Skocz do zawartości

BMW E92 LCI 320D verMILIONrot


azi1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Ja nie mam zaufania do plastidip, zrobiłem kiedyś dyfuzor w F20 i efekt mi nie leżał, do tego po paru myciach w rogach zaczęło się odklejać.

Jak dla mnie są dwa wyjścia - albo oryginalny shadowline (ciężko znaleźć w idealnym stanie) albo obklejenie w czarny połysk :) Dodatkowo jeśli już ma być shadow to obkleiłbym te srebrne "kły" w zderzaku.

 

P.S. Dodaj zdjęcia na imgur.com i wstaw linki z , bo taka galeria nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie mam zaufania do plastidip, zrobiłem kiedyś dyfuzor w F20 i efekt mi nie leżał, do tego po paru myciach w rogach zaczęło się odklejać.

Jak dla mnie są dwa wyjścia - albo oryginalny shadowline (ciężko znaleźć w idealnym stanie) albo obklejenie w czarny połysk :) Dodatkowo jeśli już ma być shadow to obkleiłbym te srebrne "kły" w zderzaku.

 

P.S. Dodaj zdjęcia na imgur.com i wstaw linki z , bo taka galeria nie wygląda.

 

 

Ok poprawie wieczorem fotki.

 

Myslalem o tych ząbkach na czarno. Jak się je sciaga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść plastidip , to dobre żeby sobie na sezon przemalować felgi w inny kolor jak sie znudza ale nie zeby trwale coś pokryć ... polecam czarny połysk, normalny lakier samochochody, a nie zadne dipy czy oklejki bo jakość i tak nigdy nie będzie taka jak ori.

 

Dobry lakiernik powiedział mi kwote 150zł/szt za polakierowanie listew (wysyłko tez moze zrobic) - mowa o tej najwiekszej ich górnej części . Ja bede musiał u siebie niestety je pomalować choć mam ori high gloss shadow, ale od przodu niestety porobiły się purchelki pod lakierem.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybki photoshop, prosze sie nie smiac. I co myslicie? dla mnie nerki lepiej w czarnym i juz w ten weekend mysle ze to zrobie, a listwy nie jestem przekonany.

 

fGkvHfW.pngj8Jxo6a.png

VwgwRbP.pngWfqXohK.png

 

 

robilem jeszcze te kły na czarno ale wygladalo to tragicznie wiec to odpuszczam

Edytowane przez azi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie z chromem sie podoba.. ten czarny polysk oklepany.. lepszy efekt da ladne koło jego spasowanie i lekkie obnizenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie z chromem sie podoba.. ten czarny polysk oklepany.. lepszy efekt da ladne koło jego spasowanie i lekkie obnizenie.

Koła raczej nie zmieniam bo te co mam mi sie podobają, chce tylko dodać dystanse, musze zmierzyc jakie mniej wiecej, mysle ze 15mm. No i eibach pro kit, lekko w dół pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj zeby zmierzyc srednice zewnetrzna przylgni Felgi do tarczy hamulcowej i tej srednicy zewnetrznej zamow dystanse... tyl przy 8j et30 mam 16mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Nie jestem fanem chromu, ale może faktycznie przy tym kolorze nie ruszać ani nerek ani listew czy kłów w zderzaku ? Jakoś to wszystko się ładnie zgrywa, coś jak luxury line w F30. Zamiast tego faktycznie można pomyśleć o jakimś ciekawszym kole. Dobrze że planujesz obniżenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj zeby zmierzyc srednice zewnetrzna przylgni Felgi do tarczy hamulcowej i tej srednicy zewnetrznej zamow dystanse... tyl przy 8j et30 mam 16mm

 

A przód?

Moje koła:

8X18 ET-34

8,5X18 ET-37

Chromy chyba jednak zostaną. Kusi mnie ew te nerki psiknac ale to do niczego nie będzie pasować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przod mam et 30 8j I dystans 6mm wg mnie to maxymalnej grubosvi bezpieczny dystans bez pierscienia centrujacego.. nastepny to 14 juz z pierscieniem reszte ogarniesz kalkulatorem et
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przod mam et 30 8j I dystans 6mm wg mnie to maxymalnej grubosvi bezpieczny dystans bez pierscienia centrujacego.. nastepny to 14 juz z pierscieniem reszte ogarniesz kalkulatorem et

Nue rozumiem Cie trochę. To nie mogę po prostu wrzucić dystansów z odpowiednim otworem centrującym? Po prostu pod BMW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo osadzone jest na pierscieniu centrujacym jesli go niema to bardzo zle bo wszystkie sily scinajace przeisnosza szpilki. Wysokosc pierscienia centrujacego to 10-12mm zakladajac dystans 6mm kolo trzyma sie zaledwie na 2mm bo w feldze jest faza usuwajaca ostra krawedz... zdejmij kolo a zrozumiesz.. dlatego wg mnie bezproblemowe dystanse od 0-6 przelotowe I od 12 - 20 z pierscieniem centrujacym wyzej lepsza opcja sa pierscienie dokrecane. Sprawa rozwiazuje sie zupelnie jesli otwor centrujacy w feldze jest wiekszy znacznie.niz. w piascie wktedy masz pelna palete dystansow bo kazdy ma pierscien centrujacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spawanie tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Piękna e92 nawet bez navi, tylko chrom pasuje to tej konfiguracji i nic bym nie zmieniał poza dołożeniem deski z navi, z klapą bagażnika coś nie tak powinna się lekko zamykać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
trzeba sprawdzić co stawia opór przeważnie siłowniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sprawdzić co stawia opór przeważnie siłowniki

Przesmarowałem zawiasy, nic nie dało, wydaje mi się że to siłowniki ciężko chodzą, chyba trzeba będzie je wymienić.

 

Wziąłem się dzisiaj za pierdółkę, guzik start stop. U mnie ten lakier na czarnym kółku odlazł na połowie, zdrapałem wiec reszte, wyjąłem guzik, rozmontowałem zabezpieczyłem i psiknąłem to czarne kółko. Idealnie nie jest ale przynajmniej nie rzuca się w oczy, jak znajdę jakiś ładny guzik to kupie i wymienie.

 

lADZWLx.jpg

Pzo20Iv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.