Skocz do zawartości

NGK BKR6EQUP Laser Platinum


matteush

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że dedykowane świece do mojego silnika to właśnie takie, ale zwykle nazywały się NGK BKR6EQUP V-Line 30, w żółto czarnym opakowaniu.

Zamówiłem świece NGK o tym właśnie symbolu BKR6EQUP, ale nazywają się Laser Platinum, nie Vline30 i są w srebrnych pudełkach. I jest symbol NGK-R BKR6EQUP

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tymi swiecami? Pytam bo mogę oddać jakby miało nie chulać jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Do swoich maszyn ładowałem Bosch Platinium i nie było żanego problemu. Z materiałów marketingowych plantinium powinny więcej wytrzymać i teoretycznie są niby lepsze pod LPG od zwykłych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to ten sam numer, tylko że V-line były sprawdzone, a te Laser Platinum czy to nie jakiś wynalazek typu gu..o

Dlatego pytam czy ktoś już to zakładal u siebie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zakładał to co? Świeca to swieca jeśli jest taka jaka ma być to zakładaj.

 

Ktoś może napisać że auto super zaczęło chodzić i palić mniej i stało się dynamiczne :mrgreen: i tak jest bo każda odpowiednia swieca polepszy w, jakimś stopniu kulturę pracy jeśli wcześnie byle one zużyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to ten sam numer, tylko że V-line były sprawdzone, a te Laser Platinum czy to nie jakiś wynalazek typu gu..o

Dlatego pytam czy ktoś już to zakładal u siebie?.

Ja mam takie założone od blisko roku i szczerze powiedziawszy nie widzę różnicy, wcześniej miałem zwykłe NGK BKR6EK.

Miejmy tylko nadzieję że cena idzie w parze z dłuższą żywotnością świecy :wink:



Potrzebujesz klucza do blokowania wału korbowego M47 / M47N... mam taki! NOWA CENA 120zł!


Amsoil AFL + Archoil AR9200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.