Skocz do zawartości

New F36 440i GC M Pakiet + M Perf dodatki


Dprz

Rekomendowane odpowiedzi

Zacne autko, mody też na plus, ten wydech-jak to gada :D Silnika też zazdroszczę, nie będę ukrywac :wink: Co do dokładki, widziałem ostatnio na allego cały zderzak do 4er z dokładką w spoko stanie za coś około 2000zł


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zamienniki na allegro szukac normalnie ? Czy polecacie jakis sklep ?


Splitter chcialbym bo naprawde dobrze wyglada, a nie oszukujmy sie, ponad 5k za karbon wydawac ? :duh: chociaz lotka i koncowki wydechu sa w karbonie, moze fajnie by sie spasowalo? ale i tak wole wydac mniej :D


Pewnie glupio zabrzmi pytanie, ale pewnie zabiora mi gwarancje na lakier na zderzak przedni za ingerencje ? :D i tak juz malowalem go wiec i tak na nim nie ma gwarancji


Dzie Nergal :) Teraz planujemy zmienic kolor na Yellow Austin, ale to narazie tylko plany, splitter i dokladki progow pierw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak miałem F30, też zabrałem w MM Tuning Skoczów zamiennik dokładki przód M performance, wychodząc z założenia, że można go szybko uszkodzić, a wtedy nie żal kasy wydanej na oryginał. Polecam.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mmtuning.pl/products/spoiler-front-bmw-f32-f33-f36-13-m-performance


http://mmtuning.pl/products/dokladka-m-performance-bmw-f32-f33


czym one sie roznia ?


http://mmtuning.pl/products/dokladka-t.-bmw-f32-f33-f36-m-performance-carbon


Chyba zaluje ze nie mam tego, karbonowy dyfuzor wyglada fajnie, a do tego nie kosztuje jak w salonie.... :)


Mowicie ze jakosc tego jest dobra ? Splitter przedni chyba zamowie u nich faktycznie, pytanie czy karbon czy czarny mat???? Z Karbonu w aucie sa koncowki wydechu i lotka tylna


A dokladki progowe u nich ktos tez montowal ?

http://mmtuning.pl/products/listwy-pod-progi-bmw-f32-f33-f36-m-performance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Podzwonilem podowiadywalem sie i juz wszystko jest jasne. Drozszy jest z lepszych materialow i wyglada jak OEM, tanszy to jakies gowno co zle nawet wyglada.


Teraz pytanie do tych co montowali to na wlasny zakres z tego MMTuning wlasnie. Jak to montowac? sa niby tam w zestawie kolki montujace, ale moj znajomy co chce podjac sie zalozenia tego ( sam nie bede robic ) mowi ze na wkrety to przymocuje. Czy zostana jakies dziury po tym ? Obawiam sie ze splitter przedni po jakims czasie ( moze rok? ) bedzie do sciagniecia niestety ( w Szcezcinie wszystkie krawezniki beda za wysokie... ). Jak sciagne wtedy to ewentualnie to zostanie jakis slad po tym ? To mnie teraz najbardziej nurtuje. Chce zamowic splitter + progi za 2tyg zeby za 3tyg jak wroce do domu miec to nalozone ( oczywiscie fotki podesle :) )



Jeszcze jedna sprawa mnie spotkala ostatnio. Moja dziewczyna niestety zle zaparkowala pod biedronka :duh: i kretyni z biedronki obrzucali auto jajkami. Pech chcial ze zrobili odpryski na lakierze na masce i dachu... :duh: :duh: :duh: Wycena w BMW to 5200 za malowanie + 1000zl za nalozenie ceramiki ponownie na te elementy. Sprawa na policji i szukaja winnego zeby dostac zwrot kosztow. Sama biedronka tez poinformowana i mam namiary na ubezpieczyciela zeby roscic sie o odszkodowanie, ciekawe jak sprawa sie dalej potoczy... :duh: :duh: :duh: :mad2: :mad2: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zdziwiony... Fotki wrzuce pozniej jakies, na zdjeciach jest to ledwo widoczne, ja sam nie jestem na miejscu w kraju wiec tez ciezko mi sie wypowiedziec, narazie mam tylko opinie mojej dziewczyny + mamy i do tego wycene w BMW gdzie stwierdzili ze elementy musza byc malowane. Dziwne ze jajka uszkodzily lakier... eh. Do tego na aucie jest przeciez ceramika polozona...


Wlasnie sam eibach juz obnizyl auto i wieksze krawezniki sa przeszkoda powoli, splitter pogorszy sprawe, ale damy rade jakos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zdziwiony... Fotki wrzuce pozniej jakies, na zdjeciach jest to ledwo widoczne, ja sam nie jestem na miejscu w kraju wiec tez ciezko mi sie wypowiedziec, narazie mam tylko opinie mojej dziewczyny + mamy i do tego wycene w BMW gdzie stwierdzili ze elementy musza byc malowane. Dziwne ze jajka uszkodzily lakier... eh. Do tego na aucie jest przeciez ceramika polozona...


Wlasnie sam eibach juz obnizyl auto i wieksze krawezniki sa przeszkoda powoli, splitter pogorszy sprawe, ale damy rade jakos :)

Ty na pewno, tylko gorzej jak znów będziesz w delegacji i Ci dziewczyna wyśle foto z urwanym splitterem...

Ew. kup jej osobne jeździdło i masz temat z głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Troche mnie nie bylo, troche sie dzialo.


Udalo sie odzyskac pieniadze za uszkodzenie spowodowane jajkami... 6.5tys zl otrzymalismy za ta szkode. W tej cenie polakierowalismy maske i dach i zalozylismy Splitter matowy + dokladki progowe ze strony MMTuning.

