Skocz do zawartości

BMW E92 LCI 320D verMILIONrot


azi1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...

Panowie mój temat umarł, pracuje obecnie w Katarze i auto na mnie czeka (zdecydowałem się nie sprzedawać).


Szybkie pytanie, jakie 19' byście podpowiedzieli przy zamiarze obniżenia (podpowiedzi ile w dół mile widziane).

Czy zostawić te 18 co sa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na katar dobry jest acatar... lub efedryna ;) i po problemie :cool2:

co do kół dla mnie górna granica rozsadku jest 18' pozniej auto wyglada lepiej jezdzi gorzej. i zbyt wiele elementow na drodze moze kolo uszkodzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Nie wiem jak w E9x ale w F30 na 19" jeździ się bardzo przyjemnie i wygląda również dużo lepiej niż na 18". Chyba że ktoś ma wokół bardzo słabe drogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Ba, ma nawet tego 1 kunia więcej,bo 184 :D Myślę,że samym programem spokojnie 230km i 450-460nm momentu można osiągnąć w tej wersji. Polecam vagtune w obornikach śląskich. kolega robił tam swoją e91 z takim silnikiem i taki właśnie mniej więcej miał wynik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale kiedyś jeździłem chwile kolegi e92 na 19” bez rft i było ok, tyle ze drogi mamy całkiem dobre.

 

Dokładnie :cool2: ja sobie nie wyobrażam innych jak 19" nawet na e46 mam taki rozmiar i jest git, oczywiscie warunek dobre ogumienie nie run on flat i drogi normalnej akceptowalnej jakości,jak ktoś wjedzie na dziurska to nawet na 17-kach nie ma komfortu :nienie: i można uszkodzić zarówno felgi jak i zawiecho....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz już wersję 183 KM, więc najmocniejszą jaka szła w E90. Realnie 210-220 KM i do 440 NM jest bezpieczne dla tego silnika i reszty.

 

Mam Power-Soft w Boleslawcu, oferuja 220km/440nm, cena 1200zl z hamownia. Chyba sie zdecyduje.


Trzeba jakos auto przygotowac do tego zabiegu?


Panowie jeszcze jedno. Auto od pol roku jezdzi tyle co nic, narzeczona raz na tydzien-dwa cos pojezdzi zeby sie nie zastalo juz calkiem, tak stoi w garazu. Od ostatniej wymiany oleju auto zrobilo mysle ze z 7tys km, ale mija juz rok.

Wymieniac czy jezdzic do 15tys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F powietrza mann ma bardzo dobry przepust.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.