Skocz do zawartości

Siedzenie niewygodne


robur1

Rekomendowane odpowiedzi

Może podstawowym problem jest stan zdrowotny Twojego kręgosłupa.Fotele w zależności od rodzaju mogą tylko w pewnym stopniu ograniczyć te dolegliwości lecz Cię nie uleczą.

Mnie też jakiś czas temu bolała czyja do dłuższej jeździe.Ale u mnie to już niestety kwestia licznika, mojego licznika :wink:

Niestety stan zdrowotny mojego kręgosłupa nie jest najleprzy, ale nic na to już nie poradzę, dlatego szukam innych rozwiążań

 

Rozumiem. Tymczasowo mata może się sprawdzi, ale jeśli odczuwasz jakiś dyskomfort na obecnych fotelach to poszukaj np. na allegro Komfortów. Nie będziesz chciał wysiadać z samochodu ;)

 

Ja mam półskóry, komforty są w pełnej skórze więc jak kupie sobie 1 fotel to będzie cienko to wyglądać, a całego wnętrza nie wymienie przecież

Tu mam dowód na wszystkie hejty w kierunku naszego warsztatu.Krzywy fotel--


Gość się przyznał że ma i miał problemy z kregosłupem.Szuka Jelenia który będzie mu wymieniał skóry co rok.

UWAGA NA NIEGO

BMW RETROFIT

http://bmw-retrofit.pl/

https://www.facebook.com/bmwretrofit

bmwdoposazenia@gmail.com


733-15-91-91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Może podstawowym problem jest stan zdrowotny Twojego kręgosłupa.Fotele w zależności od rodzaju mogą tylko w pewnym stopniu ograniczyć te dolegliwości lecz Cię nie uleczą.

Mnie też jakiś czas temu bolała czyja do dłuższej jeździe.Ale u mnie to już niestety kwestia licznika, mojego licznika :wink:

Niestety stan zdrowotny mojego kręgosłupa nie jest najleprzy, ale nic na to już nie poradzę, dlatego szukam innych rozwiążań

 

Rozumiem. Tymczasowo mata może się sprawdzi, ale jeśli odczuwasz jakiś dyskomfort na obecnych fotelach to poszukaj np. na allegro Komfortów. Nie będziesz chciał wysiadać z samochodu ;)

 

Ja mam półskóry, komforty są w pełnej skórze więc jak kupie sobie 1 fotel to będzie cienko to wyglądać, a całego wnętrza nie wymienie przecież

Tu mam dowód na wszystkie hejty w kierunku naszego warsztatu.Krzywy fotel--


Gość się przyznał że ma i miał problemy z kregosłupem.Szuka Jelenia który będzie mu wymieniał skóry co rok.

UWAGA NA NIEGO

A dajesz nowe że tak bardzo mu na tym zależy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat. Otóż mam zwykle skórzane fotele, regulacja elektryczna jest tylko jeśli chodzi o wysokość, pochylenie oparcia i chyba pochylenie siedziska. Nie bardzo chciałabym inwestować w komforty i stąd pytanie. Czy jest możliwe dołożenie elektrycznej regulacji do przesowania fotela w przód i tył? Właściwie lubię te fotele i tylko tego by mi brakowało do szczęścia. Myślałem nawet żeby to rozebrać, wstawić jakoś siłownik i przełącznik, ale może istnieje jakieś oryginalne rozwiązanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest w fotelach sportowych w F10 LCI. Ręcznie jest przód tył oraz wysuwana część pod uda. Reszta elektryka.

Przed liftem kolega 1jarcio pisał w moim akurat temacie, że jeszcze "kołyska" jest ręcznie (https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=103&t=354624).

A znowu ktoś napisał też, że ktoś ma sporty i full elektryka.

W każdym bądź razie ja mam podstawowe sporty z M-pakietu po lifice i mam jak wyżej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dajesz nowe że tak bardzo mu na tym zależy ?


Nie daję nowych tylko wymieniłem na inne, i to dwa razy temu typowi!.

Przy czym pierwsze użytkował 3 miesiące(założyłem do czasu naprawy inny komplet,z tym że jasne komforty).Prosiłem żeby przyjechał za tydzień!Na dodatek miałem na nie kilku klientów,niestety "Robur1" korzystał z nich przez 3 miesiące.Wszystko tylko po to aby klient był zadowolony..

Tłumaczył się że nie miał czasu,No coż nic nie mogłem zrobić.

Druga wymiana nastąpiła po tych 3 miesiącach.Otrzymał nowy stelaż fotela kierowcy na które została przełożona skóra.W stelażu dawcy nie było grzania,dlatego musiałem tylko skórę przełożyć.Po naprawię fotel był w 100% prosty,i to "ROBUR1 " Potwierdził.

Przyjechał po roku od wymiany z awanturą że fotel znów jest krzywy..!!

