Skocz do zawartości

V - Power Racing


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...jak sie całe życie tankuje w marketach Auchan(strach pomyśleć co tam leją), to potem każde normalne paliwo daje kopa.

?? Tam mają Orlen. Tankuję na Auchan w Sosnowcu i wolę tam niż na BP gdzie równie często goszczę. Auchan nie zarabia tylko na paliwach więc stać ich na to by było dobrej jakości za mniejszą kasę. BP, Shell i inne to normalna prywata tylko pod szyldem koncernów. Ty również możesz zbudować sobie stację i pójść pod skrzydło koncernu, jak będziesz chciał szybko odrobić nakłady inwestycyjne to zaczniesz kombinować na jakości.

CB: 161BD221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

V-Power Racing ma gwarantowane 100 oktanów! Jest paliwem IMPORTOWANYM!!! Zalecane jest to silników benzynowych o wysokim stopniu sprężenia (wyżyłowanych) ze względu na wysoka liczbę oktanową a co z tym się wiąże zmniejsza w znacznym stopniu spalanie stukowe! Silnik po zatankowaniu ciszej pracuje, i lepiej wkręca się na wysokie obroty a przy normalnej jeździe spala go mniej. Przy tanowaniu można poczuć inny zapach tego paliwa (ale to dla tych co lubią wąchać...) W większym stopniu wzrasta moment obrotowy silnika aniżeli moc.

Przy okazji ma dodatki czyszcące i utrzymujące silnik (wtryski, zawory, tłoki, pierścienie) w dobrym stanie - bez nagarów i nalotów.

PS. Tankuje VPR i różnica jest zanczna i odczuwalna!

Pozdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś, po lekturze tego posta na PUSTY bak zalałem 70 litrów V Power Racing 100 oktan.

 

Nota bene, równica na baku wyszła mi około 30 pln wiec bez tragedii (wczesniej zawsze lałem 98)

 

Ciekawe to z tego wyjdzie.

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnej gazetce motoryzacyjnej był test tych ''super'' paliw dla silników wolnossących.

Samochody zyskiwały na osiągach jakieś 0,2-0,5s.

Spalanie w porównaniu z 95 było porównywalne.

Plus był taki.Paliwa te posiadają mniej związków siarki niż zwykła 95.

P.S. Pisać że samochód na np.V Power Racing 100 idzie dużo szybciej niż na 95 lub 98 to moim zdaniem lekka przesada.Sam testowałem na E36 325, nie było to odczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbrobiłem 400 km w mieście na tym V POWER i szczególnej różnicy nie widzę powiem szczerze oprócz uczucia "prestiżu" podczas tankowania NAJDROŻSZEGO paliwa do pełna ....

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Mozna wlac lepsza benzyne i faktycznie silnik zaczyna lepiej pracowac, jest zywszy i ma wiecej koni. Podobnie zadzialaja roznego rodzaju octane boosters ktore faktycznie dodadza kilka zagubionych podczas wlewania kiepskiego paliwa konikow.

 

Łukasza wypowiedz tutaj najlepiej wszystko podsumowuje według mnie, po np v power racing auto a dokładnie silnik nie chodzi lepiej zwawiej czy przybywa mu wiecej koni, on po prostu chodzi jak ma chodzic gdybysmy w polsce mieli normalne paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.