędzie na tył nie ma co. :)


Stylingi 195 cały czas leżą. Jak jesteś chętny to zabieraj, za darmo nie oddam bo wszystkie są profesjonalnie wyprostowane i poza obcierkami w dobrym stanie ale jakoś się dogadamy. Myślałem nawet żeby jednak na nich zimę przejeździć ale spróbuję na 193.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Trochę perypetii ostatnio było. Do zmierzenia kompresji wykręcałem świece i jedna się ukręciła :roll: Uroki aluminiowego bloku. Na szczęście udało się ją wyciągnąć bez strat w bloku. Kompresje wyszły dobre i równe więc wio. :mrgreen: Ekologia na miejscu.


4f7pRLr.jpg

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi czemu ten program taki delikatny?? tak chciałes??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
powiedz mi czemu ten program taki delikatny?? tak chciałes??

 

330KM mi aktualnie wystarcza:

-daily

-ekologia

-RWD

-zima

-laczki tylko 255

-standardowe heble.


Szczerze to przy takiej pogodzie jak teraz zastanawiam się momentami nad wróceniem do serii na zimę. :mrgreen:

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest konkretnie innej w tych 335d US ze one tak gorzej troche "ida" chipem ? Kiedyś widziałem jakąs inna 335d us to 345 było . a EU chyba 90% przypadków ponad 350 .
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie jechaliśmy do końca, od początku program był robiony bez spiny. O różnicach pisałem już, głównie trochę więcej ekologii, silniki co do zasady są takie same.


No i cały czas mam mały problem z DDE z którym auto przyjechało. Trudno będzie go rozwiązać. :roll:

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Pytaliście o zimowy setup, oto on, gdzieś w biegu pod marketem:

ax5sQ00.jpg


Te opony Nokian WR A4 po dotarciu, na razie na mokrym, super mokrym i suchym, temperatury 5-10 - super. Powyżej tych temperatur przyczepność opon oczywiście spada, przetestowane w trakcie powrotu lata. :) Bardzo dobra trakcja przy dużych prędkościach jak na zimówki. Głośność na poziomie letnich, co jest nawet trochę zaskakujące. Wyglądają ładnie. Na razie jestem zadowolony z zakupu.


Przy okazji, nie ma ktoś może zalegającego intercoolera OEM z 335d? :mrgreen:

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.