Skocz do zawartości

BMW E92 LCI 320D verMILIONrot


azi1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czym go pryskałeś, że nie jest idealnie? Na zdjęciach nie widać :wink:

Może trzeba było okleić? :wink:

 

Okleilem, plastidipem wiec tekstura jest troszke chropowata. Dlatego plastidipem ze jakby cos przeszkadzalo w dzialaniu guzika (bo ciezko to bylo okleic i cos moglo wejsc pod tasme) mozna go latwo usunac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy brak iDrive'a w e90/91/92/93 to naprawdę taki wielki dramat w czasie sprzedaży samochodu, czy tylko mit powielany hurtowo na forum? Pytanie do ludzi co sprzedawali już te samochody zarówno z jak i bez Navi? Jest problem ze sprzedażą bez iDrive'a?
www.kancelariaturowski.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć w imieniu czterech bliskich osób które w ciągu ostatnich trzech lat kupowały e9x. Każda z nich na wstępie odrzucała oferty bez "kurnika".

 

 

To tak jak ja, navi to był musik. Tylko ze ja za to ze odpuściłem navi mam LCI z pewną historia i małym prawdziwym przebiegiem. Myślę ze w takim przypadku na prawdę każdy mocno by sie zastanowił czy nie odpuścić wyświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zawsze doposażyć :wink: stan jest ważniejszy niż kurnik :mrgreen:

Chyba, że lepiej mieć kurnik, a przebieg zbity z 400 na 150 to :cool2:

Ze 3k by trzeba dać co? Jak nie lepiej.

 

Panowie tam wyżej pytalem o maskownice tylnych głośników# trzeba ściągać boczki żeby je ściągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Może zawsze doposażyć :wink: stan jest ważniejszy niż kurnik :mrgreen:

Chyba, że lepiej mieć kurnik, a przebieg zbity z 400 na 150 to :cool2:

Najlepiej mieć jedno i drugie. Przecież nie ma przymusu kupować trupa bo ma nawigację. ;) Tak samo jak nie ma zasady że perełki to tylko bez nawigacji są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dokładnie, tych aut jest naprawdę duży wybór. Chodzi mi np o e90 320d. Co innego jak ktoś szuka e92 335d w mpakiecie i jakimś cudem znajdzie ideał bez navi - wtedy można się bawić w dokładanie. Takie jest moje zdanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tych aut jest naprawdę duży wybór. Chodzi mi np o e90 320d. Co innego jak ktoś szuka e92 335d w mpakiecie i jakimś cudem znajdzie ideał bez navi - wtedy można się bawić w dokładanie. Takie jest moje zdanie :)

 

 

E90 jest duzo, e92 jest dużo mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne zdanie o dieslach :D kosztowne w utrzymaniu i naprawach na czele z egr, dpf, dwumasą, turbiną, rozrządem itp. Kultura pracy silnika jak w traktorze, kopciuch no i to ciągłe obchodzenie sie jak z jajkiem z turbo. Najpierw rozgrzej silnik, a potem pamiętaj o schłodzeniu. Co kto lubi :D
www.kancelariaturowski.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poczynione grube mody, mianowicie przyszły mi wycieraczki Valeo Xtrim, założyłem, auto od razu lepiej przyspiesza, hamuje i lepiej się prowadzi. Czuć tą aerodynamike. :mrgreen:

 

eG39tjT.jpg

 

Na razie nie polecam czy coś bo póki co nie padało żeby testować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.