Skocz do zawartości

Ubezpieczenie ac+oc


47

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.abport.com.pl/

 

Ja zawsze ubezieczam za posrednictwem tej firmy i jestem zadowolony. Zadzwon, podaj swoje dane i auta i Pani wyliczy Ci w ktorej firmie bedzie najtaniej.

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak ;) poza tym allianz ma różne widełki, czasem np. są super ceny ale do aut do 3 lat, a potem już gorzej, często w ASO jest też 2 ubezpieczycieli ja np. ubezpieczyłem się w generali, w Allianz było 600zł drożej, ale lepszy trochę pakiet, stwierdziłem, że mam to co chcę w generali czyli stała wartość auta, ubezpieczenie szyb na oryginałach (nie w ramach AC).

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam OC/AC/NNW w maksymalnej opcji w Proama czyli Generali, za miesiąc znów czeka mnie rozglądanie się za najlepszą ofertą. W ub.roku rozstrzał między TU dla mojej wersji auta wynosił 2700-5600zł. Najmniej atrakcyjne okazywały się ubezpieczenia oferowane w leasingach, takie odradzam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, potrzebuję na szybko informacji. Ktoś z Was przerabiał temat zmiany ubezpieczenia z pakietu dealerskiego na firmę zewnętrzną w leasingu? W tym roku krzyknęli mi 7200zł za ubezpieczenie, więc zdaje się, że trzeba im podziękować. Na dzień dobry podobno 200zł za analizę umowy ubezpieczeniowej z nową firmą + koszt aneksu do umowy leasingowej? Jakich warunków wymagają aby umożliwić przejście do innego ubezpieczyciela?

 

I najważniejsze, ile płacicie za ubezpieczenie 2016 F30/F31?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaki leasing. W mleasingu chyba nie pobierają żadnej opłaty ale mają zamknięty katalog firm które akceptują.

 

Kiedyś się dowiadywałem jak zmieniałem to główna różnica w cenie (te tańsze ubezpieczenia) nie chroniły w Rosji.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz spytać firmę leasingową. Bardzo często jest haczyk, że trzeba pokazać nowe ubezpieczenie na 30 dni przed końcem aktualnego ubezpieczenia. Również często zdarza się opłata roczna za "zaakceptowanie" zewnętrznego ubezpieczenia, oraz katalog firm, z których akceptują.

 

Wszystko na pewno masz napisane w OWU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie leasingowej którą podpisałem z Raffeisen Leasing, obecnie firma nie istnieje przejęta przez PKO Leasing, nie robią żadnych problemów z ubezpieczeniem auta w innej niż ich TU, należy tylko uwzględnić to na podpisywanej umowie, oraz TU w polisie wystawia jako głównego właściciela firmę Leasingową, natomiast opłata roczna to 123,00zł brutto. Należy przesłać co najmniej 7dni aktualną polisę na auto przed końcem starej. Jestem obecnie po aktualizacji polisy i mimo znaczącej podwyżki z rabatami -70% OC/AC dodatkowo NNW/ASS wyniosło mnie 3410,00zł za F30 2012 jako samochód firmowy. Trzeba wziąć to pod uwagę gdyż możesz mieć samochód firmowy prywatnie, albo na firmę, a jeżeli jest oklejony czy do przewozów usługo gości itp. są dodatkowe opłaty. Lecz tak czy inaczej uważam że oferta Proama[Generali] była dla mnie rozsądna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No niewiem bo ja za to samo co kupił rhea ale z 25 % udziałem własnym(15% nie chcieli sprzedać) i brakiem nnw pasażerów (tylko kierowca)zapłaciłem 912PLN za 118d z 2006r w Axa direct :?

Jeśli to jest okazja...

Byłem wcześniej w link 4 ale oni wymagają szopki z wymowieniem umowy bo bez tego nie chcą dać dobrej stawki więc w tym roku przeszedłem do Axa.

Jedyna "korzyść taka" ze w Axa pożar "może być wywołany czynnikami wewnętrznymi" a nie jak w link 4 tylko zewnętrznymi co w przypadku diesla jest kluczowe do wystąpienia mozliwego zdarzenia ubezpieczeniowego.

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To wszystko zależy jakie masz zniżki.

U mnie na e87 lci 120D 2007r AC+OC bez udziału własnego ubezpieczenie na 24000zł wyszło 1250zł.

W tym roku szwagier kupił ode mnie tą e87 wyszło mu 1380zł to samo co mi.

 

Moja kobieta e82 120d 2008r w axa kwota ubezpieczenia niskawa bo 280000zł ale składka AC/OC 1430zł.

Ale już np e92 m3,e63 650i,c63 amg,A8 itd nie ubezpieczają AC.

Na tamte auta najkorzystniej wychodzi generali/proama a czasami link4 jest nie dużo drożej a ma fajniejsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.