Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Dzień dobry


Poproszę o sprawdzenie (oba są B47):


pierwszy P906137


drugi A737614


Dzięki z góry

 

P906137 jest akcja na zawór EGR


A737614 brak akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ta akcja tyczy się tylko serii 5 czy 3er (e91 z n47) tez pod nią podchodzą?

Jeśli tak, prosiłbym o sprawdzenie: WBAUY11000F054102



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jest akcja na programowanie Euro 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta akcja tyczy się tylko serii 5 czy 3er (e91 z n47) tez pod nią podchodzą?

Jeśli tak, prosiłbym o sprawdzenie: WBAUY11000F054102



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jest akcja na programowanie Euro 5

 

Dziękuje za sprawdzenie



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#mmg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie wrociłem z aso. Niestety u mnie widoczne slady działania wysokiej temperatury na kolektorze i wygłuszeniu. Czyli już zaczałem się grilować. Servis zadziałał profesjonalnie i nie wypuszczono mnie moim samochodem. Dostałem auto zastepcze. Bede informowal jak sprawa bedzie sie rozwijala. Wedlug servisanta sprawa jest priorytetowa i w takich sytuacjach czesci zostana dostarczone bardzo szybko. U mnie wymiana bedzie na pewno nieco szersza bo oprocz egr rowniez kolektor i wygluszenie. To na pewno. Ktos miał juz taki przypadek ? Co Waszym zdaniem powinni wymienic ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dowiedziałem się, że chłodnice montowane w naszych autach w ramach tej akcji są identyczne jak te, przez które auta się palą, tylko są nowe :duh: .

Faktem jest, że na realoem nie pojawiła się chłodnica o nowym numerze, a zazwyczaj poprawione części = nowe numery części.


Mam nadzieję, że to jednak nieprawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie. Czy mógłbym również bardzo prosić o sprawdzenie mojego vin? WBAFW11040C647140

Swoją drogą, czy objawami problemów z EGRem i kwalifikującymi natychmiastową jego wymiane, są bądź może być zapach spalin w aucie z kratek wentylacyjnych? Co jakiś czas pojawia się, szczególnie na niskich obrotach. Po "przegazowaniu" auta (jazda ok. 15min na obrotach ok. 3000) wszystko wraca do normy, po zatrzymaniu czuć na zewnatrz spad auta zapach spalonej gumy :/ dziękuję wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% objawem jest ubywanie płynu chłodniczego. I ubytki tego płynu zgłaszałem od 2015 roku. I dzisiaj wielkie przerażenie servisu że miałem juz wypalone dziurki w kolektorze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam bardzo serdecznie. Czy mógłbym również bardzo prosić o sprawdzenie mojego vin? WBAFW11040C647140

Swoją drogą, czy objawami problemów z EGRem i kwalifikującymi natychmiastową jego wymiane, są bądź może być zapach spalin w aucie z kratek wentylacyjnych? Co jakiś czas pojawia się, szczególnie na niskich obrotach. Po "przegazowaniu" auta (jazda ok. 15min na obrotach ok. 3000) wszystko wraca do normy, po zatrzymaniu czuć na zewnatrz spad auta zapach spalonej gumy :/ dziękuję wszystkim za pomoc.

 

Brak akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ponawiam prośbę (dotyczy e90 z n47)

 

Witam,


Proszę o sprawdzenie czy mój egzemplarz podlega akcji serwisowej EGR. VIN: A748873


Z góry dziękuję.

 

Jest akcja na programowanie Euro 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.