Skocz do zawartości

Zamiana ekrany z małego na duży??


Boras25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich jestem tu nowy i jestem w trakcie zakupu auta które ma mały ekran navi. Moje pytanie jest takie czy mogę bez większych przeróbek zmienić ekran na duży, 3 jest z maja 2014 roku 318 ma w wyposażeniu Head up i dużo innych rzeczy ale brakuje jej dużego wyświetlacza, gdzieś czytałem że podobno w tych rocznikach jest to kwestia podpięcia większego ekranu. Tylko czy w mojej wersji jest to możliwe?? po VIN doszedłem że mam system S606A Navigation system Business.

Pozdrawiam Wszystkich Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej info masz w temacie pod tym linkiem https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=163&t=303420

Przy roczniku 2014 generalnie na dwoje babka wróżyła, albo będzie to zabawa na max 30 minut, albo się nie da. Trzeba podpiąć pod kompa i sprawdzić jakie masz moduły. Nie wiem czy z samgo VINu w przypadku tego rocznika da się wywnioskować czy na pewno się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co kiedys sie orientowalem, to przy HU_EntryNav i HU_NBT powinno sie dac.

Na HU_CIC brakuje ustawien do skalowania ekranu (tj. zeby jednostka wysylala obraz pasujacy rozdzielczoscia do wiekszego ekranu).

Zrobiles moze fotke, jak wyglada obraz wyswietlany na tym ekranie.


Mozna tutaj jeszcze poczytac: http://f30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1295850


A nawiasem mowiac, jest dedykowany dzial do spraw nawigacji, ekranow i szeroko pojetej elektroniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zdjęcie

tSQlwogwGwY8QBVU2

6TSJZpbec7rxSzcu8

Jestem tu nowy i próbowałem coś znaleźć na forum i znalazłem sporo ale chodziło mi o to czy się da tak jak myślałem po VIN ale pomogliście mi, wiem że muszę teraz podpiąć pod kompa i sprawdzić. Muszę teraz tylko kogoś znaleźć kto mi to sprawdzi a po tym dopiero poszukam ekranu żeby nie kupować i później kombinować.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TdVi

Tcq0

 

Powiem tak, wyglada na interface NBT lub HU_ENTRYNAV.

Mysle, ze warto sciagnac panel klimy i sprawdzic, jaka masz jednostke.

Sa duze szanse, ze to jest HU_ENTRYNAV, a wtedy daloby sie ten ekran 8.8" zalozyc.


Tutaj gosc pokazuje, jak sie rozbiera ta konsole w srodku auta. Prosta sprawa, ostroznie z wyciaganiem zatrzaskow i bedzie dobrze :)

Dzialaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz odpiąć śmiało aku. Jedyne co to później po podpięciu będziesz musiał ustawić na nowo zegar.

Pamiętaj tylko o tym, żeby odpiąć tylko klemę (-) z aku bez rozpinania tych dwóch kabli, które do niej przychodzą. Powinny zostać spięte ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś będę chciał tak czy inaczej sprawdzić co jest w środku jaki jest symbol na skrzynce.

A jak już jesteśmy w temacie to czy ktoś coś wie na temat zegarów. Gdzieś widziałem na youtube że wymieniali za zegary z pełnym wyświetlaczem. Kolega ma 5 Grand Coupe i wiem że wymieniał na zegary po licie.

U siebie mam zegary z wyświetlaczem i jak dłużej przytrzymam guzior na zegarach to jest jakieś ukryte menu, są tam też jakieś kody ktoś wie co jest od czego co to robi udało mi się uruchomić tylko test zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.