Niestety terminy strasznie nie przypasowaly i odbior auta byl 3dni po moim wyjedzie do pracy... wiec nie odebralem osobiscie auta. Otrzymalem odrazu fotki jak to wyglada. Auto ze splitterami i progami dostalo jeszcze bardziej sportowego charakteru, mega to wygladalo. Pozniej wrzuce fotki.


Moja kobitka strasznie narzekala ze zrobilo sie przez ten splitter za nisko juz, bala sie zjezdzac z jakichkolwiek podjazdow. w warsztacie sie smiali ze nawet Lambo gallardo wyjechalo bez problemu od nich, moja bmka potrzebowala juz asysty desek... :lol:

Niestety... nie caly tydzien pozniej... na prostej rownej nowej drodze... cos uderzylo w splitter od spodu i splitter sie... rozpadl... wyrwalo sruby mocujace na srodku po uderzeniu. Predkosc ok. 160km/h. Tyle sie nacieszylem ze splittera :roll: :mad2: :duh: :duh: Nie zobaczylem efektu nawet na zywo... Tylko tyle co na fotkach mam pamiatke... :duh: :duh: Po tym wydarzeniu doszlismy do wniosku ze splittera wiecej nie zalozymy :roll: Progi zostaly i bardzo mi sie one podobaja na zdjeciach, wroce za 2tyg do domu to ocenie sam :)


Mam jakiegos strasznego pecha do tego auta... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zdziwiony... Fotki wrzuce pozniej jakies, na zdjeciach jest to ledwo widoczne, ja sam nie jestem na miejscu w kraju wiec tez ciezko mi sie wypowiedziec, narazie mam tylko opinie mojej dziewczyny + mamy i do tego wycene w BMW gdzie stwierdzili ze elementy musza byc malowane. Dziwne ze jajka uszkodzily lakier... eh. Do tego na aucie jest przeciez ceramika polozona...


Wlasnie sam eibach juz obnizyl auto i wieksze krawezniki sa przeszkoda powoli, splitter pogorszy sprawe, ale damy rade jakos :)

Ty na pewno, tylko gorzej jak znów będziesz w delegacji i Ci dziewczyna wyśle foto z urwanym splitterem...

Ew. kup jej osobne jeździdło i masz temat z głowy :)

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doświadczenie Koledzy ;) Druga połowa zawsze musi mieć swoje jeździdło i kropka. Nawet w takiej sytuacji musisz modować swoje mając na uwadze, że w sytuacji kryzysowej i tak wsiądzie do Twojego...


Udzielę drugiej rady - jak jeździ takim samochodem po mieście i nie wygląda przy tym jak Magda Gessler to co 2gi dzień będzie próbował ją wyrwać jakiś schab na parkingu albo światłach :) Niechciałbyś wrócić z delegacji i się raz zdziwić otwierając szafę :P Moją ciągle ktoś zaczepia, na szczęście mają szybki opad jak widzą z tyłu dwa foteliki, najlepiej jeszcze wypełnione Gnomami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udzielę drugiej rady - jak jeździ takim samochodem po mieście i nie wygląda przy tym jak Magda Gessler to co 2gi dzień będzie próbował ją wyrwać jakiś schab na parkingu albo światłach :) Niechciałbyś wrócić z delegacji i się raz zdziwić otwierając szafę :P Moją ciągle ktoś zaczepia, na szczęście mają szybki opad jak widzą z tyłu dwa foteliki, najlepiej jeszcze wypełnione Gnomami :)

Żebyś się kiedyś kolego nie zdziwił otwierając swoją szafę. Dzieci to nie przeszkoda jak ma dać to i tak da. Jak się sama nie przypilnuje to ty tego nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest smieszne :cry2: :cry2: :lol: :lol: :lol:

Wiem , ale co poradzisz :) , miałem podobny przypadek , dałem mojej połówce poprowadzić(przejażdżka :D ) i po paru kilometrach tak ostro zahamowała (nie nawykła do takich hamulców), że gościu z tyłu nie zdążył wyhamować i zderzak do wymiany :) , a w aso cała operacja 9tys. :shock: , na szczęście z oc sprawcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udzielę drugiej rady - jak jeździ takim samochodem po mieście i nie wygląda przy tym jak Magda Gessler to co 2gi dzień będzie próbował ją wyrwać jakiś schab na parkingu albo światłach :) Niechciałbyś wrócić z delegacji i się raz zdziwić otwierając szafę :P Moją ciągle ktoś zaczepia, na szczęście mają szybki opad jak widzą z tyłu dwa foteliki, najlepiej jeszcze wypełnione Gnomami :)

Żebyś się kiedyś kolego nie zdziwił otwierając swoją szafę. Dzieci to nie przeszkoda jak ma dać to i tak da. Jak się sama nie przypilnuje to ty tego nie zrobisz

Dlatego kupiłem jej golfa :p a ty kolego zluzuj poślady bo post był napisany żartobliwie z użyciem emotikon, więc trochę dystansu- nikt nikomu źle nie życzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

chyba sie troche pogubilem w tej dyskusji :D


Swoja droga po pomalowaniu maski i dachu mam bardzo fajny efekt. juz 3 razy ptak mi nasral na srodek maski - odrazu jechalem na myjnie to gowno zmyc i co sie okazalo? Zostawialy slad te gowna ! Wycieralem to chyba z godzine i dalej byl slad ! przerazony i wkur*** pojechalem do swojego detailera od ceramiki zeby mu pokazac szkode i spytac czy cos z tym zrobi... a tu co? na drugi dzien plama sama znikala :norty:


Juz powoli sie przygladam nowej M340i.. mial juz ktos okazje testowac ? Czy brzmi to rownie dobrze jak 440i M perf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.