Skocz do zawartości

Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję! W końcu zdjęcia... A przodu auto nie ma?? :P ;)

Dziękuję, przód został skasowany :P :lol:

 

Jeszcze raz, kolor :clap: felgi :clap:.

Dziękuję co masz na myśli z kolorem felgi :?:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Reszta zdjęć ale pewnie trzeba będzie poprawić by się wyświetlały :|


yL10aNy.jpg


4cpmlEg.jpg


GemUwoz.jpg


RNai1NN.jpg


FZpM3X2.jpg


RNOLHRR.jpg


zyB3uum.jpg


yJJTtDI.jpg


BKVFAJ4.jpg


O7Kc3xR.jpg


KhcyMYe.jpg


Mam nadzieję że teraz jest dobrze, tak wygląda auto przed modami a za jakiś czas zaczniemy modyfikacje.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna tapicerka :-) Masz porównanie do zwykłej Dakoty?


Co do softu skrzyni - Alpina D3 jest na bazie 330d, nie 335d - nie sądzę, żeby to zatrybiło. Poza tym ZF8 wg mnie nie wymaga poprawek :)

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak.kiedys gadaliśmy mając jeszcze serie e

O serii f- o trójce

I dalej nie rozumiem czemu 335d ma

taki wydech po jednej stronie a nie dwie rury jedna z lewej druga z prawej strony - auto wtedy wygląda bardziej rasowo i symetrycznie

Edit pierwszej mojej wypowiedzi w tym dziale

Wypoksazenie po vinie nie jest dobre jest oszałamiające !

Edytowane przez 2zerozero7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Kocur! Jak wcześniej pisano listwy koniecznie trzeba shadow i chyba osłony słupków i lusterek też..

Dopasiona na maxa, jeszcze stołki individual :shock: Szykuje się piękny następca e91!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajeczna jest Mariusz :) ciekawe jak długo pozostanie serią :lol: muszę kiedyś wpaść do Ciebie i podotykać ją :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna tapicerka :-) Masz porównanie do zwykłej Dakoty?


Co do softu skrzyni - Alpina D3 jest na bazie 330d, nie 335d - nie sądzę, żeby to zatrybiło. Poza tym ZF8 wg mnie nie wymaga poprawek :)

Dziękuję, zwykłą dakotę miałem w E91 a ta tapicerka to skóra z merynosa tak mi się wydaje jest bardzo miękka w dotyku i sprężysta dlatego przy tym przebiegu jaki mam nie widać kompletnie zużycia, natomiast co do Alpiny D3 to myślałem że to silnik z 335d jest bazą, jeżeli jest to silnik 330d to skrzynia jest taka sama jak w 335d ale faktycznie w tej 8hp70 nie trzeba poprawek.

 

Pierwsze co bym zmienił, to listwy chrom :wink:

Listwy chrom jakoś mi nie przeszkadzają i myślę jedynie nad oklejeniem tych listw na czarny połysk.

 

Pamiętam jak.kiedys gadaliśmy mając jeszcze serie e

O serii f- o trójce

I dalej nie rozumiem czemu 335d ma

taki wydech po jednej stronie a nie dwie rury jedna z lewej druga z prawej strony - auto wtedy wygląda bardziej rasowo i symetrycznie

Edit pierwszej mojej wypowiedzi w tym dziale

Wypoksazenie po vinie nie jest dobre jest oszałamiające !

Pamiętam Mariusz tą rozmowę i też mnie to dziwi, zastanawiam się nad tym czy tego nie przerobić na podwójny wydech nie wiem tylko czy to nie będzie przerost nad treścią, dziękuję Mariusz to wyposażenie jest naprawdę jak na serię 3 bardzo bogate.

 

Kocur! Jak wcześniej pisano listwy koniecznie trzeba shadow i chyba osłony słupków i lusterek też..

Dopasiona na maxa, jeszcze stołki individual :shock: Szykuje się piękny następca e91!

Dziękuję Jurek, wyposażenie jest naprawdę mocne a ze stołków individual jestem naprawdę zadowolony i wydaje mi się że będzie to godny następca E91 :wink:

 

Bajeczna jest Mariusz :) ciekawe jak długo pozostanie serią :lol: muszę kiedyś wpaść do Ciebie i podotykać ją :norty:

Dziękuję Łukasz, co do pozostania serią to tylko kwestia czasu, szczerze to ta moc która jest z napędem na cztery koła jest już można powiedzieć oszałamiająca a co będzie jak zrobię strojenie, co do dotykania to zapraszam na oględziny :cool2:

 

Jaka wersja :shock: gratulacje! :D

Dziękuję, sam jestem pod wrażeniem :cool2: :wink:

 

Konkretna konfiguracja. Jesli to nie tajemnica to napisz na PW ile zaplaciles za autko.

Dziękuję, konfiguracja jest konkret a co do ceny to żadna tajemnica, zapłaciłem 22 tysiące euro do tego trzeba doliczyć 15 tysięcy akcyzy :shock: :x

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nie dodam. Jest świetna i ten indywidual to taka wisienka.

