Skocz do zawartości

F30 330i xDrive Estoril Blue 2017


reithan

Rekomendowane odpowiedzi

Gregonio, w pierwotnej konfiguracji miałem HiFi, ale po namowach kilku osób poszedłem potestować i od razu dołożyłem Harmana. Różnica jest kolosalna, moim zdaniem HiFi powinien być w standardzie, a Harman z dopłatą 3 tys. Nie przystoi w samochodzie za te pieniądze montować takiej kichy jaką dostajemy w standardzie - no, ale you work with what you got. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem dziś i sam posłuchałem. Niestety porównałem tylko standard do HK, bo HiFi nie było dostępne. Standard gra rzeczywiście kiepsko, ale HK to znów efekciarstwo. Brakuje średnicy i dobrych basów. Z drugiej strony w aucie nie oczekuję, aż tak wiele. W domu słucham na dobrym sprzęcie i tego nawet najlepszy sprzęt w aucie nie przeskoczy :-). Największy problem to tuner radiowy, który jest najsłabszym ogniwem. Może gdyby był DAB...

CD oczywiście gra ok, ale pod warunkiem że puszczę dobrą płytę. Ogólnie oceniam HK tak na 4, ale go domówiłem bo szału nie ma, a HiFi będzie na pewno gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanie nałożony kompozyt ceramiczny GTECHNIQ Crystal Serum Black Professional (powłoka siedmioletnia) + powłoka hydrofobowa GTECHNIQ Exo V3.

 

Do tego hydro na szyby, zabezpieczenie polimerowe na felgi, oraz pełna impregnacja wnętrza. Będzie to mój "pierwszy raz" z tego typu magią, mam nadzieję, że okaże się wart swojej ceny. :)

 

Jakie koszty tej powłoki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołożyłem dzisiaj ConnectedDrive Advanced z nawigacją Professional, do tego Remote Services. Poza tym jeszcze zmienny sportowy układ kierowniczy.

 

Żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej, bo w międzyczasie miała miejsce "korekta cen" w konfiguratorze. Mądry Polak po szkodzie. Do góry poszło wszystko, od niewielkiej zmiany cen kolorów i felg do całkiem pokaźnych podwyżek na Harmana, nawigację Pro itd...

 

Kwoty, która finalnie wyszła w konfiguratorze zdecydowanie nie planowałem. W każdym razie zamówienie zamknięte, samochód na dniach trafia do produkcji, odbiór - mam nadzieję - pod koniec marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dołożyłem dzisiaj ConnectedDrive Advanced z nawigacją Professional, do tego Remote Services. Poza tym jeszcze zmienny sportowy układ kierowniczy.

 

Żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej, bo w międzyczasie miała miejsce "korekta cen" w konfiguratorze. Mądry Polak po szkodzie. Do góry poszło wszystko, od niewielkiej zmiany cen kolorów i felg do całkiem pokaźnych podwyżek na Harmana, nawigację Pro itd...

 

Kwoty, która finalnie wyszła w konfiguratorze zdecydowanie nie planowałem. W każdym razie zamówienie zamknięte, samochód na dniach trafia do produkcji, odbiór - mam nadzieję - pod koniec marca.

 

 

Szybko zleci!!! ;)

a z ciekawości duża różnica w hk oraz kolorze?? wiem wiem mogę zerknąć sam w konfigurator;)

Pozdrawiam :D

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6e2f9ea5dbe18.jpg.html

dd8afcc787a7b.jpg.html

6bbf51c982f83.jpg.html

 

Nie wiem dlaczego te zdjęcia się nie wyświetlają :-( więc załączam linki do zdjęć

 

https://zapodaj.net/6e2f9ea5dbe18.jpg.html

https://zapodaj.net/dd8afcc787a7b.jpg.html

https://zapodaj.net/6bbf51c982f83.jpg.html

 

 

 

Mam tylko tyle ponieważ było już ciemno na zewnątrz i padał deszcz :-(

 

Konfiguracja poniżej:

Twoje 330i xDrive Limousine.

http://www.bmw.pl/myconfig/z6r5k2e9

 

+2VL czyli sportowy układ kierowniczy, którego na stronie nie można dołożyć bez pakietu Biznes, ale w realu można.

 

Podsumowanie z jazdy za kilka dni bo na razie tylko 18 km przebiegu...

Na razie zauważyłem, że jest cicho i miekko.... i silnik pracuje jak V6 (wiem że to z głośników, ale brzmi fajnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dodałem kilka zdjęć na pierwszej stronie.

 

Na dzień dzisiejszy przejechane zaledwie 600 km, także nie ma za bardzo o czym się rozpisywać - samochód cieszy. Może w dłuższy weekend majowy uda się gdzieś wyskoczyć, to będzie podstawa do opisania spostrzeżeń. :)

 

Co ciekawe - grubość powłoki lakierniczej (kolega mierzył przy odbiorze - zboczenie zawodowe) wynosi od 150 do nawet 190 mikrometrów. Blisko dwukrotnie więcej, niż np. w Hondzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na czarnej skórze nie widać zabrudzeń, co nie znaczy, że ich nie ma. W związku z tym zakupiłem znany i lubiany:

 

http://i.imgur.com/uzto9cE.jpg

 

Kilka słów po przejechaniu 2500 km:

 

- polecam każdemu zmienny sportowy układ kierowniczy, robi robotę

- sportowy układ hamulcowy M; utwierdziłem się w przekonaniu, że było warto, podstawowe hamulce są bardzo przeciętne (różnica taka jak podstawowe audio vs HK)

- skrzynia biegów jest rewelacyjna

- fotele sportowe, jak już znajdziemy odpowiednią pozycję, nie męczą nawet po 5 godzinach bez przerw; podparcie odcinka lędźwiowego to must have

- zawieszenie na 19" dało w kość mojemu ojcu na prawym fotelu w trasie, dla mnie jest ok

- ziarenka piasku uderzające w przednią szybę są niestety dość dobrze słyszalne (musi być bardzo cienka)

- iDrive super, tylko działanie Spotify przez bluetooth budzi moje zastrzeżenia, zanim aplikacja się załaduje i muzyka zacznie grać, mija czasami kilka dobrych minut, innym razem jest to kilka sekund, a czasami zawiesi się i muszę w "edytuj urządzenia mobilne" odznaczyć streaming muzyki przez bluetooth i zaznaczyć ponownie, po takim resecie już jest ok - może kwalifikuje się to na gwarancję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.