Skocz do zawartości

Wymiana kloszy lamp tylnych F30 2013


Hub999

Rekomendowane odpowiedzi

Sam klosz pewnie się gdzieś kupi np. na AliExpress (widziałem same klosze do przednich). Dajesz komuś do rozcięcia starego i wklejenia nowego. Sam sobie odpowiedz czy warto :wink: A jeszcze niech Ci zacznie lampa po takiej operacji parować. Jak masz przedliftowe lampy to jest tego masa i za grosze się kupi dobrą używkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Raczej zakup całej lampy. Kup używkę i tyle.

"Raczej" -to można kupić pól lub cały samochód .Hub999 pyta konkretnie czy można kupić sam klosz czy nie.

 

Rzeczywiście lampa do F30 to taki wydatek ze warto drutować silikonem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Raczej zakup całej lampy. Kup używkę i tyle.

"Raczej" -to można kupić pól lub cały samochód .Hub999 pyta konkretnie czy można kupić sam klosz czy nie.

 

Rzeczywiście lampa do F30 to taki wydatek ze warto drutować silikonem :lol:

Hub999 nie pytał czy można naprawić "drutować", ja też nie proponowałem takiego rozwiązania. Nie wiem skąd Ci przyszedł taki pomysł do głowy :wink:

Pytał czy można wymienić sam klosz czy całą lampę.

Mam pytanie odnośnie kloszy lamp tylnych (w błotniku) do F30. Mianowicie mam pęknięty klosz w lampie i teraz pytanie czy da radę u kogoś wymienić sam klosz w lampie czy pozostaje zakup całej nowej lampy ?

Edytowane przez Andrzej62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Wiem o co pytał, ale nie znam auta w którym można wymienić klosz bez zabawy z silikonem itp. Można się tego podjąć kiedy pęknie np przedni ksenon adaptive który kosztuje z 2 -3 k pln, ale przy lampie tylnej za ca 200 zł to zwyczajnie bezcelowe. Tyle z mojej strony :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Można się tego podjąć kiedy pęknie np przedni ksenon adaptive który kosztuje z 2 -3 k pln, ale przy lampie tylnej za ca 200 zł to zwyczajnie bezcelowe. Tyle z mojej strony :cool2:

Powtarzam.

Nigdzie nie pisałem że ma naprawiać klosz. Dlatego nie rozumiem dlaczego mnie zacytowałeś i tyle.Zanim coś szybko napiszesz to pomyśl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Pomyślałem i napisałem nawiazując do Twojego zdania „można kupić cały samochód” które niejako sugeruje naprawianie zamiast zakup drugiej lampy. Temat uważam za zamknięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Raczej zakup całej lampy. Kup używkę i tyle.

"Raczej" -to można kupić pól lub cały samochód .Hub999 pyta konkretnie czy można kupić sam klosz czy nie.

A ty skoro nic nie wnosisz do posta to po księgi grzyba piszesz głupoty ? Chcesz sobie podbić statystykę ? Skoro jesteś takim ekspertem to odpowiedz koledze a nie tłuczesz bezsensowne posty.

A jeżeli chcesz konkretnej odpowiedzi to sam klosz nie występuje jako osobny element czyli trzeba kupić cała lampe. Wystarcza tobie taka odpowiedz ? Zrozumiałeś wszystko ?

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A jeżeli chcesz konkretnej odpowiedzi to sam klosz nie występuje jako osobny element czyli trzeba kupić cała lampe. Wystarcza tobie taka odpowiedz ? Zrozumiałeś wszystko ?

Osobiście nie jestem zainteresowany twoją odpowiedzią. Moje lampy mają się dobrze.

A ty skoro nic nie wnosisz do posta to po księgi grzyba piszesz głupoty ? Chcesz sobie podbić statystykę ? Skoro jesteś takim ekspertem to odpowiedz koledze a nie tłuczesz bezsensowne posty.

To ty na jedno konkretne pytanie odpowiadasz w kilku postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty na jedno konkretne pytanie odpowiadasz w kilku postach.

 

To sprawdźmy statystyki ;-)


Kolega kris1973:

Ilość odpowiedzi w tym temacie: 2

Zawartość odpowiedzi ma pytanie względem ilości postów: 2/2


Kolega Andrzej62:

Ilość odpowiedzi w tym temacie: 5

Zawartość odpowiedzi ma pytanie względem ilości postów: 0/5


Wniosek można samemu wyciągnąć ;-)


Udzielając odpowiedzi na pytanie z tematu. Zdecydowanie lepiej kupić lampę, koszt niewielki i roboty sporo mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.