Skocz do zawartości

Sterowanie gestami w G30


polishkid

Rekomendowane odpowiedzi

mam podobne doswiadaczenie z tymi przyciszaniem i poglaszaniem. Sprawniej i szybciej zrobisz to przyciskiem w kierownicy.

Machanie łapą to tylko taki bajer zeby zrobic wrazenie na pasazerach, tylko czasem to nie wychodzi i trzeba tradycyjnie sciszyc

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze
Podczas jazdy próbnej przypadkowo kilka razy aktywowałem ściszanie i podgłaszanie. Może trzeba spokojniej siedzieć podczas rozmowy z pasażerem i unikać nawet najmniejszej gestykulacji ;)

 

Mylisz się, sporo osób używa gestów, w tym ja. Niestety, od czasów E60 z kierownicy nie ma np. możliwości zmiany utworu na następny (u mnie losowy). Niby jest rolka i wybierasz sobie utwór na headupie, ale to nie to samo co "next". A tu sobie przypisujesz gest do tej funkcji i masz. Do tego regulacja głośności, choć to akurat można zrobić również z kierownicy. Fajna sprawa, nie widzę wad. A jak jadę i rozmawiam to nie gestykuluję, bo i po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze
Panowie, jak ta opcja się nazywa w vin?

Można jakoś sprawdzić w idrive czy jest na pokładzie?

 

S6U8 BMW Gesture Control


Można też sprawdzić w iDrive. A chyba najprościej pokręcić dłonią i zobaczyć czy robi się głośniej/ciszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.