Skocz do zawartości

tiptronic - ręcznie przełącza dobrze, na automacie źle


Maniek 80

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ale nie moglem wytrzymac!!!

 

Czlowieku co Ty miales z polskiego ??? :mad2:

 

wiesz ja tez mam problemy z polskim ale za to idealnie znam norweski :lol:

co ma za znaczenie u albo ó ???? forum to jednak nie dyktando a miejsce dyskusji...

pozdrawiam

kupie silnik 2,5 L bądz 2.0 litra albo zestaw do swapa na 3l ,3,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zwolennikiem poprawnej polszczyzny, ale w tym wypadku się czepiacie. Aż tak dużego błędu nie popełnił, każdemu może się zdarzyć... Ostatnio widziałem na tym forum naprawdę niezły błąd, ktoś napisał jechając zamiast jadąc :lol: Może futurysta jakiś :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ja też jestem zwolennikiem poprawnej polszczyzny, ale w tym wypadku się czepiacie. Aż tak dużego błędu nie popełnił, każdemu może się zdarzyć... Ostatnio widziałem na tym forum naprawdę niezły błąd, ktoś napisał jechając zamiast jadąc :lol: Może futurysta jakiś :twisted2:

To zacytuję sobie

Wysłany: Pią Lip 07, 2006 3:30 pm Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Ja ostatnio jechajac na wsi około 150km/h wyskoczył mi typ pijany traktorem i zawalił mi w bok ja tylko sie odbiłem i w drzewo cały samochod jest rozwalony

---------------------------------------------------------------------------------

SPRZEDAM WSZYSTKIE CZESCI 1.8 M42 COMPACT

:duh: :duh: :duh:

PZDR :)


GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :dance:


http://img171.imageshack.us/img171/9086/2fn2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Temat stary ale mam właśnie taki problem jak w temacie. Wymiana oleju nie pomogła.(tylko bez ortografi)Diagnoza nie wykazała żadnych błędów

 

Witam!

Niestety wczoraj zaboserowałem u siebie podobne objawy. Jestem pełen obaw. Opiszcie, jak się skończyły Wasze problemy.

[520iA z tiptronikiem]

pozdr

:: Moje auto ::


:: Nieważne czym jedziesz, ważne dokąd ::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.