Skocz do zawartości

F31 zmiana reflektorów na Angel Eyes


kusiek

Rekomendowane odpowiedzi

NIe baw sie w dokladanie chory temat lepiej znalesc odrazu wyposazona. Ja w VW dokladalem robilem to sam bo jestem elektrykiem studiowania literatury pozniej uzbieranie elementow i spedzenie duzo czasu a dokladka to nie to samo co przez fabryke no i sam koszt duzy. NIe polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Mam ten sam problem czyli zwykłe światła... brak xenonów mi nie przeszkadza ale kurde jak widzę f30 z tymi ramka dookoła soczewek to im zazdroszczę :lol: pytanie czy mogę zmienić całe lampy żeby mieć te piękne światła do jazdy dziennej a zamiast xsenonów włożyć normalne żarówki ? nie musiałbym montować spryskiwaczy itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem czyli zwykłe światła... brak xenonów mi nie przeszkadza ale kurde jak widzę f30 z tymi ramka dookoła soczewek to im zazdroszczę :lol: pytanie czy mogę zmienić całe lampy żeby mieć te piękne światła do jazdy dziennej a zamiast xsenonów włożyć normalne żarówki ? nie musiałbym montować spryskiwaczy itd...

Nie

Reflektory Samochodowe-SpawaniePlastików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Co do oryginałów i instalacji i kodowania napisz do chłopaków z http://www.bimmerupgrades.pl jak chcesz mieć jak w oryginale. Co do tych allegrowych to się nie wypowiem ale nigdy to nie będzie to co oryginał - fakt - cena ok :-)

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem konkretnego zakładu z podana konkretną ceną za takie doposażenie ale znalazłem coś takiego http://allegro.pl/lampy-bmw-f30-f31-10-11-black-u-led-bar-rl-i5339876231.html co o tym myślicie ?

 

przerabiałem to ostatnio wypowiem się tu w kwesti samych lamp , bo kodowanie już robiła inna firma , lampy ładnie wyglądają i miało by to sens je zakładając , ale problem tkwi w nich taki , nie pasują idealnie do tych aut, czyli montując reflektor i pasując go do nadwozia czyli wszystkie szpary itp nie pasują, z jednej strony mamy wielka szparę gdzie wsadzimy palec, a z drugiej nie ma prawie wg gdzie linijka nie wejdzie, decyzja musiała być natychmiastowa , albo zwraca klient lampy lub robimy z 2 KPL -1 KPL , tzn środki reflektora z linku co podałeś przekładaliśmy w oryginalne puszki i szkło reflektora , wtedy wszystko pasuje, no i oczywiście pojechał na kodowanie , wszystko zgrało idealnie , resumując podróby nie leżą tak jak powinny na aucie , jesli się zdecydujesz , wycene podam na pw, pozdrawiam

Reflektory Samochodowe-SpawaniePlastików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam.

 

To mój pierwszy post na tym forum. Wybaczcie za błędy :)

Niecały miesiąc stałem się posiadaczem BMW F30 z końcówki 2013 roku. Oczywiście pełen M-pakiet, automat itd. Tak sie zastanawiam tylko czy nie zrobić upgrade na lampy bi-xenon (są prześliczne). Aktualnie mam te zwykłe halogenowe. Orientuję się ktoś może jak wygląda wymiana - Czy robią to gdzieś w autoryzowanych salonach lub jakiś punktach? Oczywiście lampy kupie nowe, oryginalne, tylko sama wymiana mnie zastanawia. Czy to wystarczy tylko wymienić? Czy trzeba mieć jakieś dodatkowe złącze w wiązce? Kompletnie się nie orientuje :)

 

Z góry dziękuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zmiana ta jest nieopłacalna palniki,lampy,przetwornice,spruskiwacz to gruba kasa.

Lepiej zamontuj mocne Angel eyes (nie takie za 100zl a co najmniej 300zl) Dodatkowo zamontuj soczewkę i kup żarówki H7 typu white ( takie z filtrem niebieskim).

Koszt to Angel eyes , soczewek i żarówek to 800zl + trochę pracy w garażu

Pzdr

E87

200km

6.9 do setki

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zmiana ta jest nieopłacalna palniki,lampy,przetwornice,spruskiwacz to gruba kasa.

Lepiej zamontuj mocne Angel eyes (nie takie za 100zl a co najmniej 300zl) Dodatkowo zamontuj soczewkę i kup żarówki H7 typu white ( takie z filtrem niebieskim).

Koszt to Angel eyes , soczewek i żarówek to 800zl + trochę pracy w garażu

Pzdr

 

I jeszcze "nełony" pod podwoziem i masę "szpojlerów" :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze "nełony" pod podwoziem i masę "szpojlerów" :cool2:

 

 

 

Nikt mu nie rozkazuje tego robić ,wyraziłem swój zdanie na ten temat i sam planuje zrobić taka modernizację w e87 nie rzuca się to wogule w oczy

E87

200km

6.9 do setki

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mu nie rozkazuje tego robić ,wyraziłem swój zdanie na ten temat i sam planuje zrobić taka modernizację w e87 nie rzuca się to wogule w oczy

 

Na start planowałbym robił modernizacje słownika. :twisted: bo w ogóle się zrzuca w oczy. :roll:

 

Przepraszam ale nie mogłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam.