Dziękuję kolego, bardzo ładnie to ująłeś ten individual to taka wisienka na torcie :cool2: :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto i wyposażenie. Fotele mistrzostwo :D

Dziękuję bardzo, fotele naprawdę robią wrażenie. :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu doczekałem się tych zdjęć:) Masz szczęście do srebrnego:) Wyposażenie i te fotele to po prostu poezja:) Działam w twojej sprawie lecz nie zdradzam o co chodzi bo pochwalisz się ty w odpowiednim momencie:) A co modyfikacji to przednie światła adaptacyjne led, tylne światła ledowe performance i hamulce performance tylko teraz dla odmiany w kolorze żółtym lub czerwonym?:) Co myślisz o tym Mariusz?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny pojazd. Gratuluję raz jeszcze odrobie sie ciutke to wbijam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super autko gratulacje że udało Ci się znaleźć :) wyposażenie auta mega i oczywiście super silnik daje dużo frajdy z jazdy jak u mnie :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, skórka Individual prima sort :cool2:

Dziękuję Adam, fotele individual to najwyższa jakość.

 

Piekny pojazd. Gratuluję raz jeszcze odrobie sie ciutke to wbijam ;)

Dziękuję Bartku, jak tylko znajdziesz chwilę to wbijaj :wink:

 

super autko gratulacje że udało Ci się znaleźć :) wyposażenie auta mega i oczywiście super silnik daje dużo frajdy z jazdy jak u mnie :D :D

Dziękuję bardzo, zgadzam się wyposażenie jest bogate a silnik z napędem x-drive to niesamowite połączenie :cool2: :)

 

Ładny samochód, mam nadzieję że nabierze więcej charakteru ;)

Dziękuję na tą chwilę autko wygląda tak jak wyjechało z fabryki i trochę moim zdaniem jest takie bez zadziora, taki zbyt łagodny ale mam w planie pewne mody które to zmienią i mam nadzieję że mi w tym pomożecie :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu doczekałem się tych zdjęć:) Masz szczęście do srebrnego:) Wyposażenie i te fotele to po prostu poezja:) Działam w twojej sprawie lecz nie zdradzam o co chodzi bo pochwalisz się ty w odpowiednim momencie:) A co modyfikacji to przednie światła adaptacyjne led, tylne światła ledowe performance i hamulce performance tylko teraz dla odmiany w kolorze żółtym lub czerwonym?:) Co myślisz o tym Mariusz?:)

Dziękuję Sergiusz za ocenę no i zdjęć też się w końcu doczekałeś, odpisuję Tobie osobno ponieważ poruszyłeś pewien temat który mnie nurtuje do rzeczy chodzi o przednie światła adaptacyjne LED bardzo mi się podobają i nie ukrywam że chciałbym takie zamontować pytanie czy ktoś już to montował u Siebie, co jest potrzebne do podpięcia czy modół FRM trzeba zmieniać? Tylne Lampy chciałbym zamontować Black Line Ledowe i znalazłem na Ebayu takie czy to są ledowe Black Line:


https://m.ebay.de/itm/BLACKLINE-Ruckleuchten-BMW-3er-F31-Touring-M-Performance-Original-Heckleuchten/142729725274?_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIM.MBE%26ao%3D1%26asc%3D20180306143914%26meid%3D52b8e53b96094e4b92ad3fcb9cca52e9%26pid%3D100935%26rk%3D1%26rkt%3D12%26sd%3D382350510503%26itm%3D142729725274&_trksid=p2056116.c100935.m2460


Co do hamulców to mam seryjnie zamontowane hamulce M- sport niebieskie tylko na zdjęciach tego nie widać bo felga za dużo szprych ma i zasłania te zaciski, różnica pomiędzy M-sport a M- Performance jest taka że tarcze w M- Performance są nacinane i nawiercane a u mnie są gładkie i być może różnią się wielkością, poza tym niedawno tarcze i klocki były zmieniane także nie będę tego zmieniał. Co do tematu o którym z Sergiuszem wiemy to dopiero za jakiś czas się pochwałę.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Takie lampy tylne , ale w F30 ma kolega Tomasz325. Super efekt, widziałem wczoraj na żywo :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno chcesz zmienić Xenony na LEDy? Jest dużo opinii, że LEDy są słabsze. Ja się przesiadłem na nie adaptacyjne LEDy z halogenów w E90 i jest lepiej ale zawsze mam wrażenie, że brak soczewki robi tu swoje i i to światło jest jasne ale nie za równo pada. Ledy w F30 nie mają tak ładnego odcięcia jak lampy z soczewkami. Podobno adaptacyjne działają trochę lepiej. Jak ma ktoś adaptacyjne LEDy w F30 w Krakowie to chętnie się spotkam i możemy porównać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o tych lampach adaptacyjnych kiedyś znalazłem na niemieckiej stronce, znajdę to ci podeśle. To są dokładnie te lampy :) Dojrzałem te hamulce sport przez felgi ale wiesz m sport to nie m performance :norty: Sport są w m pakiecie a ty chcesz żeby wyglądało wyjątkowo tak?:P Szukaj kupca na te m sport i kupisz m performance :) A co myślisz o liczniku full led i montaż kratek w zderzaku bez halogenów? :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.