Skocz do zawartości

BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2018-1


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, dla aktualizujących z jednego pendrive...pierwszy USB może być 7Gb, drugi już powyżej 8Gb, trzeci do 8Gb,przerabiałem dziś aktualizację.

Podczas aktualizacji z jednego pendrive wyładował się aku,"niskie napięcie"cały zabieg trwał z 3 godziny. Kopiowanie danych, kasowanie, kolejne wgrywanie itd...nie polecam. lepiej mieć 3 pendrive.Szybko i bezboleśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem 5 razy z różnymi pendrivami można to tak jak na usb, nagrać na 3 dvd?

Taka sama struktura?

 

Auto to BMW X6

Czy jeśli oprogramowanie jest:

Multimedia: MX-003.004.031

Telefon: TX-003.004.031

 

Aktualnie mapy z 2011 to czy potrzeba wczesniej aktualizowac soft czy wystarczy "poprawnie" nagrać pendirve lub DVD

Sprzedam/zamienię listwy czarne mat e90

Kupię listwy e90 chromowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale pisze tam:

" w starszych wersjach nawigacji konieczna aktualizacja softu aby moc aktualizowac mapy przez USB, dzieki temu aktualizacja trwa tylko 45min."

 

Jak przeprowadzić tą aktualizacje? I skąd pobrać?

Nie ma tam opisane

Sprzedam/zamienię listwy czarne mat e90

Kupię listwy e90 chromowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak, dla aktualizujących z jednego pendrive...pierwszy USB może być 7Gb, drugi już powyżej 8Gb, trzeci do 8Gb,przerabiałem dziś aktualizację.

Podczas aktualizacji z jednego pendrive wyładował się aku,"niskie napięcie"cały zabieg trwał z 3 godziny. Kopiowanie danych, kasowanie, kolejne wgrywanie itd...nie polecam. lepiej mieć 3 pendrive.Szybko i bezboleśnie.

 

A nie prościej jest mieć jeden 32GB, wrzucić na niego wszystkie trzy części i potem jak samochód zawoła następny "dysk", to tylko przerzucić zawartość folderu do głównego? Wyjmujesz, przerzucasz, wkładasz. Trwa to minutę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja żeby mieć możliwość upgrade przez usb musiałem zaktualizować CIC, bo miałem z 2009. Nie zaczytywał wcale z usb map. Pojechałem do kolesia, który miał sprzęt i podtrzymanie zasilania i zrobił mi update. Zwykłym kablem k+d can tego nie zrobisz, bo ci się wysypie w trakcie. Teraz wszystko śmiga bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ulig u mnie szło nie z automatu, ze względu że soft silnika jest po chipie i miał zostać stary, a ista chciała go robić. Trzeba było ręcznie cica akyualizować winkpf i szło to około 3-4 godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pytanko

Jeśli teraz mam w jednostce WEST i zainstaluje EAST co się stanie ? będę miał obie do wyboru ? czy zostanie ta ostatnia ?

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulig u mnie szło nie z automatu, ze względu że soft silnika jest po chipie i miał zostać stary, a ista chciała go robić. Trzeba było ręcznie cica akyualizować winkpf i szło to około 3-4 godzin.

Przerabiałem aktualizację softu przez ISTĘ. Niestety podczas programowania wszystkie sterowniki przeszły, poza CIC, który kompletnie się wysypał. Czarny ekran i po zawodach. Wymontowałem go i zawiozłem do magika z Katowic, który przez weekend wskrzesił device, niestety nie chciał się pochwalić o szczegółach, jak to ogarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem po aktualizacji. Wszystko niby jest ok. Nawigacja działa (głos i prowadzi itd) ale nie mam nic na mapie :mad2: wie ktoś dla czego? (Dodam, że strzałki w liczniku normalnie pokazują gdzie i kiedy skręcić)

 

60d16e56bc401663med.jpg

b72b536e244610f0med.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja mam w sumie na trzech pendrive 22,2 GB , i aktualizacja poszła gładko .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.