Skocz do zawartości

ConnetedDrive w X3 - jak to działa?


leox

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w aucie ConnectedDrive jednak w ogóle tego nie używam. Sprawdzałem tylko, czy działa Internet. Działa.

 

Auto kupiłem używane. Poprzedni właściciel mówi, że od nowości nic nie ruszał i nie wie, gdzie jest karta sim. Ja też nie wiem. Pytanie może głupie, ale ile GB transferu tam jest i.. jak to działa? Tzn. - w salonie wkładają tam sim jakiegoś polskiego operatora z załadowanymi GB..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Karta jest z bmw - wbudowana w module Telematic . Limitu nie ma , ale prędkość neta średnia .

Poczytaj o tym świetna usługa - BMW Connected Drive to wiele opcji pomocnych i ułatwiających podróżowanie.

http://www.bmw.pl/pl/topics/fascination-bmw/connected-drive/overview.html

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Oczywiście mapy navi w Bmw nadal są beznadziejne. Nowy odcinek s8 i A1 przy Łodzi widzi, ale kieruje innymi drogami przez miasto, a jak już fizycznie jechałem nimi i tak kierowała mnie przez miasto- zjechać z A1 i wjechać za miastem w kierunku Gdańska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Nie zgodzę się z Tobą, najnowsza Navi Professional z RTTI jest bardzo dobra, podobnie jak konkurencyjna z Audi... nie ma co jednak porównywać z Google Maps bo to nie ta liga i nie środki na rozwój.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście porównywałem z Google Maps i uważam samochodowe nawigacje za bardzo słabe . Co ciekawe uważam, ze BMW nie jest pod tym względem takie złe, jeśli ktoś miał okazje jeździć Range Roverem, Astonem czy Bentleyem, to pewnie potwierdzi. Tam dopiero jest porażka (szczególnie Aston). Co maja powiedzieć Ci, którzy wydali około miliona ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja od kilku lat używam tylko wbudowanej w BMW i już nie wyobrażam sobie jazy przyklejonym czymś do szyby.

Wszędzie trafiam i to bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Navi Pro i w jej nie używam. Jadę na google maps. Według mnie najlepsza opcja. Działa rewelacja a teraz przy zniesieniu roamingu również darmowa za granicą. Następne auto zamawiam całkowicie świadomie bez navi. W erze dzisiejszych smartfonów jest całkowicie zbędna, mimo tego że ceny fabrycznej navi spadają, i można w przypadku BMW zaoszczędzić parę groszy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Navi Pro i w jej nie używam. Jadę na google maps. Według mnie najlepsza opcja. Działa rewelacja a teraz przy zniesieniu roamingu również darmowa za granicą. Następne auto zamawiam całkowicie świadomie bez navi. W erze dzisiejszych smartfonów jest całkowicie zbędna, mimo tego że ceny fabrycznej navi spadają, i można w przypadku BMW zaoszczędzić parę groszy :)

 

Wreszcie ktoś z mojej bajki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam samochód z rynku Kanadyjskiego rok 2016 wyposażony oryginalnie w ConnectedDrive. Jak zauważyłem u nich ten system działał, ale u nas już nie. Czy jeż możliwość wykupienia tego systemu na Europę? Czy można to zrobić zwracając się do np. BMW Polska? Ostatnio jak byłem na pierwszym przeglądzie w serwisie Pan poprosił mnie o wypełnienie dokumentu odnośnie systemu Teleserwis. Mówił, że będzie połączenie z samochodem. Czy te rzeczy są powiązane? Czy warto zawracać sobie tym systemem głowę?

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Może fabryczna navi w BMW nie jest najlepsza ale dla mnie w połączeniu

z i-drive to rewelacja.

Tutaj widzę sporo niedociągnięć i bezmyślnych rozwiązań. Lepszy system sterowania jest w insignii. Choć tam narzekają na nadmiar przycisków.

Oczywiście takie funkcje jak np. RTTI są nie do zastąpienia.

Ale mam business i tu nie mogę dołożyć własnych POI.

 

Sent with handy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam samochód z rynku Kanadyjskiego rok 2016 wyposażony oryginalnie w ConnectedDrive. Jak zauważyłem u nich ten system działał, ale u nas już nie. Czy jeż możliwość wykupienia tego systemu na Europę? Czy można to zrobić zwracając się do np. BMW Polska? Ostatnio jak byłem na pierwszym przeglądzie w serwisie Pan poprosił mnie o wypełnienie dokumentu odnośnie systemu Teleserwis. Mówił, że będzie połączenie z samochodem. Czy te rzeczy są powiązane? Czy warto zawracać sobie tym systemem głowę?

Dziękuję.

 

Poproś o pomoc kolegów z działu nawigacje/kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.