Skocz do zawartości

E60 525d cieżko odpala ponizej 0°C brak błedów??


41kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Majek23 odniose sie do twojej odpowiedzi na mój post,guzik wiesz a mądrzysz sie,nie chodziło mi o grzanie swiec a o do dopompowanie :nienie paliwa i zrobienia cisnienia na listwie w celu lepszego odpalenia,u mnie tak robilem jak wtrysk mi padal i zregóły odpalal lepiej.Widze że myślenie boli ale Ciebie .Prosze o troche szacunku przy wypowiedzuach na forum . :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy oswieca wam sie kontrolka grzania swiec przed rozruchem ? ja w ta zime jeszcze jej nie zauważyłem, może za małe mrozy -6?? z tego co pamietam kiedyś w zeszłym roku w wieksze mrozy sie zaswiecała,wtety nie było problemu z odpalaniem, a teraz w ogole jej nie ma ? a może sie myle ??

sprawdzałem przed odpaleniem pozostawić chwile na zapłonie ale poprawy nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zarowno na padnietym jak i nowym sterowniku kontrolka świec się zapala,ale sporadycznie.Czasem sie.zapali przy 0° czasem przy -3 a czasem wcale.Auto zawsze odpala równo i pieknie po zmianie swiec i sterownika.Koszt wymiany nie jest duży więc może warto chociaż sprawdzić świece i sterownik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majek23 odniose sie do twojej odpowiedzi na mój post,guzik wiesz a mądrzysz sie,nie chodziło mi o grzanie swiec a o do dopompowanie :nienie paliwa i zrobienia cisnienia na listwie w celu lepszego odpalenia,u mnie tak robilem jak wtrysk mi padal i zregóły odpalal lepiej.Widze że myślenie boli ale Ciebie .Prosze o troche szacunku przy wypowiedzuach na forum . :evil:

 

 

Przecież napisał kolega ze kilka sekund po odpaleniu trzęsło samochodem to twierdzisz ze przez kilka sekund nie było by ciśnienia na listwie? A później przez cały dzień było dobrze z odpalaniem to co ciśnienia nie było tylko rano na listwie?Po za tym napisałeś ze z reguły odpalał ci lepiej czyli nie jesteś pewny wiec to ty się nie znasz tylko prubujesz się znać i przy tym się wymądrzasz. Wiec cały czas twierdze ze myślenie nie jest twoja najlepsza strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ,jestes tu nowy ,próbujesz udowadniac swoja racje starszym kolegom z forum ,widze ze pi zakupie bawarki twoje ego uroslo.Ja mam swoje lata i z przedluzania samochodem pewnej czesci ciala juz dawno wyroslem,koniec tematu i radze troche zejsc z tonu tyle z mojej strony, :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Z góry przepraszam za off topa.

 

Wiec cały czas twierdze ze myślenie nie jest twoja najlepsza strona.

 

A po za tym pomysl to nie boli.

 

Majek23, przestań obrażać kolegów, to jest forum, a nie sejm :nienie:

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ,jestes tu nowy ,próbujesz udowadniac swoja racje starszym kolegom z forum ,widze ze pi zakupie bawarki twoje ego uroslo.Ja mam swoje lata i z przedluzania samochodem pewnej czesci ciala juz dawno wyroslem,koniec tematu i radze troche zejsc z tonu tyle z mojej strony, :evil:

 

 

Bawarkami jeżdżę nie od 2 lat ani od 3 ani od 5 tylko trochę dłużej więc nic mi nie urosło w ostatnim czasie ani też nie zauważyłem żeby jakaś pewna część ciała mi urosła po kupieniu bawarki chyba że chodzi ci o paznokcie to tu ci przyznam rację.I to tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
problem wkoncu został rozwiazany, po wymianie sterownika swiec, pomimo braku błedów, wszystko wróciło do normy i odpala tak jak by prawie wyjechł z salonu, dzieki za pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.