Skocz do zawartości

Rodzaje nawigacji CIC CCC


macznik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Tylko informuję:

Nie da się odtwarzać muzyki przez bluetooth na CCC Business/Professional. W tej wersji bluetooth służy wyłącznie do rozmów telefonicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Cześć, generalnie jestem nowym posiadaczem e90 325i z 2005r. Mam je dosłownie jeden dzień, wersja z nawigacją. Przy kupnie bardziej nastawiłem się jaki silnik wybrać i w z jakim wyposażeniem, żeby jakoś to wyglądało i przede wszystkim jeździło. Niestety mój brak wiedzy na temat nawigacji właśnie się ujawnia. Widziałem na youtube, że można włączyć mape nawigacji i jechać tak jak w np. google maps. Moje pytanie, jak włączyć ten widok mapy, trzeba jakoś zaktualizować nawi? Moim drugim pytaniem jest, jak połączyć się z telefonem poprzez bluetooth? Wiem, że można nie mieć bluetooth, co wtedy? Można ten moduł jakoś dokupić?

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Poczytaj tu:

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=237022

Żeby mieć widok 2D musiałbyś wymienić navi na takie wyprodukowane po roku 2007. Nieopłacalny biznes. Korzystaj z komówki z googla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz , chwileczkę , jakie strzałkowe navi ?

Ja mam E91 325i z 2005 i navi business i mam widok mapy jaki sobie wybiorę i w jakim powiększeniu .

Po pierwsze navi korzysta z płyty DVD w dolnym napędzie . Są trzy płyty na Europę , PL jest w nr 3 .

Lubi siadać laser w napędzie ale to daje się wymienić , lepsze są płyty tłoczone ale nagrywane też dają radę .

Samo navi rewelacyjne może nie jest ale i tak ma sporo opcji i moim zdaniem jest dość funkcjonalne .

Antena GPS w płetwie na dachu daje zaskakująco dokładne odczyty .

Pobaw się w Idrive w dziale Navigation , jest dość intuicyjne .


BlueTooth trzeba włączyć w dziale settings (środek Idrive) i można sparować telefon.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zdzichu nie wprowadzaj zamętu. Ty nawet nie wiesz co za navi masz w aucie. Doczytaj.

Sanova BT może i masz, rozkoduj VIN i zobacz czy twoje auto ma tę opcję. Kolega zdzichu ma lepszą navi więc ma widok mapy. Ty na polske musisz ściągnąć mapu Business DVD2, najnowsza wersja 2018. Linki w dziale Navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No właśnie zdzichu ty masz Professional, czyli najbardziej wypaśną w tamtych czasach. Marzeń szczyt:) A kolega ma słabszą S606A Businessa. Tu grafika dopiero po 2007 się pojawiła:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam serdecznie jestem tutaj niwy. Mam pytanie mianowicie. Kupiłem dwa tygodnie temu BMW e 87 2005 rok niestety bez radia i wyświetlacza. Po sprawdzeniu w serwisie BMW po numerze vin dowiedziałem się iż mam navi profesional. Moje pytanie brzmi. Czy muszę kupić dokładnie taki sam model radia i wyświetlacza czy mogę no przejść z ccc na cic. Czy różni się instalacja i co z kodowaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Najprosciej kupic to co miałeś. CIC ma wszystko inne. Musiałbyś kupić wszystko razem z kontrolem, ekranem, kompem. Do tego kodowanie tego wszystkiego. Wiadomo funkcjonalność oraz wizualnie duży plus na CIC. Cenowo lepiej CCC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jestem tutaj niwy. Mam pytanie mianowicie. Kupiłem dwa tygodnie temu BMW e 87 2005 rok niestety bez radia i wyświetlacza. Po sprawdzeniu w serwisie BMW po numerze vin dowiedziałem się iż mam navi profesional. Moje pytanie brzmi. Czy muszę kupić dokładnie taki sam model radia i wyświetlacza czy mogę no przejść z ccc na cic. Czy różni się instalacja i co z kodowaniem

Potrzebujesz jednostkę, ekran, przewód pomiędzy nimi, kontroler idrive, wiązkę kontrolera. W e87 moim zdaniem warto zainstalować małego CICa. Kosztowo można trafić dużo taniej niż cic profesional i zapewne porównywalnie z ccc pro. Ja zamknąłem się z cic mid w tysiaczku ale trafiłem okazję dziesięciolecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
witam mam auto e91 po lifcie, 2008 rok ale nie załapało sie na CIC tylko mam małą CCC business oraz nowy Idrive. Pytanie do was czy warto wymienić nawigacje na malego CICa? Wystarczy zmienic sama jednostke czy ekran tez?? Czy cena 800 zł bedzie ok? w tej cenie dostaje jednostke monitor i przewód sygnałowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
Panowie auto z października 2006rok mniejszy wyświetlacz nawi business 1slot na płytę, jest to CCC,czy CIC i jeszcze jedno zawsze na początku mam komunikat head unit not programmed corektly muszę go zawsze skasować idraivem,idzie cos z tym zrobić.Auto juz takie kupilem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Najgorsza wersja CCC Bussines bez mapy tylko strzałki.

Nigdy nie naprawiałem tego problemu, ale próbuj

https://www.bimmerforums.com/forum/showthread.php?1485361-quot-Head-unit-not-programmed-correctly-quot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.