Skocz do zawartości

E91 LCI Problem z otwarciem bagażnika....


Dziambo83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem to samo. Najpierw zdejmij obudowę klapy, dostań.się do zamka, odlacz i podłącz kostkę na nowo. U mnie pomogło. Jeśli nie to zamek do wymiany.

To nie bezpiecznikow wina, jeśli by któryś padł to i centralny drzwi by nie działał.

U mnie pomogły magiczne ręce jednego kolegi z forum :mrgreen:

Zrób tak jak piszę i powinno byc :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze światła mijania nie działają na klapie ale np przeciwmgłowe na klapie działają normalnie

Światła mijania w klapie bagażnika :?: :shock:

Że niby do jazdy tyłem :?:

Zacząłbym od sprawdzenia, czy na siłowniku zamka pojawia się sygnał (napięcie)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob tak:

 

 

Podaj 12V na odpowiedni pin wtyczki wg. opisu kolegi Nergala w poscie http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=241754#p1805833.

 

1. Jesli klapa odskoczy = masz uwalony modul.

 

2. Jesli nie odskoczy, to podaj napiecie bezposrednio na serwo w klapie.

Jesli serwo zadziala to znaczy, ze masz przerwe na wiazce tam gdzie pisalem - w gumowym przepuscie.

 

Dziekuje, dobranoc.

Mam angielsko-jezyczny system = brak polskich znakow diakrytycznych - przepraszam :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bezpieczniki

2. Mi pomogło dostać się do.zamka , odpiac kostkę i na nowo zapiac. No chyba że jeden kolega z forum ma magiczne rece :D przy okazji pozdrawiam go :mrgreen:

Spróbuj tak zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd sie przyznac, grzebalismy z mechanikiem przy bezpiecznikach dnia poprzedniego i przestawilismy przelacznik od bagaznika ktory tez znajduje sie w schowku(nie wiedzielismy ogolnie do czego sluzy), potem szukajac powodu dlaczego nie mozna otworzyc bagaznika znow zaczela sie zabawa przy bezpiecznikach i wtedy gdy kolejny raz zobaczylismy ten przelacznik to nas olsnilo....do czego ogolnie on ma sluzyc w praktyce...tego nie wiem, fakt faktem to ze nie mozna bylo wogole otworzyc bagaznika to byla wina tego glupiego malego przelacznika w schowku:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Witam mam nastepujacy problem.

światła z lewej strony na klapie jak i światło w bagażniku nie działają . Bagażnik mogę otworzyć tylko kluczem. czujnik nie działa, na komputerze cały czas pokazuje, ze bagażnik jest otwarty. Czy ktoś spotkał się z takim problemem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie przetarta i juz na 100% przerwana wiązka kabli. Rzecz do naprawienia. Njalepiej podjedź do jakiegoś ogarniętego elektryka to ci powinien zrobić. Usterka typowa dla e90. Tylko czy ty masz e90, e46 czy e36, nawet swoją drogą nie napisałeś tego ani w podpisie ani w zapytaniu -_- :duh: chyba że to jest owiane tajemnicą to sorry... Edytowane przez avalonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.