Skocz do zawartości

650 XI Gran Coupe


thestructor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To było pierwsze auto które mnie objechało przez pół roku odkąd kupiłem auto.

Sławek, masz farta ze nie spotkałeś nic szybszego :-)

 

Chociaż podobno jaka panda cie objechała i Pan miał później pretensje ze jednak go wyprzedziłeś :wink:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Żartuje, ale faktem jest, że r8 plus to piekielnie szybka rakieta, byłem w szoku jaka jest różnica. Inna liga

Pewnie koleś teraz narzeka na forum supersamochodów, że musiał 2 biegi zredukować bo nie mógł odejść limuzynie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartuje, ale faktem jest, że r8 plus to piekielnie szybka rakieta, byłem w szoku jaka jest różnica. Inna liga

Pewnie koleś teraz narzeka na forum supersamochodów, że musiał 2 biegi zredukować bo nie mógł odejść limuzynie;)

 

podobno (ten z r8), się później zorientował, że na ręczny miał włączony :mrgreen:

z bmw > r1150r rockster > k1200r beaster > f30 328 sport > g30 520xd

RIP - audi S5 460PS - stolen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Czas chyba zmienić to wolne auto... audi r8 plus mnie zeszmacił na autostradzie :cry2:

 

Tryb sport, skrzynia sport nie pomogły...

Tak z ciekawości sprawdziłem osiągi 650tki i nie dziwie się, że tak się stało bo ~12.6 s 100-200 to szału nie ma. Jednak spora różnica vs m6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

A może to x-drive tak pożera moc?

Od jakiegoś czasu jeżdżę C63 457km. I wg testów jest 9,6 100-200. To chyba dość szybko. Niestety coś za coś. Trakcja jest taka sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M2 na śliskim mniej lata bokiem niż 650ix. Oczywiście, jeśli się tego chce. Ja się znacznie bardziej boję np. teraz w ulewne deszcze lecieć szybko 650ix, bo poza 4x4 to prowadzenie jest mocno średnie, porównując do M2 czy do konkurencyjnej Panamery. Nie wiem też dlaczego, ale na zimówkach 19" 650ix w ogóle jeździ tragicznie. Tzn u mnie było znacznie gorzej niż inne auta po przejściu na zimówki. Jakkolwiek ja po prostu znacznie bardziej zwracam na to uwagę, a nie na czasy 0-100-200, które w zasadzie nie mają dla mnie znaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zimówka" i większy profil opony, ewentualnie dodatnia temperatura powietrza, może dawać odczucie pływania po drodze.

To co opisujesz, jest ogólnym efektem zakładania opon zimowym, który każdy z nas zna. Ja mówię, że moje 650ix jeździło znacznie gorzej na zimówkach niż pozostałe auta z mojego garażu po założeniu zimówek. Dla przykładu w Panamerze to nawet nie zorientowałem się, że zimówki są założone (na ciepłym i suchym asfalcie).

Jestem więc ciekaw, co powie thestuctor w temacie wkrótce ;)

 

Sławomir, to przypadkiem nie ty latałeś bokiem w tym/zeszłym roku swoją 6er po autostradzie w deszczu ? :lol:

Ja tam każdym autem co miałem latałem bokiem, taka przypadłość wyniesiona z domu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, serwisujesz w Premium Arenie?

 

Przy zakupie robiłem w Bawaria Katowice, mam nalatane koło 15 tysiecy, olej, świece itd tak po 8 tysiacach wymieniałem jak robiłem razem z chipem. Także w Łodzi jeszcze nie byłem na serwisie

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas chyba zmienić to wolne auto... audi r8 plus mnie zeszmacił na autostradzie :cry2:

 

Tryb sport, skrzynia sport nie pomogły...

Tak z ciekawości sprawdziłem osiągi 650tki i nie dziwie się, że tak się stało bo ~12.6 s 100-200 to szału nie ma. Jednak spora różnica vs m6.

 

Mam grzebnięte auto, do setki mam 3,9 , do 200 nie mierzyłem, nie było warunków. Ile bym nie miał to r8 plus i tak by mnie zrobiło bez mydła

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zimówka" i większy profil opony, ewentualnie dodatnia temperatura powietrza, może dawać odczucie pływania po drodze.

To co opisujesz, jest ogólnym efektem zakładania opon zimowym, który każdy z nas zna. Ja mówię, że moje 650ix jeździło znacznie gorzej na zimówkach niż pozostałe auta z mojego garażu po założeniu zimówek. Dla przykładu w Panamerze to nawet nie zorientowałem się, że zimówki są założone (na ciepłym i suchym asfalcie).

Jestem więc ciekaw, co powie thestuctor w temacie wkrótce ;)

 

Będzie pewnie słabo, generalnie nie do końca czuję to auto w poślizgach, muszę potrenować coś na torze. To jest moje pierwsze 4x4, jak w tylnonapędowym wiedziałem kiedy auto zacznie sie zaraz ślizgać i gdzie jest granica, tak tu jest masakra. Jedzie jak po szynach, ale jak już pójdzie poślizg to wyrzuca auto konkretnie.

 

Ja to spokojnie jeżdzę więc nie będe miał takiego problemu w śniegu :mrgreen:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

To nawet jak robisz 100-200 w okolice 10s po modyfikacjach to z takim zawodnikiem jak R8 to nie ma szans.

Żeby nie było 10s to bardzo dobry wynik, bo podobnie jak m3 e92 ale robiliśmy kiedyś porównanie m3 vs m6 to kompletnie inna liga. Przepaść. Natomiast 3.9 do 100 km/h bardzo fajny wynik i co najważniejsze powtarzalny w prawie każdych warunkach.

c63 szybkie auto, ale mocne rwd bywa męczące zwłaszcza w słabych warunkach pogodowych :wink:

Tak samo uważałem, do czasu kupienia M2 :D

Niestety nie mam m2, ale jeżdżę m3 od 5 lat i na mokrym jest kicha i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.