Skocz do zawartości

BMW E46 330Cd wbabv91010pk36710 WRAK ULEPIONY ZE SZPACHLI


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/bmw-e46-330cd-automat-navi-kamera-bixenon-lift-i6733848643.html ten samochód to był wrak owinięty na drzewie lub słupie. vin: wbabv91010pk36710 PEREŁKA. BIAŁY KRUK... Nawet na dachu miernik lakiero pokazuje ponad 400!!! Edytowane przez slednecks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spasowanie maski widać na najwyższym poziomie, krzywe końcówki wydechu, chyba, ze takie zdjecie, wystaje rygiel od otwierania maski (?), zderzak przód sprawia wrażenie jakby wisiał, ogólnie według mnie auto wygląda ze zdjęć, że swoje w życiu przeszło :D, no i cena prawie 25 tysięcy za co? Za przede wszystkim brak m pakietu :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jajkosek sugeruję bardziej się przykładać w formułowaniu wypowiedzi, albo w ogóle nie wyrażanie opinii w niektórych sprawach bo robisz zamieszanie i ewidentnie wprowadzasz w błąd mniej obeznanych w temacie czytających.

 

Wydech końcowy jest fabryczny, chociaż mnie prywatnie dziwi że nie został wstawiony jakiś "ala sportowy" bo to częsty mod.

 

Kolego slednecks autka na żywo nie widziałem, chociaż zgadzam się że na zdjęciach zachęcająco ten egzemplarz nie wygląda, ale +400 "na mierniku" oznacza 0,4 mm ........... grubości a w przypadku autka 2003r z deklarowanym przebiegiem +270 tyś .... litości :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-e46-330cd-automat-navi-kamera-bixenon-lift-i6733848643.html ten samochód to był wrak owinięty na drzewie lub słupie. vin: wbabv91010pk3671 PEREŁKA. BIAŁY KRUK... Nawet na dachu miernik lakiero pokazuje ponad 400!!!

 

chyba wlasciciel pojazdu ci podpadl w jakis sposob bo 400 mikronow to moze byc nawet ktoras warstwa lakieru albo max szpachla natryskowa do wygladzenia wgniotek. Zanim zajmiesz sie robieniem komus czarnego PR to radze ochlonac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzywe końcówki wydechu, chyba, ze takie zdjecie,
A ty tak żartujesz czy na poważnie , gdzie ty widziałeś e46 330CD z fabrycznie nie zakrzywionymi koncówkami wydechu ?

Chodziło mu chyba o to, że jedna jest krótsza od drugiej

 

Co by nie miał na myśli w kwesti wydechu jest on normalny taki jaki wychodził fabrycznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-e46-330cd-automat-navi-kamera-bixenon-lift-i6733848643.html ten samochód to był wrak owinięty na drzewie lub słupie. vin: wbabv91010pk3671 PEREŁKA. BIAŁY KRUK... Nawet na dachu miernik lakiero pokazuje ponad 400!!!

 

Kolego czy mógłbyś trochę bardziej rozwinąć się w tej kwestii, więcej szczegółów z tych Twoich oględzin, bo wydaje mi się, że te "suche" opinie mogą być co najmniej krzywdzące dla auta/sprzedającego.

Mogę się mylić ale jak to czytam to widzę taką scenę przed oczami: "Panie tu było malowane, miernik 400 pokazuje itd itp, a Pan za 20 tyś jej nie chce oddać...to ja się odwdzięczę, bo przejechałem tu 50 km w jedną stronę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ludzie... Jak chcecie to jedzcie oglądać. Napisałem w dwóch zdaniach nie co sądze o tym samochodzie tylko jaki ON JEST. Szukam auta od dluszzeszgo czasu. Za kazdym razem jade ze specem pd BMW któremu za to płace. Ten biały kruk jest 30 km odemnie a własciciel jest baaaaardzo miły. Zajmuje sie autodeailingiem ale był "bardzo zdziwiony" :-) ilością szpachli i tym ze auto najprawdopodobniej było owinięte na drzewie. Zobaczy to kazdy który zajrzy pod maty w bagazniku. Kierowca może by przezył boczną stłuczke ale po stronie pasazera cały bok wjechałby do środka łącznie z toną szpachli. Nie mówcie mi ze nie umiem obsługiwac miernika bo oglądalem juz wieeeele aut. Ten juz na dachu ma powyżej 400. Inne bmki miały około 120. Oprócz tego ma pękniety kolektor wydechowy i maske zlamaną w polowie. Po zamknieciu myslalem ze jest nadal otwarta, oddstaje w jednym miejscu 0,5-1cm. Do kompa nawet nie podłączalismy bo nie bylo sensu... Polecam BMW z Krakowa z komisu przy kosciele Arka, srebrne tez 3 litrowy diesel. Ma peawdopodobnie oryginalny lakier. Na tym samym czujniku którego nie potrafie obslugiwac :-) pokazuje wartosci 120-160. Do zrobienia jest któryś z wtrysków, poduszka pod silnikiem no i tezeba by jej opony kupic bo z tylu są zimowki z przodu letnie. Ja auta nie kupilem bo jest srebrne i nie ma skóry. Pozatym auto kupilem wczoraj wiec to moge polecic. Moj spec od bmek kazal mi je kupowac ale ja bylem mądrzejszy i kupilem inne, byc moze bede załowal. Samochod jest za 26400 ale z wlascicielem sie dogadacie napewno. Tylko trzeba przyjechac ze specem który pokaze mu bledy na kompie i on zejdzie z ceny. Potem poszukam linku aleegro jakby kogos interesowalo. W kazdym razie auromay 3 litry z krakowa. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz lepiej...trochę więcej konkretów zmienia postać rzeczy. Taką wypowiedzią mnie i chyba pozostałych forumowiczów bardziej przekonujesz :cool2:

 

Popraw vin, jeśli posiadasz właściwy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.