 

To mój pierwszy post na tym forum. Wybaczcie za błędy :)

Niecały miesiąc stałem się posiadaczem BMW F30 z końcówki 2013 roku. Oczywiście pełen M-pakiet, automat itd. Tak sie zastanawiam tylko czy nie zrobić upgrade na lampy bi-xenon (są prześliczne). Aktualnie mam te zwykłe halogenowe. Orientuję się ktoś może jak wygląda wymiana - Czy robią to gdzieś w autoryzowanych salonach lub jakiś punktach? Oczywiście lampy kupie nowe, oryginalne, tylko sama wymiana mnie zastanawia. Czy to wystarczy tylko wymienić? Czy trzeba mieć jakieś dodatkowe złącze w wiązce? Kompletnie się nie orientuje :)

 

Z góry dziękuje za pomoc!

 

Na , czytaj http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=747677

Tam nawet instrukcja jest napisana. W ogóle jeśli ręce z właściwego miejsca wzrosły , to możesz sam to zrobić. Nic tam skomplikowanego nie ma. Doposażenie - to najłatwiejsza praca , która tylko może być, ponieważ opiera się na instrukcjach, które są napisane na każdy rodzaj doposażenija i w których napisane numery części zamiennych, które musisz kupić. Wiele szału tam nie trzeba. Wszystko jest w twoich rękach. Nie potrzebujesz żadnych firm, wszystkie te firmy również czytają zagraniczne fora i wykonują tę samą pracę ściśle według tych samych instrukcji i zdjęć - tak ci powiem - profesjonaliści )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się do prmaxa z Bimmer Upgrades, zajmują się takimi rzeczami na codzień, nawet wczoraj wrzucali na FB relacje z takiej pracy w F30.

 

Dziękuję! Napisałem im wiadomość na facebooku z prośbą o orientacyjną wycenę za właśnie w/w wymianę lamp, do tego zapytałem o koszty dołożenia czujników z przodu, kamery cofania i elektrycznie składanych lusterek. Nie rozumiem jak ktoś wziął w opcji BMW w M-pakiecie, prof Nav a "przyżydził" na czujnikach z przodu i elekt. skł. lusterkach :)

 

Orientujecie się ile może kosztować taki zabieg wymiany lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

To mój pierwszy post na tym forum. Wybaczcie za błędy :)

Niecały miesiąc stałem się posiadaczem BMW F30 z końcówki 2013 roku. Oczywiście pełen M-pakiet, automat itd. Tak sie zastanawiam tylko czy nie zrobić upgrade na lampy bi-xenon (są prześliczne). Aktualnie mam te zwykłe halogenowe. Orientuję się ktoś może jak wygląda wymiana - Czy robią to gdzieś w autoryzowanych salonach lub jakiś punktach? Oczywiście lampy kupie nowe, oryginalne, tylko sama wymiana mnie zastanawia. Czy to wystarczy tylko wymienić? Czy trzeba mieć jakieś dodatkowe złącze w wiązce? Kompletnie się nie orientuje :)

 

Z góry dziękuje za pomoc!

 

Na , czytaj http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=747677

Tam nawet instrukcja jest napisana. W ogóle jeśli ręce z właściwego miejsca wzrosły , to możesz sam to zrobić. Nic tam skomplikowanego nie ma. Doposażenie - to najłatwiejsza praca , która tylko może być, ponieważ opiera się na instrukcjach, które są napisane na każdy rodzaj doposażenija i w których napisane numery części zamiennych, które musisz kupić. Wiele szału tam nie trzeba. Wszystko jest w twoich rękach. Nie potrzebujesz żadnych firm, wszystkie te firmy również czytają zagraniczne fora i wykonują tę samą pracę ściśle według tych samych instrukcji i zdjęć - tak ci powiem - profesjonaliści )))

 

Oj! Dziękuję, ale ja osobiście wolałbym się za to nie brać. NIe mam ani odpowiednich narzędzi ani nigdy czegoś takiego nie robiłem, w dodatku moje auto to dla mnie coś co lubie jak jest porządnie zrobione a nie takie "prowizorki", którą pewnie bym sam zrobił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam! W swoim bmw f30, wersja europejska, 2012 r. posiadam zwykłe lampy , nie mam niestety xexonów. Jaki byłby koszt kupna takich lamp i montaż?

Znalazłem takie coś na allegro i czy któryś z szanownych użytkowników mógłby się na temat takich lamp wypowiedzieć jeśli miał styczność, pozdrawiam

 

http://allegro.pl/nowe-lampy-bmw-f30-f31-komplet-bi-xenon-i6094556756.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.