Skocz do zawartości

BMW 530i Radom WBANE71060CF80707


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Wklejka z nr vin nadwozia to nie jest naklejka "nie trzaskać drzwiami" jeśli została zamówiona po raz drugi i naklejona nieudolnie w innym miejscu auta to moim zdaniem musi to o czymś świadczyć. Kupującemu należy udostępnić wszystko co można udostępnić np drogą mailową bo to nic nie kosztuje a dużo mówi o podejściu sprzedającego do kupującego. Właściciel tego auta odpowiada grzecznie więc nie widzę sensu dalej się nad nim znęcać moim zdaniem oczywiście :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Bzdury piszesz. W tym aucie nie jest klejona na słupku tylko na prawym fartuchu od wewnątrz za reflektorem, w e60 po lifcie była klejona we wnęce przy słupku i też nie w tym miejscu gdzie jest naklejona w tym aucie. Jeśli ktoś ją przeniósł przez pół samochodu i to dla Ciebie nic nie znaczy to OK, można i tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj tym autem w ASO BMW, żeby wyjaśnić wątpliwości co do umiejscowienia tabliczki znamionowej. Dostałem odpowiedź że to auto było robione na indywidualne zamówienie, najprawdopodobniej z racji skrzyni i człowiek stwierdził, że w indywidualnych przypadkach tabliczka znamionowa nawet w modelu przedliftowym była montowana na słupku. Bardzo rzadko się to zdarza ale są takie przypadki. Więc jak nie jesteście pewni to nie piszcie głupot, bo ktoś to przeczyta i będą bezpodstawne podejrzenia czy to w tym czy w innym przypadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dawno takich bzdur nie czytałem.

 

1. To nie jest individual

2. Umiejscowienie tej wklejki jest stałe

 

Ostatnio w ASO SIKORA MIKOŁÓW doradca który pokazywał nam E66 750Li wysiadł z samochodu i poprosił byśmy sami wyjechali bo on nie potrafi biegu zmienić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnosta na przeglądzie szukał u mnie tabliczki znamionowej 2004 e60 530i więc dzwonię do Bmw i pytam gdzie tabliczka znamionowa w moim modelu jest gość z Aso mówi że na słupku od strony kierowcy ale jej tam nie było :nienie: po roku znalazłem tam gdzie byc powinna na fartuchu z przodu po prawej stronie za reflektorem od wewnetrznej strony przyklejona. Tak ze pompe ci pocisneli w tym Aso indyvidual bo skrzynia automat :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kompetencje pracowników aso nie raz mocno mnie zadziwiły i jak widać dalej zadziwiają :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak jak mnie reakcje handlarzy na ujawnione nieścisłości.

--------------------------------------------------------

Wczoraj oglądam E70 z przelotem niby 200.000 km

Samochód handlarza który użytkuje od kilku lat, zarejestrowany na niego.

 

Wyjmuje telefon, loguję się do systemu wklepuję VIN a tu 270.000km w 2013.

Mówię mu o tym a on na to, że skręcił wtedy samochód w górę do akcyzy i pojechał do ASO :mad2:

 

No to pokazuję mu wcześniejsze wizyty gdzie przebieg też jest wyższy niż obecnie.

Odpowiedź: "Mnie to nie rusza" :mrgreen:

-------------------------------------------------------

Kiedyś wrzuciłem na FB zdjęcia Alpiny po zalaniu z ubezpieczalni w CH.

Napisał mi że sam robił te zdjęcia by obniżyć akcyzę :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Więc jak nie jesteście pewni to nie piszcie głupot

Masz rację tyle że Ja jestem pewien tego co piszę :D Zobacz zdjęcie poniżej i prześlij panu z ASO gdzie klejona jest wklejka individual w e60 .

 

http://www.editer.pl/fotka/3fee0203d3c4617ffa884873bd68f6f8_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja sam wstawilem tutaj raport sprawdzony w Panskiej firmie (badz w firmie ktorej Pan pracuje, udostepniam wszystkie mozliwe informacje, udzielam sie w tym watku i nie probuje nic ukryc. Tym bardziej, ze probuje wyjasnic dlaczego ta tabliczka jest w tym a nie innym miejscu. Faktycznie zachowanie typowo handlarskie. Wstawie wam zdjecia z miernikiem lakieru, to pewnie rowniez stwierdzicie ze to nic nie oznacza itd itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja sam wstawilem tutaj raport sprawdzony w Panskiej firmie (badz w firmie ktorej Pan pracuje, udostepniam wszystkie mozliwe informacje, udzielam sie w tym watku i nie probuje nic ukryc. Tym bardziej, ze probuje wyjasnic dlaczego ta tabliczka jest w tym a nie innym miejscu. Faktycznie zachowanie typowo handlarskie. Wstawie wam zdjecia z miernikiem lakieru, to pewnie rowniez stwierdzicie ze to nic nie oznacza itd itd.

