Skocz do zawartości

[E90] 335d LCI


aaben

Rekomendowane odpowiedzi

w ista masz procedure odpowietrzania przeciez.... to max 30sek. demontowałem taki czujnik i nigdy nie było problemow z odpalaniem. no oby Ci pomoglo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

W tzw. "międzyczasie" sprzedałem swojego niebieskiego touringa 2.0 M47, ale brat zaczął takiej szukać tylko że w 3.0d. I znowu, budżet nie jest z gumy, olx/allegro/otomoto w większości szrot, w Niemcowni/CH/bliskiej FR albo drogo albo już poszło, albo padło... No i tak dobrych parę miesięcy. W końcu udało mi się ustrzelić na olx (nigdzie indziej jej nie widziałem) przedliftową 335d, w budżecie (3 z przodu... :mrgreen:) i to w promieniu 50km od nas. Oględziny następnego dnia i auto trafiło do rodziny. Za taką cenę wiadomo, "parę niedociągnięć jest..." ale buda prosta, zadbana, bardzo dobra opcja.


Dzisiaj kupiliśmy jej koła, pochodzenie M3 E92, sami oceńcie...


fgAr9ZW.jpg

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy widze juz zalozone :) idealnie pasuja pod ten kolor :cool2: fajne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ciekawe która szybsza :mrgreen:

wzór Koła mi średnio pasuje, ale kolor za to jest ok :wink:

Z 3 z przodu, to pewnie trzeba będzie sporo dołożyć do auta jeszcze? Chociaż zależy kto co lubi i jak dba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie rozmiary tych opon.....jakieś strasznie baloniaste się wydają....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Lampy widze juz zalozone idealnie pasuja pod ten kolor fajne

Pasują świetnie, dzięki za nie! :cool2:

 

Teraz ciekawe która szybsza

Moja to amerykańska primabalerina, więc na wiele nie liczę. W E91 jest downpipe z programem.

 

Z 3 z przodu, to pewnie trzeba będzie sporo dołożyć do auta jeszcze? Chociaż zależy kto co lubi i jak dba

Wiadomo rzeczy jest proporcjonalnie do wyposażenia... Jeden moduł skrętu zgnił, jakieśtam małe obcierki, zawieszenie do zrobienia, typowe uszczelnienia. Najważniejsze że silnik i skrzynia są zdrowe, po 3 z przodu z tyłu nie było wiele więcej więc naprawdę nie ma co narzekać, uczciwe auto od prywatnej osoby a do tego od 10 lat w kraju, serwisowana w Bawaria Motors do 2014.

 

Jakie rozmiary tych opon.....jakieś strasznie baloniaste się wydają....

Zgadza się, bo to są jeszcze stockowe M3 Michelin Pilot Sport 245/40 i 265/40. Opony za wysokie do samochodu, z tyłu nawet obcierały bo już siadła na sprężynach. Po zmianie tyłu na 255/35 już nie obciera, ale zawias i tak jest do roboty.


Gusta gustami, ale najważniejsze jak ładnie te felgi licują z autem. Bez żadnych dystansów i cudów, jest to oryginalny styling 219, przód 8,5x18 ET29, tył 9,5x18 ET23, piasty takie jak były w przedliftach. Postaram się zrobić jakieś zdjęcie poglądowe.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła eleganckie, jak zmieniłeś już ogumienie to nie mam pytań :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi to kombi 335d to jest od Arka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi to kombi 335d to jest od Arka??

 

Bartku nie, przecież on ma/miał polifta.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie z forum :) gosc ktory sprzedawal podobne 335d mial na imie arek :) jasne wnetrze lopatki comfortowy dostep... i cos jeszcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak ten silnik ?? dobrze zlozony?? bo wiem ze mu klapke wciagneło.... i to mnie zniechecilo do zakupu... on juz to sprzedawal jak ja szukalem... cena napewno byla atrakcyjna wyposazenie fajne !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAJNE wyposazenie mimo jasnego wnetrza ladne !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o tej mowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym aucie rzekomo klapki zostały usunięte.... :think:

Tak pisał autor w swoim temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie ma że nic się nie dzieje, było przecież parę ładnych dni we wrześniu. :mrgreen:


Carbon:

00U958n.jpg


Q6YCu3A.jpg


M-pakiet:

0wP6u7H.jpg


7FeqBuz.jpg


bt4VegF.jpg


Pakiet kompletowałem sam, liczba pierdółek jest ogromna, ale satysfakcja kiedy wszystko się spięło - bardzo duża. Najdłużej oczywiście szukałem zderzaka i progów, udało się je kupić w kolorze ale i tak poszły do gruntownego remontu i lakierowania.


Zdjęcia słabe, robione w pośpiechu więc wybaczcie. Na ten sezon to chyba wszystko jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny, zastanawiam się jeszcze tylko na zabezpieczeniem lakieru na dłużej u kogoś kto umie to robić.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasycznie M-Pak zrobił dobrą robotę :cool2: :cool2: Lusterka petarda! Te kierunki w błotnikach tak średnio mi się widzą, ale tragiczne nie są :P

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.