Skocz do zawartości

Spryskiwacze reflektorów nie działają


TheBigShow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem z moją e90. Kupiłem auto w tym roku w maju, jakoś w sierpniu niefortunnie żona przytarła zderzak, jednak tylko z prawej strony i to nieznacznie, ale i tak poszedł do lakiernika. Teraz niedawno zauważyłem że spryskiwacze się nie wysuwają. Jak kupiłem auto to wszystko działało bez zarzutu. Czy jest możliwe by lakiernicy czegoś nie podłączyli i dlatego nie działa? Jakie są sposoby na sprawdzenie czy wszystko jest podłączone?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Czy jest możliwe by lakiernicy czegoś nie podłączyli i dlatego nie działa? Jakie są sposoby na sprawdzenie czy wszystko jest podłączone?

ze nie podlaczyli to pewnie ze mozliwe.

zalac do pelna zbiornik do spryskow a potem dlugo trzymac wajche zeby napryskalo tak duzo na szybe bo jak wiadomo spryski nie dzialaja jesli sie raz krotko nacisnie.

dobrze zeby ktos stal i patrzyl czy sie wysuna bo np moga sie wysunac a nie pryskac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryski mogą być też wyłączone programowo, ja na przykład tak mam.

 

Hmmm tak przeczytałem ten wątek i przyszło mi do głowy czy wyjęcie bezpiecznika "43" da ten sam efekt?

Żeby nie było, spryskiwacze lamp u mnie działają, mają się dobrze, dbam o czystość lamp (gdy przemywam szybę przemywam też lampy) ale jednak ilości płynu idą zastraszające :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak swego czasy podpiąłem BMWhat na komórkę do OBD2 i silnik kręcił ale nie odpalał - nie koduję bez wyraźniej potrzeby.

Nic się wtedy nie stało ale to przyśpieszone tętno i myśl "co ja narobiłem" pamiętam jak dziś. :D

Mam skonfigurowaną INPĘ do diagnozy w razie "W" i to mi wystarczy :)

Opcja "bezpiecznik out" wydaję się być szybsza, sprawniejsza i....no właśnie. Czy bezpieczna? Na rozum wydaje mi się, że tak.

Muszę sprawdzić na schematach WDS :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.