 

Obiektywnie to jestem trochę zażenowany poziomem dyskusji na temat tego auta.

I jedno pytanie ...czy autor tematu pofatygował się chociaż, aby wykonać telefon do Pana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zobacz zdjęcie poniżej i prześlij panu z ASO gdzie klejona jest wklejka individual w e60 .

Tyle że to nie jest tabliczka znamionowa

Przeczytaj jeszcze raz mój post który zacytowałeś później trzy posty wyżej o czym jest teraz dyskusja i napisz swój post jeszcze raz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obiektywnie to jestem trochę zażenowany poziomem dyskusji na temat tego auta.

I jedno pytanie ...czy autor tematu pofatygował się chociaż, aby wykonać telefon do Pana?

 

Na 100% nawet nie zadzwonił. Taka charakterystyka tego działu. Głównie piszą ci, którzy chcieliby kupić, ale ich nie stać i muszą się jakoś zniechęcić. A reszta gdybająca uruchamia swoje fantazje również nawet nie widząc auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obiektywnie to jestem trochę zażenowany poziomem dyskusji na temat tego auta.

I jedno pytanie ...czy autor tematu pofatygował się chociaż, aby wykonać telefon do Pana?

 

Na 100% nawet nie zadzwonił. Taka charakterystyka tego działu. Głównie piszą ci, którzy chcieliby kupić, ale ich nie stać i muszą się jakoś zniechęcić. A reszta gdybająca uruchamia swoje fantazje również nawet nie widząc auta.

 

Oczywiście że nie zadzwonił. W 100% się zgadzam, piszą Ci którzy chcieliby kupić ale.... :). Panowie nie ma sensu już ta dyskusja. Auto naprawde warte uwagi, jeżeli ktoś będzie zainteresowany to przyjedzie. Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, niczym się nie przejmuj. Połowa tutaj piszących to psychopaci - szczególnie Ci, którzy mają krótki staż i mało wpisów.

Mi obsmarowali kilka aut a i tak klienci przyjechali, kupili i są zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie do końca, ale uważam, że żeby wydawac opinię trzeba zobaczyć auto na żywo. Oczywiście można poddać wątpliwością jasno widoczne wady auta na zdjęciach czy niezgodność z VIN, ale są pewne granice. Posty z domysłami to juz przesada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, niczym się nie przejmuj. Połowa tutaj piszących to psychopaci - szczególnie Ci, którzy mają krótki staż i mało wpisów.

Mi obsmarowali kilka aut a i tak klienci przyjechali, kupili i są zadowoleni.

Kolego to jest forum i każdy tu chce pomóc dzieląc się spostrzeżeniami.

Lepiej przeproś tu oficjalnie :nienie:

Bo admin też to czyta i będziesz musiał szukać nowego forum np Psychopaci-forum.pl :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, to admini powinni sie zastanowic bo poziom forum leci z miesiaca na miesiac coraz nizej. Pamietam wpisy z 2006-2007 roku i to bylo zupelnie inne forum. Insynuacje i domysly nie powinny miec tutaj miejsca, a jedynie konkrety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie konkrety ?

Z takich zdjęć ?

Jedynie szybkie oko 320SI, znalazło problem z umiejscowieniem tabliczki znamionowej :cool2: .

Ja oglądając te fotki pobieżnie, nawet tego ważnego szczegółu nie zauważyłem. Ale to nie auto dla mnie.

Zauważyłem nieodpowiedni kolor na aucie ale Dray mnie ubiegł, wiec nie wysłałem tego posta.

Oczywiście osoba szukająca ww egzemplarza powinna być zorientowana gdzie takie wklejki powinny się znajdować w danym modelu. Ale to pewnie wyszło by na miejscu, podczas oględzin.

 

Dla handlarzy, dokładnie tak jak napisałeś coraz jest gorzej.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.