Skocz do zawartości

INPA webasto drl


pytek321

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Zainstaluj program INPA do diagnostyki w pakiecie jest program NCS Expert do kodowania -wszystko o co pytasz jest opisane na forum tylko Poszukać.

Powodzenia w diagnostyce

Tylko nie klikaj czego nie jesteś pewien .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

viewtopic.php?f=48&t=210591

Temat dotyczy e60 ,ale w innych modelach wpisy są te same tylko nazwy modułów mogą być inne .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e53 pod względem ciekawych funkcji to dno :/ probowalismy ze scarabem wlaczyc przeciwmieglne z burty jako pozycyjne tak jak jest to np. w e46 niestety nie ma tej opcji , bieda u nas bieda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis tak sprawdziłem i mam thermo top z webasto a ponoc tego modelu nie da sie odblokować tzn da sie ale i tak grzeje tylko silnik nie wnętrze gdyż nie ma dodatkowej pompki hmm ktoś sie orientuje jak to jest ? no i jak mozna samemu odlokować to w INPA ? i te swiatła drl gdzie wejść może ktoś napisac , to moje pierwsze bmw i nie chce namieszac wczesniej same vweje :) tam juz trochę miałem obcykane w bmw człowiek uczy się na nowo :) dzięki za pomoc

edit: jednak chyba mam Thermo top z/c bo z jednej strony jest naklejka thermo z a boku thermo c , czyli jednak mogę odblokować proszę napiszcie tylko jak najprosciej to zrobic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

NCS Expert

1 Zczytaj moduł IHKA skopiuj do MAN

2 Znajdz standheizung

3 zmień na aktiv

4 kodowanie

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To ktos jeszcze w 2017 uzywa ncs? :shock:

NCS - to petarda do aut przed 2010 .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja to ujme tak: e53/e46/e39/e38 to sa auta juz tak stare z tak ograniczona iloscia modyfikacji, ze nie warto sie tym zajmowac. Co tam mozesz zmienic, drl? kierunki podswietlane (de facto nie legalne w pl)? To juz pa soft 1.4.0 robi to samo 5 razy latwiej i 10 razy szybciej. W nowszej generacji ncsem mozna sobie niezle namieszac i dlugie godziny siedziec aby skumac co? gdzie? jak? W serii F to juz nic nie mozna ncs zrobic albo jest to mega ryzykowne. Przeciez ncs to technologia sprzed 20 lat:) Sa programy o ktorych napisalem, ktore, sa przede wszystkim bezpieczne i nie namieszasz w aucie. Minus taki ze kosztuja dosc duzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.