Skocz do zawartości

odklejająca się podsufitka


easy driver

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem dodać,że nie odkleja się tak,iż można sie dostać między nią a kolejną warstwe i poprostu posmarować,tylko powstaje tzw."buła"...tak sie zastanawiam czy nie wstrzyknąć[za pomocą strzykawki] tam jakiegos żadkiego kleju,ale boję się żeby nie narobić plam...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
niestety najlatwiej zakupic nowa i wymienic, kolega podklejal klejem patex i niestety wytrzymalo tydzien. W koncu zdecydowal sie i obil calosc skorą, nie polecam ale jemu sie spisuje.

 

http://bmwe32.masscom.net/

Body & Interior

Temat: Headliner reupholstering

 

 

pozdr

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Mam dokladnie to samo i podlacze sie do odpowiedzi kolegi ze najlepiej po prostu wymienic na jakas uzywana koszt to cos okolo 100 zl i bedzie jak nowe. A jak narazie to ja zastosowalem pistolet z szyfkami biurowymi bo moja odkleja mi sie tuz nad glowa i troche mnie nerwy poniosly, wyglada to jak psu z gardla ale narazie musi niestety byc
Orginał to orginał reszta to po prostu szpan...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
a gdyby to potraktować delikatnie żelazkiem? Tak coby nie przypalić. Mam ten sam problem i tak myślę czy by właśnie tak do tematu nie podejść...

Będziesz Mógł Wyprzedzać :D


Kto za młodu głupim nie był - ten na starość nie zmądrzeje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie to samo i podlacze sie do odpowiedzi kolegi ze najlepiej po prostu wymienic na jakas uzywana koszt to cos okolo 100 zl i bedzie jak nowe. A jak narazie to ja zastosowalem pistolet z szyfkami biurowymi bo moja odkleja mi sie tuz nad glowa i troche mnie nerwy poniosly, wyglada to jak psu z gardla ale narazie musi niestety byc

 

jak jesteś z W-wy , to podjedź do tapicera na Grzybowską /między Towarową, a Wronią/, gość jest mocny, z pewnością Ci pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

na tej stronce pokazane bardzo dokładnie jak zdjąć podsufitke.Ale jest ona bez szyberdachu.Czy jak jest szyber to tak samo się zdejmuje . Jakiej dodatkowe zaczepy ? i ten kawałek materiału co jest na owieranej częsci normalnie na wcisk?

 

 

dzieki za odp

.....::: Zaczynaj każdy swój dzień jakby miał swój cel :::....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam klej tapicerski BONATERM jest na allegro,niedawno kleiliśmy u kolegi w e34 podsuitkę(z tyłu wisiała).Wyjęliśmy ją najpierw,odkleiliśmy równo do momentu gdzie stary klej trzymał(czyli jakieś 50cm od tylniej szyby,nałożyliśmy pędzlem klej na podsufitkę nie na materiał,odczekaliśmy chwilę jak klej trochę zgęstniał(bo inaczej mogłyby się porobić plamy na materiale) i docisnęliśmy równomiernie,trzyma idealnie.Podsufitkę w wersji z szyberdachem wyjmuję się tak samo,trzeba tylko otworzyć całkowicie szyberdach i tam u góry bodajże są zaczepy które trzeba odkręcić.Niedługo zabiorę się za podsuftkę w mojej e32,miałem kupować nowy materiał i kleić od nowa,ale za dużo docinania i klejenia(nie chcę mi się).Idealnie można doczyścić podsufitkę pianką do tapicerki welurowej AUTOLAND,jest tania i bardzo dobra,już w trzech autach(bmw)ją używałem,ja zużywam 2 puszki.Na mokro nie radzę myć bo się odklei(żadne odkurzacze z możliwością prania i odsysania wody).
Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.