Skocz do zawartości

Brak dźwięku PDC, błędów


czescibmw1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pierwszy raz tutaj coś chyba piszę i szukam porady, jak popełniłem jakiś błąd to proszę o poprawienie.

 

Mój błąd polega na tym że BMW E61 530d 2005r, padła navi CCC prof, fachowiec niby naprawił ale źle coś było zakodowane (m.in. niegrało radio i wizualizacja była jakby to był soft po lifcie) i NCS przez "anydesk" mi to dokodował. Ale jak się okazuje że teraz mam wizualizacje PDC której wcześniej nie było ale za to brak dźwięku, również niema dźwięku błędów np spalonej żarówki czy niezapiętych pasów. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zakoduj pustym plikiem man i powinno wszystko wrócić do normy

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zależy o jakich błędach piszesz. Błędy mogą być w pamięci ale nie pojawiać się na zegarami.

Zakoduj KOMBI pustym manem.

Ktoś mógł to również wykodować jak miał problem z mata pasażera lub jest wsadzony tam jakiś emulator Ale to raczej tylko str. Pasażera

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy o jakich błędach piszesz. Błędy mogą być w pamięci ale nie pojawiać się na zegarami.

Zakoduj KOMBI pustym manem.

Ktoś mógł to również wykodować jak miał problem z mata pasażera lub jest wsadzony tam jakiś emulator Ale to raczej tylko str. Pasażera

nie nie nie :) chodzi oto że jak np spali się żarówka to wywala na zegarach błąd i gong. u mnie jest błąd ale bez gong, tak samo jest z rezerwa, pasami i innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to też mask. U mnie w cic u można to w opcjach dźwięku ustawić ale w ccc nie ma chyba tej opcji.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za generowanie wszelkich dźwięków odpowiada radio, w twoim przypadku ccc, które otrzymuje komunikaty po can, o alarmach z licznika, o sygnałach pdc z pdc, itp. Wiec problem tkwi w ccc, albo jest nie odpowiednio zakodowane, albo czegoś mu tam brakuje w firmware. Odezwij sie do tego kto ci naprawiał ccc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Prośba o podpowiedź. Problem bardzo podobny. Auto (e60 530d 2004) zakupione z wymienionym radiem, mulf już też odpięty. Problem w tym że brak wszystkich gongów (nie zapięte pasy, temperatura poniżej +3, itp) oraz brak dźwięku z PDC. Przejrzałem w NCS Dummy moduły PDC, CAAPL ale niby wszystko włączone.

Do tego nie działa czujnik deszczu (po załączeniu wycieraczki zawsze chodzą co ok. 8sekund) oraz nie działają spryskiwacze lamp. Czy to wszystko jest spowodowane źle zakodowanym radiem? Jak mogę sobie z tym poradzić? Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.