Skocz do zawartości

F36 430ix M Performance Snapper Rocks Blue


witus1996

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Już niedługo, już za chwilę...a dokładnie w marcu, do salonu, prosto z fabryki trafi skonfigurowana przeze mnie seria 4. Będzie to pierwsze BMW bez X na początku, które będę użytkował. Oto konfiguracja:

 

7650f62116a01e7agen.png

812d7a0ef7d6d0dbgen.png

 

 

Dodatkowo:

- nerki M Performance,

- naklejki na progi M Performance,

- wydech M Performance,

- może jeszcze dwa małe detale z logiem M Performance.

 

Możliwe, że dojdzie też dyfuzor, spojler i nakładki na lusterka M Performance. W środku nie zamierzam nic zmieniać. Z czasem zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie zostaję przy wymienionych wyżej elementach. Z niecierpliwością odliczam dni do odbioru !

 

Tak to będzie wyglądać. Koła na zimę takie jak na zdjęciu lub też czarne, ale 17 cali. Ps. Oczywiście bez tej reklamy leasingu, zdjęcie z jednego z ogłoszeń na otomoto.pl :roll:

847441207_18_1080x720_430i-xdrive-gc-lci-kolor-snapper-rocks-demo-kola-zimowe-gratis-_rev011.jpg

847441207_10_1080x720_430i-xdrive-gc-lci-kolor-snapper-rocks-demo-kola-zimowe-gratis-_rev011.jpg

 

Pozdrawiam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku zrobiłem konfigurację z białym kolorem, ale jak zobaczyłem, że Snapper Rocks Blue jest w cenie innych kolorów metalicznych to długo się nie zastanawiałem. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiem, że to byłaby pierwsza 4 w Snapper Rocks Blue, ale dzisiaj oglądałem zdjęcia i zamieszałem sobie w głowie :mad2: Carbon Black vs Snapper Rocks Blue ?! Proszę o opinię, jeśli ktoś miał do czynienia z Carbon Black. :roll: Dodam jeszcze prawdopodobnie hamulce M, oprócz zwiększonego bezpieczeństwa w obu tych kolorach, będą się dobrze prezentować. W dodatku w ten sposób wymusze (mam nadzieję) na sprzedawcy 18 calowe zimowe koła, bo hamulce M w 17 nie wejdą. :cool2: Mam czas do piatku, bo później już nic nie zmienię, chyba, że przeniosą produkcję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra !

Poszło zamówienie, 19 marca auto zejdzie z linii produkcyjnej i pod koniec marca będzie do odbioru. Zamówiłem Snapper Rocks Blue, dodałem jeszcze hamulce sportowe M, a tak to reszta została tak jak była. Rozsądna konfiguracja, na tyle spodobała się sprzedawcy, że zamówił prawie identyczną do salonu, zmienił tylko kolor :D Może gdybym jeździł dużo po za miastem to dodałbym jeszcze adaptacyjne ledy. Pewnie zamówiłbym jeszcze Harman Kardon gdybym był wybredny. Wziąłem za to pakiet Connected Drive mimo, że nie korzysta się ze wszystkiego, ale zależało mi na Informacjach drogowych (sprawdzone za granicą, fajnie to działa), a wtedy cena taka sama jak za pakiet, więc wziąłem wszystko. Udało mi się wynegocjować do tego wszystkiego: oklejenie m performance, nerki m performance, dywaniki gumowe, koła zimowe 18 cali. Kupiłem już wydech M performance, a dodatkowo będę przyciemniał szyby w sprawdzonej firmie. Teraz już spokojnie...czekam na wiosnę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na zime 2, sa piekne swietnie sie prezentuja, zolty zacisk z tymi felgami pieknie sie odznaczaja. Sa to niestety satynowe felgi i ciezko o ich czystosc... 3 tez rozwazalem, ale lubie czarne bestie :D jak to wyglada na aucie mozesz podejrzec w temacie o mojej 4 :)

I to jest wlasnie gust, kazdy powie Ci cos innego, wybierz najladniejsza wg Ciebie poprostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na zime 2, sa piekne swietnie sie prezentuja, zolty zacisk z tymi felgami pieknie sie odznaczaja. Sa to niestety satynowe felgi i ciezko o ich czystosc... 3 tez rozwazalem, ale lubie czarne bestie :D jak to wyglada na aucie mozesz podejrzec w temacie o mojej 4 :)

I to jest wlasnie gust, kazdy powie Ci cos innego, wybierz najladniejsza wg Ciebie poprostu :)

 

Zgadzam się w 100%. Bez dopłaty proponują mi Turbine 415, ale obawiam się, że niebieskie zaciski zginą w tych felgach. Do felg nr. 1 dopłata z mojej strony byłaby minimalna, albo żadna jakbym ładnie poprosił, a są w odcieniu szarości więc łatwiej byłoby je utrzymać. Felgi nr. 3 przypominaja moje letnie 441. Do felg nr. 2 musiałbym pewnie dopłacić różnicę cenową czyli jakieś 1000-1500 zł. Auto biorę na 3 lata, a nie wiem czy po tym okresie będę brał nowa 4 więc nie chce inwestować w zimowki na dwa sezony.

 

Masz porównanie hamulce M vs hamulce M performance ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M Perf ma z przodu 380mm, tyl bodajze 360mm, zaciski sa wielkie i z tylu i z przodu. Hamulce M maja malutkie zaciski na tyl, smiesznie wygladaja przy M Perf imho. No i nawiercane i nacinane robia wizualna robote i przod i tyl ! doplata w cenie olbrzymnia ale wg mnie warto. Jak auto hamuje jeszcze nie powiem dokladnie bo nie przetestowalem przed wyjazdem do konca, tyle co hamowalem to moge powiedziec ze swietnie !!!!!! ale to nie bylo jeszcez pelne testowanie :)

Nie stawialem swojej obok jakies z hamulcami M, ale teraz wydaja sie troche jak zabawkowe, za male :P zwlaszcza tyl. Seria ma 340mm przod 330mm tyl, i tak pewnie tez jest w tych M, ale roznica jeszcze jest w wielkosci zaciskow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ma ktoś sprawdzoną lakiernię w okolicach Wrocławia, która pomalowałaby mi częściowo dyfuzor m performance w Snapper Rocks Blue ? Czy może lepiej dać to do zrobienia ASO ? Jaką kwotę mogę usłyszeć za taką usługę, może ktoś z Was malował dyfuzor?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć.


Wyczytałem w twoim wątku,że auto bierzesz na 3 lata i nie wiesz czy będziesz wykupywał,więc wnioskuję,że comfort lease?

Jeśli tak,to czy możesz zdradzić jaką ratę udało Ci się uzyskać i który salon/handlowca polecasz do negocjacji?

Jestem właśnie na etapie poszukiwania.


Z góry dzięki


Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.