Skocz do zawartości

G30 M550i xDrive


kosa69

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, od miesiąca już nie istnieje moje piękne M 550 i. Zostało, nie z mojej winy, rozbite. Jakiś czas więc nie było mnie na forum. Teraz czekam na odbiór M5 - będę więc raczej na postach F 90.

 

No to gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to jak narazie chyba będziesz tam sam :wink:

A tak na poważnie to jest bardzo ciekaw twojego porównania z M550i. Bardzo mocno się łamałem pomiędzy wyborem jednego i drugiego.

M5 jest napewno ładniejsze i ma super fotele. Ciekawe jak komfort zawieszenia, skrzynia i reszta.

Pisz jak tylko ją odbierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak narazie chyba będziesz tam sam :wink:

A tak na poważnie to jest bardzo ciekaw twojego porównania z M550i. Bardzo mocno się łamałem pomiędzy wyborem jednego i drugiego.

M5 jest napewno ładniejsze i ma super fotele. Ciekawe jak komfort zawieszenia, skrzynia i reszta.

Pisz jak tylko ją odbierzesz.

 

Miałem dokładnie to samo :8) i tez jestem ciekaw tego porównania. Jedyny minus M5 to brzydkie fele ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550i sprawdziło się b. dobrze - przodu samochodu nie ma, odpaliły wszystkie poduszki i kurtyny, a ja wyszedłem zupełnie bez szwanku. Kupiłbym pewnie ponownie 550 ale ze zdziwieniem stwierdziłem, że nie ma w ofercie. Ponieważ w czerwcu miałem okazje jeżdzić m5 i stwierdziłem, że nadaje się do cywilnych jazd, nie było wyboru - musiałbym zejść nisko z oczekiwaniami, a nie chciałem. Pojwiła sie możliwość zamówienia z czasem oczekiwania ok. 6 tyg. .. i będzie M5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550i sprawdziło się b. dobrze - przodu samochodu nie ma, odpaliły wszystkie poduszki i kurtyny, a ja wyszedłem zupełnie bez szwanku. Kupiłbym pewnie ponownie 550 ale ze zdziwieniem stwierdziłem, że nie ma w ofercie. Ponieważ w czerwcu miałem okazje jeżdzić m5 i stwierdziłem, że nadaje się do cywilnych jazd, nie było wyboru - musiałbym zejść nisko z oczekiwaniami, a nie chciałem. Pojwiła sie możliwość zamówienia z czasem oczekiwania ok. 6 tyg. .. i będzie M5

 

U to bardzo króciutko. Jak zamawiałem m550 to podawali mi termin na M5 ok 7 miesięcy. Z ciekawości zapytam - rabat lepszy czy na tym samym poziomie co M550?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pewnie dzięki tej zmianie w podatkach jeszcze więcej aut na czeskich blachach się w naszym kraju pojawi. Oczywiście tomsiu nie pisze o tobie, ale o tym ze sporo osób decyduje się na leasing w Czechach odliczać cały VAT i nie płacąc akcyzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowię pytanie,

Czy ktoś z szanownych forumowiczów zamontował sportowy wydech? Zanim zamówię chcę być przekonany, że nie będę żałował :lol:

Najlepszą ofertę mam na remusa, ale jest tak głośny że obawiam się o komfort jazdy na codzień...? :|

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cat back. Mam ofertę z karbonowymi końcówkami za 12k, ale wcześniej chciałbym to usłyszeć na żywo. Te jutuby to zupełnie nie oddają rzeczywistości...

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Zdecydowałem sie jednak na AC Schnitzer, teraz mam dylemat czy brać końcówkę czy pełny.


Końcówka:



Pełny:




I chyba jednak wezmę końcówkę... Wydaje mi się chyba zbyt pierdzący ten z sekcją centralną. Jak myślicie?

Z resztą zawsze potem mogę dokupić sekcję centralną jak będzie "mało"

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.