Jest bezczelnym naciągaczem który sobie wykombinował że będzie ze swoje dyskopatji kręgosłupa korzystał.Pewnie już mu to się udawało w ubezpieczalniach itd.

Rozgryzłem go szperając posty z przed 3 i dwóch lat.Sam napisał że miała już problemy z kręgosłupem..

BMW RETROFIT

http://bmw-retrofit.pl/

https://www.facebook.com/bmwretrofit

bmwdoposazenia@gmail.com


733-15-91-91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po I ten typ nie żyje tylko wymianą foteli, i ten typ swoje dniówki liczy

Nie rzuci wszystkiego żeby po raz kolejny jechać do Pana Fachowca

Po II ten typ jeździł miesiąc czasu z jednym fotelem w innym kolorze a nie 3, i na pewno bardzo mu na tym zależało żeby w czarnym wnętrzu mieć 1 inny jasny fotel i jak najdłużej przeciągąć ten stan rzeczy,

wymiana wnętrzy nastąpiła w lutym 2018r, po ujechaniu kilku km tel do naszego cwaniaczka że fotel krzywy, oczywiście rżnięcie głupa, że jak to, o co Ci biega, no dobra późny wieczór wróciłem do domu. Nic nie mówiąc żonie, zabrałem ją na przejażdżkę mówię pokieruj ale ona za wiele i tak nie zauważyła drobna lekka. Nie odpuściłem za tydzień znów straciłem 0,5 dnniówki po południu pojechałem do niego na wpół skrecony, wsiadł faktycznie masz racje sam powiedział ten fotel nie nadaje się. Założył mi inny jasny

a co do tego jasnego fotela był zajebisty, zrobiłem na nim 1200km praktycznie bez wysiadania i rewelacja

po III wielka mi łaska, że jak włożyłeś krzywy fotel z auta po grubym dzwonie pewnie, to domagałem się jego wymiany na taki jak trzeba, a ty coś podprostowałeś i ponownie założyłeś, a że sezon zimowy skończył sie całe lato jeździła żona wkoło komina to odrazu nie wyłapałem tego że po częśći ten fotel znółw zaczoł krzywić się. Na wakacje nie jechaliśmy samochodem, latem nie zsiadam z motocykla więc dopiero dłuższa trasa na sylwestra w góry i wyszedł znów temat krzywego fotela ( a może on cały czas taki był po naprawie nie do końca naprostowany nie miałem okazji odrazu tego przetestować). Ale początek roku, ważniejsze sprawy od fotela samochodowego. Od połowy stycznia zaczołem dzwonić, ale fachowiec nie odbierał, dzwoniłem ze 2 razy w tygodniu przez jakiś miesiąc, pisałem przez messengera, zostałem usunięty. Pod koniec lutego po powrocie z nart juz nie odpuściłem, mówie muszę jechać do niego

Któregoś dnia gdzieś tam jechałem i pojechałem przez Brzeziny, to byłko gdzies na koniec marca

I jaki był efekt moich odwiedzin pisałem wcześniej

Co do kręgosłupa jakis problem jest, fotele sporty ewidetnie mi nie pasowały za wąskie dla mnie , mocno uciskały więc wymieniłem na komforty wydałem sporą sumkę 5000zł za całą akcje po to żeby cwaniaczek mnie ożenił w jakies powypadkowe gówno

mając porównanie z jasnego fotela który użytkowałem przez miesiąc , BMW robi jednak takie fotele na ktorych mój kręgosłup bez problemu daje radę jechać 1200km na strzała

W innych autach które mam tez bez problemu przejeżdżam jeszcze więcej, np crv II w skórach na strzała z ojcem w Alpy włoskie 1600km na strzała tam i z powrotem

Nie martw sie o ubezpieczalnie i ich finanse, na mnie nie zarobią

ten typ opłaca tylko oc i nic dodatkowego, nie należe do tych co by chcieli szarpać się o swoją kasę

Wymień mi tylko ten fotel na taki jak trzeba i zamykamy temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ciąg dalszy nieszczęsnej akcji z wymiana wnętrza

Może ktoś cos podpowie gdzie w łódzkim mogę naprawić fotel kierowcy?

Jakiś dobry tapicer/

czu tapicer tylko wumienia poszycie, czy jak stelaż krzywy też coś z tym zrobi?

czy stelaż pasuje od anglika, teraz to mocno potaniało

Czy wogule można zamienić bez żadnego kodowania fotel od anglika, rozumiem, że wtedy trzeba na miejsce kierowcy dać angielski fotel pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ostatnio na forum że angliki ponoć pasują do naszych pług & play. Ale nie za bardzo jakoś to rozumiem, no chyba że pasażer będzie miał funkcję fotela kierowcy. W sumie to tylko pochylenie, a w komfortowych to już chyba żadnej różnicy.

Ale nie jestem fachowcem, niech się wypowie ktoś kto to już robił.

Pomogło by nam to, też chcę zmienić na komforty.

Paweł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.