Skocz do zawartości

[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej


pawelgawel

Rekomendowane odpowiedzi

W nowszej wersji jedynie zmiany kosmetyczne.

 

Co do złych wskazań oczekiwanej masy powietrza, możecie powiedzieć jakie macie dokładnie silniki? tzn D70N47C itp?

 

U mnie wykresy wyglądają tak. Niepokoi mnie że podczas przyspieszania przepływomierz pokazuje za dużo:

zF3bBOj.png

Wj5VwWO.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Witam, dzięki uprzejmości pawelgawel zainstalowałem apkę w wersji expert, ale jeszcze nie testowałem z autem.

Co do poprawek to wg mnie:

- dodanie opisu warunków które muszą być spełnione do rozpoczęcia procedury wypalania DPF (dla początkujących)

- przy korekcjach wtrysków: wartości 0-3/-3 kolor zielony, 3-5 czerwony - jak np. w INPIE (jeśli się da)

- możliwość kasowania adaptacji przepływomierza?

- ograniczanie EGR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zbieram żeby była jasność :) Ta 'Lokalizacja' to wymysł googla. Otóż google twierdzi że mając w aplikacji dostęp do Bluetooth można określić przybliżoną lokalizację dlatego pojawia się to uprawnienie. Chodzi chyba o to że teoretycznie aplikacja mogłaby skanować czy w pobliżu są jakieś hotspoty i lub inne urządzenia i na tej podstawie określać swoją przybliżoną lokalizację. też mi się to nie podoba bo budzi obawy ale nie da się z tym nic zrobić, no chyba że zrezygnować z obsługi adapterów bluetooth.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mogę prosić o kod do wersji expert, dziękuję

 

wersja lite niby łaczy sie z adapterem ale pokazuje wszedzie -1 w live data, z torque działa

 

Hej

a co masz za bunie i jaki silnik?? Bo apka jest narazie na kilka silników

Czasami apki działają w tle i blokują komunikację w zarządzaniu aplikacjami zatrzymaj torque lub każde inna aplikacje jak carly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mogę prosić o kod do wersji expert, dziękuję

 

wersja lite niby łaczy sie z adapterem ale pokazuje wszedzie -1 w live data, z torque działa

 

Hej

a co masz za bunie i jaki silnik?? Bo apka jest narazie na kilka silników

Czasami apki działają w tle i blokują komunikację w zarządzaniu aplikacjami zatrzymaj torque lub każde inna aplikacje jak carly

e46 2004r M47n, wywalilem torque i inne programy tego typu, niestety nic ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo75, Czy wybrałeś w ustawieniach adapter 'ELM 327 KWP-2000 Bluetooth'?

 

Kkkamil e60, Kilka osób potwierdziło że działa z e60, ale jest też kilka osób którym nie działa :( Musisz sprawdzić sam.

 

Kody na PRIV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.