Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Vehicle Identification Number WBADD61070BR43737

Type DD61

Model 528i - EUR

Development Code E39

Chassis LIM

Steering LL

Doors 4

Engine M52

Displacement 2.80

Power 142

Drivetrain HECK

Transmission AUT

Color Biarritzblau Metallic - 363

Upholstery Wasserbueffel/anthrazit - P2AT

Production Plant DINGOLFING

Production Date 1998-03-12

 

Standard Equipment

260 Side Airbag Driver/frt Passenger Seitenairbag Fuer Fahrer/beifahrer

283 Lt/aly Wheels Bmw Styling Ii Lm Raeder/bmw Styling Ii

411 Window Lifts, Electric Fensterheber,elektrisch Vorn/hinten

520 Foglights Nebelscheinwerfer

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

665 Radio Bmw Business Radio Bmw Business

Options

261 Side Airbag For Rear Passengers Seitenairbag Fuer Fondpassagiere

302 Alarm System Alarmanlage

320 Model Designation, Deletion Modellschriftzug Entfall

354 Green Stripe Windscreen Gruenkeil-frontscheibe

416 Sunblinds Sonnenschutzrollos

423 Floor Mats, Velour Fussmatten In Velours

428 Warning Triangle Warndreieck

456 Comfort Seats, Electric. Adjustable Komfortsitze Elektrisch Verstellbar

464 Skibag Skisack

494 Seat Heating F Driver/front Passenger Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer

510 Headlight Beam-throw Contr. F Low Beam Leuchtweitenregelung Abblendlicht

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

540 Cruise Control Geschwindigkeitsregelung

555 On-board Computer Bordcomputer

672 Cd Changer Bmw For 6 Cds Cd Wechsler 6-fach

690 Cassette Holder Cassettenhalterung

704 M Sport Suspension M Sportfahrwerk

775 Individual Roof-lining Anthracite Individual Dachhimmel Anthrazit

801 Germany Version Deutschland-ausfuehrung

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur

915 No Outer Skin Protection Aussenhautschutz Entfall

946 Consideration Of Price Dependency Beruecksichtigung Preisabhaengigk.

Information

415 Sunblind For Rear Window Sonnenschutzrollo Fuer Heckscheibe

438 Wood Trim Edelholzausfuehrung

459 Seat Adjustm., Electr. W. Memory Sitzverstellung, Elektr.mit Memory

473 Armrest, Front Armauflage Vorn

488 Lumbar Support Driver/front Passenger Lordosenstuetze Fahrer/beifahrer

694 Preparation For Cd Changer Cd-wechsler Vorbereitung

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem trochę takich e39 sprowadzonych z podobnego roku a nawet starszego sam jezdze taka 96r i progi zawsze były ok, jak juz był tutaj cały próg wstawiany to ciekawe jak wygląda druga strona i podłoga po drugie wstawiany próg na pewno nie wytrzyma ci tyle co nie ruszany Cena jakaś wspaniała to też nie jest ostatnio miałem taka 97r bodajże, skóry klima 2 strefowa zrobiona na lift xenon malowany 1 element bez rdzy i poszła za 9500zł z obserwacji widze ze progi w sedanie nie lecą aż tak bardzo porównując do kombi ale nie jest to jakaś częsta przypadłość e39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się Jacku, ale Bawaria to dla mnie żaden wyznacznik ceny.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto sprowadziliśmy osobiście w tamtym roku.

Miało jedną rdzawkę na tylnym błotniku, progi były ok.

Auto było w świetnym stanie, bardzo zadbane z pełną historią serwisową.

Pytałem obecnego właściciela (bo jesteśmy z nim w kontakcie) czemu tak tanio sprzedaje,

odpowiedział że na jego lokalnym rynku niestety są bardzo niskie ceny a on po prostu chce sprzedać.

Do tego mógł by zrobić poprawki lakiernicze i automatycznie podnieść cenę ale nie ma na to czasu.

Nie ma tu podstępu odnośnie ceny a sprzedający to bardzo fajny i konkretny facet.

Natomiast odnosząc się do cen w AB, to zapraszamy do nas, nie mamy tajemnic... zobaczycie ile kosztuje dobre auto, ile kosztuje sprowadzenie go do kraju, jak wysokie są akcyzy, jak bardzo wysokie są podatki, ile kosztuje utrzymanie legalnie prowadzonej firmy.

Oczywiście my też za darmo w garażu od rana do nocy nie siedzimy, a prowadzenie dodatkowo serwisu podnosi koszty (oczywiście nikt już nie pamięta o gwarancji bo tylko my głupi ją uwzględniamy)

Zawsze powtarzamy, można kupić na niemca, bez opłat, albo inne kombinacje. Nikogo nie namawiamy ale znamy rynek i wiemy że w DE jak i w PL nie ma nic za darmo.

Pewnie że można kupić podobne auto dużo taniej.... ale to już wasz wybór.

Nowa władza wrzuciła celny pod skarbowy... zaraz większość kombinatorów i cwaniaczków będzie miało ceny jak my ;)

A na ogólny ból dupy od dawna lejemy i jak widać po fb robimy swoje.

Pozdrawiam ;)

 

Nie obraź się Jacku, ale Bawaria to dla mnie żaden wyznacznik ceny.

 

też tak sądzę ale reklama dźwignia handlu można kupić za 20 a można taki sam stan kupić za 12 kto jak lubi

Frykas... nikt nie broni Ci zrobić takiego fb jak my. Tylko wtedy trzeba by było płacić podatki, uważać co się sprzedaje,

być narażonym na niepochlebne komentarze itd itd...

Więcej odwagi, zakładaj profil podnoś ceny :P

Zobaczysz czy auta będą takie same ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jechac do AB po e36,ale chyba sie skusze na ta e39.Dzis sie przejechałem jedna e39 i juz mi sie nawet nie chce do mojej skody wsiadac.Zobaczymy tylko czy zdaze swoje auto sprzedac.Dziekuje za pomoc Panowie.

Piter, trochę strzelamy sobie w kolano bo miałeś wziąć od nas E36 ;) ale szczerze i uczciwie polecam to E39.

Przy tej cenie to bardzo dobry wóz, 1000zł zostawić na pomalowanie błotnika, pasa oraz progu i cieszysz się świetnie wyposażonym i bardzo dobrym technicznie 528.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił e39 od Mirka handlarza i w rok wpakował prawie 20 tys,czyli tyle ile dał.Dlatego wole dac w AB 13 tys za e 36 niz 10 tys zae39 od handlarza.Dlatego nawet nie myslalem z poczatku o e39,bo nie mam 30 tys na auto,tylko 15.000.A ze natrafila sie taka okazja to moze sie uda kupic nie zajechane e39.

Wspołczuje ludziom zyjacym ze sprzedazy aut.Ja sprzedaje swoje kilka dni dopiero i jak ma ktos przyjechac i znow marudzic,klima za słabo dmucha,czy sa odpryski od kamieni na zderzaku to pewnie po wypadku,to az mi sie go odechciewa sprzedawac.

Z kosztami typu amory,hamulce jestem pogodzony az takiej tragedii nie ma.Silnik ponoc pancerny,a to zadbana sztuka.Wazniejsze dla mnie jest wieksze bezpieczenstwo i komfort poniewaz jezdze z dziecmi.

Dziekuje Panowie. :cool2:

A do AB napewno kiedys pojade po e38.Tylko troche trasa 1000 km po auto mnie przeraza :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam e39 528 silnik komfort super polecam ,mam tez e91 2012r m-srak itd nie polecam ciasne niskie wg.Piter skąd jesteś? A dobre e39 kosztuje przy zakupie wiem po sobie,narazie nie dołozyłem grosza tylko aku,palniki i serwis olejowy. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam e39 528 silnik komfort super polecam ,mam tez e91 2012r m-srak itd nie polecam ciasne niskie wg.Piter skąd jesteś? A dobre e39 kosztuje przy zakupie wiem po sobie,narazie nie dołozyłem grosza tylko aku,palniki i serwis olejowy. :cool2:

 

F30 m-pak efficient dinamics jechałem po moją obecną e39. Potwierdzam, przesiadłem się do e39 na jazdę próbną i mimo ćwierć miliona kilometrów i 14 lat poczułem się jak w prawdziwym samochodzie. W porównaniu do ciasnego plastikowego f30, e39 to klasa sama w sobie, a spalanie - mimo, że tyle pierdów, systemów, elektryki, ładowania itp średnie - 12l w trasie, przez wiochy - litr więcej niż w e39. Nie wspominając o zrypanej nawigacji co numery na ulicach myli wszędzie poza Warszawą i skrzyni biegów, która ma tyle przełożeń, że więcej czasu spędza na mieszaniu niż na jechaniu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem skąd zachwyt nad ceną. Miałem 528iA z 1996 roku i sprzedałem w 2010 za 12,5 tys.

To auto wyrobiło we mnie przekonanie, że stary skomplikowany samochód to proszenie się o kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
e39 jest stare, to fakt, ale skomplikowane? W porównaniu z nowymi wypustami raczej niebardzo. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się z tobą zgodzę :cool2:

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.